Connect with us

Gospodarka

Półka z książkami zabiła 31-latka w McDonald’s. Wyniki badaczy

Published

on

Półka z książkami zabiła 31-latka w McDonald’s.  Wyniki badaczy

Prokuratura Okręgowa w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi śledztwo w sprawie śmierci pracownika restauracji McDonald’s w tym mieście. Zmarła 31-letnia kobieta przygnieciona półką z produktami.

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w Ostrowcu Świętokrzyskim. Półka z przewróconymi produktami od 31-letniego pracownika w chłodni restauracji McDonald’s. Wstępne wyniki wskazują, że kobieta została znaleziona przez innego pracownika około 10 minut po zdarzeniu. Pomimo podjętych środków reanimacyjnych nie udało się jej uratować.

Liderem jest Prokuratura Okręgowa w Ostrowcu Świętokrzyskim Badanie niewypełniania obowiązków przez osobę odpowiedzialną za bezpieczeństwo i higienę pracy w restauracji w OstrowcuW efekcie pracownik narażony jest na bezpośrednie zagrożenie życia i śmierci pracownika.

Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach, powiedział PAP, że wczoraj przeprowadzono sekcję zwłok zmarłej kobiety.

Okazało się, że Jedna z półek z artykułami spożywczymi runęła w sobotę w chłodni restauracji. Pracownicy naprawili półkę i umieść towar z powrotem na wierzchu i to wszystko Po północy jeden z pracowników wszedł do tego pomieszczenia, aby dokonać spisu towarów. W pewnym momencie półki z towarem obróciły się i unieruchomiły jej klatkę piersiową, powodując śmierć z uduszenia – powiedział Prokopowicz.

Dodał, że „proces toczy się w sprawie, w której nikomu nie postawiono zarzutów”.

Obecnie gromadzone są dowody w celu ustalenia przyczyn i przebiegu zdarzenia, w tym osoby odpowiedzialnej za to wydarzenie. – zaznaczył Prokopowicz.

READ  ISW twierdzi, że Rosja wykorzystuje operacje informacyjne do demoralizowania ukraińskich żołnierzy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *