Connect with us

Zabawa

Syn Jarosława Jakimowicza ma 20 lat. Jovan jest wizualną kopią swojego ojca, ale bardzo różni się od niego poglądami

Published

on

Jarosław Jakimowicz Jego lata świetności już dawno minęły. Jego rola w „Young Wolves” w latach 90. przyniosła mu dużą popularność, która jednak stopniowo zaczęła spadać. Nawet zainscenizowany romans z Jolanta Rutowicz nie mógł wreszcie ożywić swojej kariery. Teraz o Jakimowiczu jest coraz głośniej, ale nie z powodu jego osiągnięć aktorskich, ale z powodu jego poglądów na politykę jest emitowany w TVP Info. Ponadto, dzięki otwartemu wsparciu Andrzeja Dudy, znalazł już pracę jako lider kampanii. Jak się okazuje, syn prawicowego aktora ma nieco inne zdanie na temat partii rządzącej.

SPÓJRZ NA TO: Jarosław Jakimowicz wysłał niegrzeczną wiadomość do byłego dziennikarza TVP: Spotkamy się dla przyjemności, wyjaśnię Ci kilka rzeczy

Syn Jarosława Jakimowicza wspiera Biedronia i Trzaskowskiego

Jarosław Jakimowicz przez kilka lat był związany z malarką Joanną Sarapatą. Owocem tego związku jest jego syn Jovan, który ma teraz 20 lat. Syn aktorki mieszka w Londynie, gdzie studiuje stosunki międzynarodowe. Chłopiec jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie publikuje również zdjęcia z ojcem. Na pierwszy rzut oka widać wiele podobieństw.

Jarosław Jakimowicz i Jovan Jakimowicz instagram.com/jovanjakimowicz/

Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich poglądów. Aktor nie ukrywa, że ​​popiera partię rządzącą i był jego faworytem w wyborach prezydenckich Andrzej Duda. Z synem sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Jovan zamieścił wspierającą grafikę na swoim Instagramie podczas wyborów Rafa³ Trzaskowski. Dodatkowo, jeśli spojrzymy na jego raporty nagrane na Instagramie, widzimy, że również aktywnie wspierał imprezę Robert Biedroń.

Jovan JakimowiczJovan Jakimowicz instagram.com/jovanjakimowicz/

Jesteśmy ciekawi, jak będą wyglądać rozmowy polityczne syna z ojcem.

Obejrzyj wideo
Dzieci aktorów, którzy podążali śladami znanych rodziców

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *