Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Pierwszy w Polsce zwycięzca World Relays 2021

Published

on

KINGSTON, Jamajka – Dziś koronowano pierwszych zwycięzców piątej edycji World Relays w Polsce.

Joana Jozwik i Patryk Dobek wygrali gospodarzy Polski w sztafecie 2x2x400m 3: 40.92. Kenia zajęła drugie miejsce, a Słowenia trzecie.

Niemcy również świętowali dzisiaj zwycięstwo, zajmując pierwsze miejsce w finale mieszanego wahadłowca z czasem 56,53 przeciwko Polsce i Kenii.

Włochy prowadziły dziś w kwalifikacjach mężczyzn 4 x 100 m z czasem 38,45 i będą wspierane w jutrzejszym finale przez Brazylię, RPA, Niemcy, Holandię, Ghanę, Japonię i Danię.

W finale sztafety 4 x 100 m kobiet rywalizują ze sobą Holandia, Francja, Polska, Szwajcaria, Ekwador, Włochy, Japonia i Dania.

Kuba zajęła pierwsze miejsce w dzisiejszych kwalifikacjach kobiet 4 x 400 m 3: 27,90, aw jutrzejszym finale zmierzy się z Polską, Belgią, Holandią, Wielką Brytanią i Irlandią Północną, Niemcami, Włochami i Francją.

W sztafecie 4 x 400 m mężczyzn w jutrzejszym finale zmierzą się Holandia, Japonia, RPA, Belgia, Botswana, Kolumbia, Francja i Włochy.
Jutro odbędzie się również mieszany finał 4x400m, w którym wezmą udział Włochy, Brazylia, Dominikana, Irlandia, Belgia, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Holandia i Hiszpania.

Ani Jamajka, ani Stany Zjednoczone nie wysłały zespołu do udziału w tegorocznych World Relays.

Teraz możesz przeczytać ePaper Jamaica Observer w dowolnym miejscu i czasie. E-broszura Jamaica Observer jest dostępna w domu lub w pracy i jest taka sama, jak wersja drukowana https://bit.ly/epaper-login

READ  Zbigniew Ziobro chce uchylić immunitet Joanny Scheuring-Wielgus
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *