Connect with us

technologia

Pixel 9 renderuje wyciek, vivo X Fold3, Galaxy M55 oficjalny, recenzja z tygodnia 13

Published

on

Pixel 9 renderuje wyciek, vivo X Fold3, Galaxy M55 oficjalny, recenzja z tygodnia 13

Kolejny tydzień za nami, podsumujmy. Nasz test żywotności baterii Galaxy A55 potwierdził, że telefon zapewnia znaczną poprawę czasu pracy baterii w porównaniu do swojego niezwykle popularnego poprzednika.

Widzieliśmy nowe rendery Google Pixel 9, najmniejszego w nadchodzącej ofercie Google. Model 9 będzie oferował 6,03-calowy wyświetlacz (prawdopodobnie 120 Hz OLED) w porównaniu do 6,1-calowego Pixela 9 Pro i 6,5-calowego Pixela 9 Pro XL. Inną kluczową różnicą w zwykłym Pixelu 9 jest konfiguracja z dwoma aparatami w porównaniu z trzema strzelankami w Pixel 9 Pro i Pixel 9 Pro XL.

vivo wprowadziło X Fold3 i X Fold3 Pro. Vivo X Fold3 waży zaledwie 219 g, co czyni go najlżejszym telefonem składanym poziomo. Ma Snapdragon 8 Gen 2 z 12 GB lub 16 GB RAM i baterią 5500 mAh. X Fold3 Pro rozszerza to o Snapdragon 8 Gen 3 i baterię 5700 mAh. Istnieją również różne konfiguracje aparatu. Pro ma 50-megapikselowy aparat główny z czujnikiem 1/1,3 cala, 3x 64-megapikselowym zoomem i 50-megapikselowym ultraszerokokątnym aparatem z AF. Posiada również chip obrazujący V3. Aparat vivo i tylko aparat z 2-krotnym zoomem, ale ten sam ultraszerokokątny obiektyw.

Cena vivo Telefony vivo są już dostępne w sklepie vivo w Chinach, a wysyłka nastąpi pod koniec miesiąca.

Galaxy A55 znacząco poprawił czas pracy baterii.


Wygląda na to, że Google zaoferuje trzy telefony Pixel 9.


Kilka tygodni temu usłyszeliśmy, że F6 będzie zasilany przez Snapdragon 8s Gen 3, teraz potwierdza to kod źródłowy HyperOS.


Tym razem są dwa modele. Oba korzystają z tych samych ekranów, ale Pro ma lepszy chipset, aparaty i baterię.


Dzięki WhatsApp możesz wreszcie wysyłać multimedia HD i automatycznie wybierać je dla każdego pliku. To ustawienie jest obecnie w fazie beta, ale będzie dostępne w przyszłej wersji.

Samsung Galaxy M55 jest oficjalny. Opiera się na 6,7-calowym Super AMOLED Plus o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz, ma szczytową jasność dochodzącą do 1000 nitów, optyczny skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem i umieszczony w nim przedni aparat 50 MP. umieszczony w wycięciu otworu. Z tyłu umieszczono główny aparat 50 MP z OIS, a także ultraszerokokątny obiektyw 8 MP i makro 2 MP. Galaxy M55 jest wyposażony w chipset Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą gniazda karty microSD. Telefon uruchamia One UI 6.1 oparty na systemie Android 14 z gwarancją 4 aktualizacji Androida i 5 lat poprawek bezpieczeństwa. Bateria o pojemności 5000 mAh obsługuje technologię Super Fast Charge 2.0 firmy Samsung o mocy 45 W, która według Samsunga zapewnia 70% naładowania w 30 minut.

Galaxy M55 jest dostępny w kolorach ciemnoniebieskim i jasnozielonym i kosztuje 2999 BRL (600 dolarów) w wersji z 256 GB pamięci. Urządzenie zostało już zamówione w przedsprzedaży w Brazylii i wkrótce będzie dostępne w innych krajach.

Funkcja jest wciąż w fazie beta, ale wkrótce powinna być dostępna w stabilnej wersji.


Aby Cię przekonać, firma uruchomiła specjalną stronę internetową.


Galaxy M55 jest już dostępny w przedsprzedaży w Brazylii.


Telefon jest tylko jednym z wielu urządzeń, które zostaną zaprezentowane w piątek.


Według plotek, telefon zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *