Connect with us

technologia

Współtwórcy Sonic oskarżeni o nielegalne udostępnianie Final Fantasy

Published

on

Zdjęcie Yuji Naki

zdjęcie: Kevina Wintersa (Obrazy Getty’ego)

W zeszłym miesiącu aresztowano legendarnego współtwórcę Sonic the Hedgehog za rzekome kupowanie udziałów w jednym Studio deweloperskie przed udziałem w a misja smoka gra była ogłoszony. Miesiąc później został po raz drugi aresztowany za rzekomy zakup udziałów w a Firma działająca na a Final Fantasy wersja telewizyjna. Wczoraj tokijscy prokuratorzy formalnie oskarżyli Yuji Nakę o wykorzystywanie informacji poufnych w wysokości około 1 080 000 USD Final Fantasy Podłoga.

Odpowiedni NHK— poinformowała prokuratura okręgowa w Tokio Naka osiągnął zysk na wykorzystywaniu informacji poufnych (dzięki, VGC). Dla niewtajemniczonych wykorzystywanie informacji poufnych ma miejsce wtedy, gdy osoba posiadająca niepubliczną wiedzę o firmie może wykorzystać te informacje do handlu akcjami z korzyścią. To jest nielegalne w Japonii. Więc Naka złamał prawo, kiedy on kupił akcje w ATeam, zanim studio to ogłosiło rozwijałby grę mobilną Final Fantasy VII: Pierwszy żołnierz, gra typu battle royale wydana wyłącznie na urządzenia mobilne. Choć gra została zapowiedziana w 2021 roku, Naka został aresztowany 7 grudnia tego roku.

To było miesiąc po tym, jak był aresztował Pierwszy czas na zakup udziałów w Aiming, studiu, które ją stworzyło Takt Dragon Quest. W obu przypadkach został aresztowany wraz z pracownikiem Square Enix, Taisuke Sasakim. Sasaki został oskarżony o obrót akcjami o wartości około 782 000 USD.

Jeśli dwa zarobił na akcjach ATeam, prawdopodobnie było to wcześniej Pierwszy żołnierz było odwołany mniej niż rok temu po jego uruchomieniu. Square Enix wyraźnie liczyło na wykorzystanie popularności Czternaście dni i inne bitwy królewskie. Zamiast tego, Pierwszy Żołnierz miał poważne problemy z wydajnością i był dostępny tylko na urządzeniach mobilnych.

Naka miał dołączył do Square Enix Reżyseria 2018 Cudowny świat Balanadziwna platformówka akcji, która była niemal uniwersalna zepsuty jak klapa. Gra była nieskoncentrowana i zagmatwana dla wielu recenzentów kotaku zawierać go na lista największych gamingowych rozczarowań roku. Reżyser lewo Square Enix w czerwcu 2021 r. Być może lepiej byłoby, gdyby Naka skupił się na prowadzeniu dobrej gry, zamiast manipulować giełdą.

READ  Polska po lecie otrzyma nowy system obrony powietrznej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *