Connect with us

Nauka

Operacje specjalne armii Przemyślenie struktury i technologii sił

Published

on

Nadchodzący rok może być kluczowy dla większości najbardziej elitarnych sił armii, ponieważ trwające eksperymenty ze strukturą sił i sposobami lepszej integracji wiedzy technicznej na poziomie taktycznym mogą zmienić wygląd operacji specjalnych Sił Zbrojnych.

„The Army Times” uzyskał ekskluzywny wywiad z dowódcą generalnym Dowództwa Operacji Specjalnych Armii na konferencji Stowarzyszenia Armii Stanów Zjednoczonych w październiku, podkreślając programy pilotażowe do publikacji. listopadowa okładka.

Generał broni Jon Braga wyjaśnił, że rosnąca rola operacji kosmicznych i cybernetycznych w rywalizacji i konfliktach (takich jak trwająca wojna na Ukrainie) wymaga ponownego rozważenia długo utrzymywanych prawd. Nowo ujawniona „triada wpływów” to struktura, która pomaga dowódcom rozważać razem operacje specjalne, przestrzeń kosmiczną i cybernetykę w nowoczesnym modelu „połączonych sił zbrojnych”.

Dowództwo eksperymentuje z rozszerzeniem wielkości oddziału operacyjnego Alfa Sił Specjalnych z tradycyjnych 12 do 16 żołnierzy. silosy oddziałowe w obecnym stanie.

Braga powiedział również, że dowództwo eksperymentuje z utworzeniem nowej dziedziny kariery z naciskiem na technologię, aby pomóc złagodzić część technicznego obciążenia personelu wojskowego, który jest obecnie częścią zespołów.

Dowódca wskazał, że rozważane mogą być również inne opcje, takie jak restrukturyzacja wydziału cywilnego komponentu rezerwowego i formacji operacji psychologicznych.

Davis Winkie jest starszym reporterem zajmującym się armią, specjalizującym się w raportach dotyczących odpowiedzialności, kwestii personalnych i wymiaru sprawiedliwości wojskowej. Dołączył do Military Times w 2020 roku. Davis studiował historię na Vanderbilt University i UNC-Chapel Hill, pisząc pracę magisterską na temat wpływu Departamentu Obrony z czasów zimnej wojny na hollywoodzkie filmy z II wojny światowej.

READ  12 programów i filmów do obejrzenia w serwisie Netflix, zanim wygasną we wrześniu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *