Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska sprząta szafy, żeby pomóc | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcia personelu / Uczniowie seminarium Lily Nickel Poland, od lewej, Andrew Slaven, Logan Flament, Ella Gaffney, Drake Trolio i Matthew Farkas wnoszą pudło z podarowanymi ubraniami do furgonetki, którą wynajęli, by przetransportować przedmioty do Armii Zbawienia.

POLSKA – Grupie licealistów udało się zebrać grubo ponad 200 worków podarowanej odzieży w niecałe dwa tygodnie.

Klub Liderów Gimnazjum Polskiego Seminarium zorganizował swój pierwszy zbiór strojów Armii Zbawienia, ale w oparciu o widoczny sukces liderzy grupy wierzą, że stanie się to wydarzeniem dorocznym.

„Po raz pierwszy Leadership Club zrobił coś takiego, ale biorąc pod uwagę jego sukces, chcemy, aby był to coroczny cel, który może trwać nawet po ukończeniu studiów”, powiedział Dennis McCully, junior.

Dennis prowadził jazdę wraz z innymi juniorami Loganem Flamentem i Drake’iem Trolio, ale miał też pomocne dłonie innych członków klubu – Matthew Farkasa, Andrew Slavena, Elli Gaffney, Bena Harrella i Lauren Hymes – gdy spędzili pierwsze kilka godzin ferii wiosennych na holowaniu worki na śmieci i wnoszenie starych toreb na zakupy do wynajętej furgonetki.

„Naprawdę miło było zobaczyć, jak wszyscy się tu spotykają i pracują razem” – powiedział Logan.

Uczniowie zbierali ubrania zarówno ze szkoły, jak i ze społeczności, które według Logana i Dennisa były niezwykle hojne.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ jednocześnie jest to coś dla ludzi, którzy tego potrzebują i naprawdę nie ma na to kwoty ani liczby”, powiedział Dennis. „Dopóki pomagamy innym, robimy to bardzo szczęśliwie”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Lizbona na Winthrop / Monmouth / Hall-Dale i Polska na Freeport mecze piłki nożnej odwołane
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.