Connect with us

Zabawa

Live Nation przejmuje polskiego promotora Go Ahead

Published

on

Live Nation przejmuje polskiego promotora Go Ahead

Live Nation Entertainment przejęło polskiego promotora Go Ahead.

Firma Go Ahead została założona w 2005 roku przez Łukasza Mintę i Andrzeja Jegliczkę, a jej siedziba znajduje się w Poznaniu, gdzie Live Nation Poland otworzy teraz biuro regionalne.

Główne biuro Live Nation Poland pozostaje w Warszawie.

Go Ahead jest jednym z czołowych promotorów klubów w Polsce i współpracował m.in. z takimi artystami jak Wolf Alice, Khalid, Twenty One Pilots, Years & Years, George Ezra, Florence + the Machine i Tom Odell.

Oprócz przybliżania światowych gwiazd polskiej publiczności, Go Ahead co roku organizuje w Poznaniu trzydniową imprezę pokazową i konferencję Spring Break, której celem jest promocja polskich wykonań muzycznych.

„Go Ahead sprowadził do Polski przez lata wielu międzynarodowych artystów i jesteśmy pewni, co możemy razem osiągnąć w tej nowej erze”.

Steven Todd, Live Nation

Steven Todd, dyrektor zarządzający Live Nation na Europę Środkowo-Wschodnią, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni możliwością powitania Łukasza i jego zespołu w Live Nation.

„Go Ahead sprowadził do Polski przez lata wielu międzynarodowych artystów i jesteśmy pewni, co możemy razem osiągnąć w tej nowej erze”.

„Nie możemy się doczekać bycia częścią Live Nation i mamy nadzieję, że połączenie naszego zespołu i infrastruktury Live Nation będzie nadal bawić polską publiczność przez wiele lat”.

Łukaszu Mincie, kontynuuj

Łukasz Minta, współzałożyciel Go Ahead, dodał: „W ostatnich latach odnieśliśmy wiele sukcesów. Jestem szczególnie dumny z Spring Break, który stał się prawdziwą platformą dla lokalnych artystów i kluczową datą w muzycznym kalendarzu Polski.

„Nie możemy się doczekać bycia częścią Live Nation i mamy nadzieję, że połączenie naszego zespołu i infrastruktury Live Nation będzie nadal bawić polską publiczność przez wiele lat”.Biznes muzyczny na całym świecie

READ  Apollo 10 ½: ożywiona celebracja wyobraźni i kreatywności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *