Connect with us

Zabawa

Mel C daje koncert sylwestrowy w Polsce, chwalony przez społeczność LGBTQ – The Hollywood Reporter

Published

on

ostre dziewczyny Performerka Melanie Chisholm, aka Mel C, ogłosiła, że ​​nie weźmie już udziału w planowanym sylwestrowym show w Polsce.

Chisholm, znana również jako „Sporty Spice” od swoich początków w popularnej brytyjskiej grupie śpiewającej, napisała w poniedziałek na Twitterze o zmianie planów. Chociaż w wiadomościach nie podano konkretnego powodu, dla którego opuściła program, ogłoszenie skłoniło wiele osób do chwalenia jej jako sojusznika LGBTQ społeczność.

„Biorąc pod uwagę pewne kwestie, na które zwrócono mi uwagę i które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram, obawiam się, że nie będę już mogła wystąpić w Polsce w sylwestra zgodnie z planem” – powiedziała. napisał. „Mam nadzieję, że wkrótce tam wrócę. Mam nadzieję, że wszyscy macie wspaniałe Święta Bożego Narodzenia i najlepsze życzenia na 2023 rok”.

Program, którego organizatorem jest TVP, powinien nadal odbywać się zgodnie z planem. Reporter z Hollywood skontaktował się z przedstawicielem Chisholm w celu uzyskania dalszych komentarzy.

Naród, w którym dominują katolicy, zwrócił w ostatnich latach uwagę mediów na ustanowienie tak zwanych „stref wolnych od LGBT” w celu ograniczenia swobód osobistych.

Chisholm, lat 48, była znana ze swojej pracy społecznej przez całą swoją karierę. W sierpniu 2021 roku muzyk otrzymał nagrodę Celebrity Ally Prize za wsparcie społeczności podczas British LGBT Awards.

Najbardziej znany w Stanach Zjednoczonych ze śpiewania w hitach Spice Girls, takich jak „Wannabe”, najnowszy solowy album Chisholm, Melanie CW 2020 roku pojawiła się. twoje wspomnienia Sportowy: Moje życie jako Spice Girlbyło wydany we wrześniu.

READ  Serial Killer z Czech zaprezentuje najnowsze europejskie seriale telewizyjne i seriale internetowe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *