Connect with us

technologia

Oto jak wcześnie zacząć grać

Published

on

Oto jak wcześnie zacząć grać

Chwila Diablo IV „Oficjalne” ukaże się w przyszłym tygodniu, a okres wczesnego dostępu rozpocznie się dziś wieczorem, 1 czerwca, a może jutro, 2 czerwca. Zobacz, kiedy dokładnie zostanie uruchomiona, zależy od Twojej lokalizacji i oczywiście od tego, czy kupiłeś ją w przedsprzedaży, czy nie. zamówił konkretne wersje gry.

Kontynuuj czytanie: Diablo IV Recenzje sugerują, że to więcej tego samego, w dobry sposób

Dzięki hordom graczy, którzy z zapałem przygotowują się do zalania gry, gdy rozpocznie się wczesny dostęp, oraz a Wyzwanie dla pierwszych 1000 graczy Dla tych, którzy mogą osiągnąć poziom 100 w trybie hardcore, z pewnością kuszące jest jak najszybsze wskoczenie. Ale która wersja jest dla Ciebie odpowiednia? Przejdźmy do tego.

Zdobądź Cyfrową Edycję Deluxe lub Ultimate, aby uzyskać wcześniejszy dostęp od 1 czerwca

Jeśli nie zależy ci na wszystkich dodatkowych gadżetach cyfrowych, które są dostarczane z droższymi edycjami i po prostu chcesz jak najszybciej rozpocząć zabijanie demonów, powinieneś sprawdzić jedną z dwóch Cyfrowy Deluxe Lub Edycje ostatecznektóre kosztują odpowiednio 90 i 100 dolarów.

Ten okres wczesnego dostępu rozpoczyna się 1 czerwca o godzinie 19:00 czasu EST/16:00 czasu PST. (To jest 2 czerwca o północy w Wielkiej Brytanii i 11 rano na wschodnim wybrzeżu Australii.) Obie bardziej wyszukane wersje są dostępne tylko do pobrania cyfrowego.

Ale co jeszcze możesz zyskać dzięki tym wersjom poza udziałem w promocji Let’s Get Lilith?

Diablo IV Cyfrowy Deluxe

Zdjęcie: zamieć

Wersja Digital Deluxe kosztuje 90 USD zapewnia wczesny dostęp od 1 czerwca i jest dostarczany z wierzchowcem Temptation (Uspokój się, to koń) i tyle Zbroja piekielnego wierzchowca pocztowego.

Otrzymasz również przepustkę bojową.

Diablo IV Wersja ostateczna

Grafika promocyjna Diablo IV przedstawiająca bonusy za zamówienie w przedsprzedaży Edycji Ultimate.

Zdjęcie: zamieć

Wraz z Edycją Ultimate otrzymujesz wszystkie dodatki Cyfrowej Edycji Deluxe oraz taką opcję Pomiń 20 etapów przepustki bojowej i ekskluzywną emotkę Wings of the Creator. Ponieważ to jest Diablo jest w 2023 roku.

Co otrzymam za zamówienie w przedsprzedaży Edycji standardowej?

Grafika promocyjna dla pokazów Diablo IV dla standardowej edycji.

Zdjęcie: zamieć

Myślę, że prawdziwym urokiem zamawiania droższych wersji w przedsprzedaży jest to, że możesz grać tak wcześnie, jak to możliwe. Ale jeśli zdecydujesz się zamówić w przedsprzedaży Wersja standardowa za 70 USDpod spodem masz fajne rzeczy Góra Niosącego Światło, Góra Siodła Wiary, Diablo II Skrzydła Inariusa i Zwierzaka Inariusa Murloka, Świat Warcrafta Amalgamat Wściekłego Wzgórza i Diablo Nieśmiertelny Zestaw kosmetyków Umbra Winged Darkness.

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży jedną z droższych wersji, otrzymasz wszystko, co otrzymasz, kupując w przedsprzedaży wersję standardową.


Recenzje Diablo IV, którzy nie docenili wpływu mikrotransakcji gry ani modelu obsługi na żywo, chwalili jej ton, rozgrywkę i historię. Premiera gry 6 czerwca, ale nadal możesz wziąć udział w akcji jeszcze dziś, 1 czerwca, zamawiając w przedsprzedaży Cyfrową Edycję Deluxe lub Edycję Ultimate.

READ  Apple Rosenthaler Strasse otwiera się w czwartek 2 grudnia w Berlinie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *