Connect with us

technologia

Microsoft wciąż pracuje nad Emoji 3D dla Windows 11

Published

on

Wydaje się, że Microsoft nadal pracuje nad prawdziwymi emoji 3D dla systemu Windows po raz pierwszy drażniłem się z tym w zeszłym roku i tylko wtedy Wysyłka  Wersje 2D w systemie Windows 11. Nando Costa, szanowany projektant w firmie Microsoft, ogłosił niedawno, że firma nadal pracuje nad tym, aby emoji systemu Windows 11 wyglądały bardziej trójwymiarowo.

Costa w piątek napisał wpis na blogu o nowym kierunku Microsoftu dla swojego systemu emoji i opisuje nacisk firmy w kierunku 3D po hackathonie w 2020 roku. W odpowiedzi na tweeta od kogoś, kto chce emoji 3D w Windows 11, Costa mówi: „Pracujemy nad tym”, z uśmiechniętą twarzą i emoji potu. Nadal nie wiemy, kiedy emoji 3D pojawią się w Windows 11, ale przynajmniej Microsoft wciąż pracuje nad urzeczywistnieniem swojej oryginalnej wizji.

Emotikon 3D może jeszcze pojawić się w systemie Windows 11.
Obraz: Microsoft

Podczas gdy Microsoft zaprezentował imponujące emoji 3D i obiecał, że będą częścią systemu Windows 11, firma zaskoczyła przywrócono płaski projekt 2D bez wyjaśnienia. Było tak prawdopodobnie dlatego, że bardziej płaski projekt 2D działa lepiej w wielu aplikacjach. Mogą również istnieć pewne ograniczenia techniczne w systemie Windows, które Microsoft będzie musiał przezwyciężyć, zanim emoji 3D staną się rzeczywistością.

Blog Costy opisuje również, w jaki sposób Microsoft postanowił odzwierciedlić ludzkie cechy, takie jak zmarszczki i fryzury w swoich emotikonach, w jaki sposób zespół sprawia, że ​​te emotikony pojawiają się w aplikacjach takich jak Microsoft Teams, oraz jak niektóre z jego niestandardowych projektów czerpią inspirację z „nowej rzeczywistości hybrydowego miejsca pracy”. stał się. Microsoft wykorzystał narzędzia takie jak Adobe Illustrator, Maxon’s Cinema 4D, Figma, Font Lab i inne, aby stworzyć swoje trójwymiarowe emoji.

READ  Polskie Reakto otrzymuje milion euro na komercjalizację infrastruktury dronów w modelu „wszystko jako usługa”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *