Connect with us

technologia

„Ostatnim dniem świadczenia usługi” Quibi będzie 1 grudnia, ogłasza aplikacja – termin

Published

on

Dzień później Jeffrey Katzenberg i Meg Whitman ogłosił zamknąć swoją „jasną” decyzję sześciomiesięczna platforma wideo subskrypcji na urządzenia przenośne z gwiazdami, Który stwierdził, że 1 grudnia będzie jego „ostatnim dniem służby”.

„Quibi podjął trudną decyzję o odprężeniu się” – powiedział dziś samozwańczy „ogłoszenie zakończenia służby” w sekcji FAQ platformy. „Zakładamy, że usługa zakończy się około 1 grudnia 2020 roku. Doceniamy wsparcie, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów i dziękujemy za umożliwienie nam rozrywki. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, napisz na adres [email protected]

Dzisiejsza aktualizacja dotycząca zakończenia usługi wkrótce pozostawi ponad 500 000 logowań do aplikacji Quibi w ciemności. Wydaje się również, że jest to ostatnia kurtyna w programach takich jak zwycięzcy Emmy #FreeRayshawn, Liam Hemsworth Star Najbardziej niebezpieczna gra, Manekin z Anną Kendrick i remakiem Uchodźca z Kieferem Sutherlandem – przynajmniej jeśli Katzenberg i Whitman nie mogą znaleźć nabywców.

„W tej chwili nie wiemy, czy zawartość Quibi będzie dostępna w dowolnym miejscu po naszym ostatnim dniu świadczenia usługi” – dodaje z pewnym stopniem niejednoznaczności zapowiedź zakończenia usługi. „Zalecamy śledzenie #Quibi na Twitterze w celu uzyskania aktualizacji treści”.

Po zebraniu około 1,7 miliarda dolarów od dużych studiów i firm inwestycyjnych z Wall Street, Quibi rozpoczął kwiecień wielką fanfarą z wieloma znanymi nazwiskami i bezpłatnym 90-dniowym okresem próbnym. Ponieważ pandemia koronawirusa była tylko jednym z czynników, które usunęły wiatr z żagli krótkiej oferty rozrywkowej Quibi dla widzów w ruchu, aplikacja wkrótce znalazła się na liście najczęściej pobieranych plików, a liczba rejestracji pozostała niska.

Po tygodniach spekulacji i bez widocznej drogi do sukcesu, Katzenberg i Whitman 22 października w obliczu twardych faktów. „Zaczęliśmy od pomysłu stworzenia nowej generacji narracji i dzięki tobie mogliśmy stworzyć i dostarczyć najlepszą wersję Quibi” – powiedział wczoraj założyciel i dyrektor generalny w liście do pracowników i inwestorów oraz innych osób. „Z niewiarygodnie ciężkim sercem ogłaszamy dzisiaj, że wychodzimy z biznesu i próbujemy sprzedać jego zawartość i aktywa technologiczne”.

Odwijanie właśnie zostało wyłączone.

READ  Ładowarka MagSafe ładuje się tylko z pełną prędkością 15 W za pomocą zasilacza Apple 20 W.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *