Connect with us

technologia

Overwatch 2 zastąpi oryginalny Overwatch

Published

on

Oryginalny ponad strażs dni są policzone. W zeszłym tygodniu Blizzard ujawnił w Reddit AMA to kiedy nadzór 2 zaczyna się 4 październikazostanie nadpisany ponad straż Premiera, skutecznie kończąca sześcioletnią grę.

„Kiedy OW2 wystartuje 4 października i zastąpi obecną usługę na żywo” – napisał reżyser gry Aaron Keller.

Podczas gdy przełącznik dodaje bogactwo nowej zawartości – nowi bohaterowie, nowe mapy i nie tylko – klasyka ponad straż przestanie kończyć format 6v6 i spycha atakujące tryby gry do względnego zaciemnienia niestandardowego narożnika gry. Wiadomość ta była trochę niespodzianką od początku ponad straż Pierwszy i nadzór 2 powinien współistnieć. Podczas nadzór 2 Panel na BlizzConie 2019, Aaron Keller, obecny dyrektor gry, i Jeff Kaplan, były dyrektor gry, który odszedł z Blizzarda ponad rok temu, opisali scenariusz, w którym gracze przeszli do OW2 nadal będzie mógł grać z tymi, którzy tego nie zrobili.

Z odblokowanymi skórkami graczy i innymi kosmetykami przeniesionymi i z nadzór 2 Przełącz się na model free-to-playwydaje się, że wtedy nie było powodu, by trzymać te dwie gry w izolacji. W komentarzu do Krawędźpowiedział zespół programistów Overwatch:

„Naszym celem nie jest dzielenie naszej bazy graczy i dokonanie zmiany nadzór 2 tak płynnie, jak to możliwe. Plus, kiedy nadzór 2 wystartuje jako bezpłatna gra serwisowa na żywo 4 października, zastąpi obecną nadzórbudować godz. Gracze treści sami się odblokowali ponad straż zostanie automatycznie przeniesiony do graczy nadzór 2

Dla graczy, którzy się o nie martwią ponad straż Główne cechy to zachód słońca wraz z nadejściem nadzór 2 (czyli skrzynki z łupami), AMA ujawniło, że zawartość nieotwartych skrzynek z łupami jest automatycznie dodawana do twojego ekwipunku, a wszelkie niewykorzystane monety (waluta, którą zarabiasz ze skrzynek z łupami) są również przenoszone. Blizzard zamierza jednak stworzyć za jego pomocą nową walutę OW2a stare monety nie będą w stanie kupić wszystkiego w ofercie.

READ  Android Auto wygląda bardziej jak CarPlay w nowych wyciekających obrazach

Wraz z nadejściem . nie nastąpi też reset rankingu dobierania graczy nadzór 2. Z nadzieją na fanów OW2 Scott Mercer, główny projektant systemów, napisał, że wiązałoby się to z masowym balansowaniem w rankingu, napisał, że „pełny reset oznaczałby, że gry byłyby całkowicie niezrównoważone w całym serwisie przez tygodnie lub dłużej i nie sądzimy, żeby to było wspaniałe doświadczenie”. wszyscy”. Jednak Mercer to ujawnił OW2 wprowadzi nowy system zaniku, który obniży MMR kont, które nie były rozgrywane od dłuższego czasu, aby zapewnić, że mecze są jak najbardziej wyrównane na wszystkich poziomach tabeli liderów.

Kiedy jestem podekscytowany nadzór 2, trochę mi przykro, że wszystko, co nowe, odbywa się kosztem starego. Jestem jednym z niezwykle rzadkich fanów szturmowców, a przejście trybu gry do meczów niestandardowych zasadniczo oznacza, że ​​nie będę już w to grać, nie wspominając o wielu drobnych poprawkach, takich jak zmiany interfejsu użytkownika i projektowanie dźwięku, które zasadniczo się zmienią jak gram w grę.

nadzór 2 premiera 4 października, więc fani Assault (tak, cała nasza dziesiątka), czas na ostatnie zagrywki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.