Connect with us

Sport

Trener Benfiki chwali Lecha: – Odważny, silniejszy od tych, którzy wyeliminowali nas z Ligi Mistrzów.

Published

on

– Mieliśmy trudne chwile w tym meczu. Lech jest mocniejszy niż PAOK, ale Benfica jest teraz przygotowana inaczej – powiedział Jorge Jesusnawiązując do porażki z Grekami w eliminacjach Liga Mistrzów. Porażka PAOK była szokiem dla wicemistrza Portugalii. Zawsze tworzyłeś zespół z myślą o LM. Pojawiły się nawet spekulacje, że Benfica nie otrzyma leczenia po jej wydaniu Gry w THE Poważnie. Ale Jezus się temu sprzeciwił Lech mocny skład.

Obejrzyj wideo
El Clasico w czasach pandemii. „Mecz będzie trochę jak sparing”

Trener Benfiki: „Lech grał bardzo odważnie”

I jak pisze „Record” Pozy300 km od finałowej areny LE w Gdańsku Benfica potwierdziła swoje ambicje na sukces tych zawodów. Jednak hat-trick Darwina Nuneza, jak pisze dziennik, odwrócił uwagę od problemów w defensywie. – Mieliśmy trudne chwile i więcej problemów w obronie niż zwykle, bo Lech grał bardzo odważnie – powiedział Jezus.

21-letni Urugwajczyk strzelił Lechowi trzy gole. Jezus: „Niestety, wkrótce go stracę”.

O Nunezie powiedział, że będzie świetnym piłkarzem ze szczytu świata. – Uderzyliśmy go. Chłopiec ma 21 lat i wiele rzeczy wciąż mi się przytrafia Benfica będzie uczyć. Ale podejmowanie decyzji, wykończenie, szybkość – wszystko jest świetne. Będzie najdroższym graczem, jakiego kiedykolwiek sprzedała Benfica. Niestety wkrótce pewnie to stracę – powiedział Jezus w wywiadzie dla Sport TV. – Czułem, że dziś strzelę gola. Ale nie trzy, dodał Nunez.

Benfica została liderem grupy. Rangers FC jest drugi w tabeliWHO Wygrali 2-0 na standardowej kanapie i będzie rywalem Lecha w następnej rundzie w Glasgow 29 października.

Przeczytaj także:

READ  Jannik Sinner jest czwartym nastolatkiem, który dotarł do finału Miami Open
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *