Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polska cieszy się z możliwości wystawienia wysokiej oceny starszym piłkarzom drużyny Offaly

Published

on

Polska cieszy się z możliwości wystawienia wysokiej oceny starszym piłkarzom drużyny Offaly

NATHAN Poland mógł z łatwością zostać jednym z tych utalentowanych nieletnich piłkarzy, którzy przedostali się przez siatki i nie wykorzystali swojego wczesnego potencjału.

Zawodnik klubu Erin Rovers wciąż pracował i miał jeszcze wiele do zrobienia. Błysnął uśmiechem równie szerokim jak Shannon po dobrej grze w piłkę nożną, pomagając Offaly w przekonującym zwycięstwie 2-13 do 1-8 nad Laois w Leinster Senior Football Championship w Portlaoise w sobotę.

Jeszcze pod koniec 2010 roku potencjał ofensywny Polski był oczywisty dla każdego, kto widział go grającego dla juniorów i zawodników poniżej 20 roku życia Offaly, ale dopiero w tym roku znalazł się w kadrze seniorów.

W tym roku wszedł na boisko jako rezerwowy w meczach National Football League przeciwko Down, Sligo i Limerick, a jego umieszczenie w wyjściowym składzie na sobotnie wielkie derby było dużą niespodzianką. Zaskoczeniem nie były umiejętności Polski, po prostu jego czas gry w lidze nie wskazywał, że zostanie rzucony na głęboką wodę.

Zawodnik Pullough uzasadnił swój wybór bardzo stabilnym występem, w którym ani razu się nie pomylił. Ponieważ był używany jako napastnik, tak naprawdę nie przyjmował pozycji strzeleckich, ale był bardzo pewny gry przy piłce i wykonywał proste rzeczy niezwykle skutecznie. W linii ataku był folią dla Keitha O’Neilla i Jacka Bryanta po obu stronach, natomiast opuścił boisko w drugiej połowie, gdy Offaly otworzył światło dzienne między zespołami, dostał się do piłki i nie zmarnował jej tak łatwo , żaden nie mylący paszportów.

Offaly skorzystał tego dnia ze wszystkich pięciu zmienników, a fakt, że Polska znalazła się w gronie dziesięciu zawodników, którzy wystąpili w pełnym składzie, sugeruje, że zarząd był zadowolony z jego wkładu.

Teraz, gdy miał około dwudziestu lat, wyglądało na to, że stracił szansę na grę w Offaly Seniors. W trakcie swojej kariery do lat 20 miał burzliwą historię z menadżerem Declanem Kellym – w pewnym momencie został usunięty z panelu, gdy Kelly rzucił wyzwanie wszystkim młodym zawodnikom, podnosząc poprzeczkę i nie dając im złudzeń co do tego, czego i czego potrzeba. chciał się ich spodziewać.

READ  OODA Loop - Polska dokonuje ekstradycji domniemanych operatorów botnetów do USA

Jego podejście opłaciło się spektakularnie, ponieważ Offaly wygrał Ogólnoirlandzkie Mistrzostwa Piłki Nożnej do lat 20 w 2021 r., a wielu z tych graczy prowadzi obecnie mecze dla seniorów z hrabstwa – Cormac Egan, Keith O’Neill, Lee Pearson, John Furlong, Jack Bryant i Cathal Flynn walnie przyczyniły się do sobotniego zwycięstwa.

Potencjał tej szóstki i wielu innych z tej drużyny jest oczywisty, a późne pojawienie się zawodników z pierwszych drużyn Kelly’ego do lat 20 jest mile widzianym bonusem. Polska i Aidan Bracken z Ballycommon zajmują dwa miejsca w tej klasie. Bracken był w lidze bardzo dobry w wykonywaniu rzutów rożnych i byłby gwarantowanym starterem w sobotę, ale niefortunna kontuzja barku zakończyła jego sezon okręgowy.

Tymczasem Polska zabiegała o miejsce startowe i w sobotni wieczór zapytała, czy był zaskoczony, gdy powiedziano mu, że przez tydzień się uśmiechał:

Byłem zadowolony. Wiedziałem, że radzę sobie całkiem nieźle na treningach, ale kiedy powiedziano mi, że zaczynam w środę, byłem absolutnie zachwycony. Nie mogłem się doczekać, aż tu wyjdę i mam nadzieję, że wykorzystam swoją szansę. Myślę, że to był mały szok.”

Offaly grało bardzo dobrze przez większą część pierwszej połowy w sobotę i szturmem wyszło na prowadzenie 0-7 do 0-2, ale ich przewaga nie była widoczna, gdy na przerwę schodzili przy stanie 0-8 do 1-5. .

Przyznał:
„Prawdopodobnie byliśmy trochę rozczarowani, ale wiedzieliśmy, że w przerwie jesteśmy w stanie dobrze zabezpieczyć wszystkie bazy. Byliśmy całkiem szczęśliwi i wiedzieliśmy, że tablica wyników prawdopodobnie nie odzwierciedla przebiegu meczu. Byliśmy po prostu szczęśliwi, że w drugiej połowie próbowaliśmy kontynuować grę i to nam się udało. Strzeliliśmy dwa gole i w pewnym sensie zakończyliśmy mecz.

Zapytano go, czy odczuwa deflację, gdy do przerwy nie miał trzech lub czterech punktów przewagi – Laois grało w czternastu zawodników, a obrońca rożny James Kelly został wyrzucony z boiska w 20. minucieCz Minuta.

READ  Były zawodnik NBA podpisuje kontrakt z nową drużyną w Polsce

Nie, powiedziałbym wręcz odwrotnie. W pewnym sensie wiedzieliśmy, że jesteśmy na dobrej pozycji i że tablica wyników nie odzwierciedlała przebiegu meczu jako takiego. Wiedzieliśmy, że jeśli będziemy tak dalej grać i miejmy nadzieję, że zdobędziemy kilka punktów dzięki dodatkowemu zawodnikowi, wyeliminujemy ich, więc byliśmy całkiem szczęśliwi.

Uśmiechnął się, gdy wspomniano o jego historii do lat 20 z Declanem Kellym, i, co zrozumiałe, odrzucił zaproszenie do głębszego zagłębienia się w ten okres. Zamiast tego Polska z prawdziwą pasją opowiadał o swojej radości z otrzymania zaproszenia do panelu w tym roku i o swoich postępach – w ostatnich latach nadal dobrze grał dla Erin Rovers i niezmiennie był ich najlepszym graczem na poziomie średniozaawansowanym. .

Przypuszczam, że byłem z Declanem w drużynie U20, a potem przez kilka lat nie dostałem żadnego telefonu. W tym roku nie mogłem się doczekać, aby przyjechać i spróbować się wykazać. Myślę, że trenowałem najlepiej, jak mogłem do tej pory. Mam nadzieję, że wykorzystam szansę. Kiedy Declan do mnie zadzwonił, chciałem się odwdzięczyć, zmieniając zmianę i wkładając ramię za kierownicę.

Teraz Polska i Offaly mogą z niecierpliwością czekać na randkę w Croke Park z mistrzami całej Irlandii Dublinem.

To mecz, w którym nikt nie oczekuje od nas zwycięstwa i nie mamy nic do stracenia. Spróbujemy i zobaczymy, co się stanie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *