Connect with us

technologia

OnePlus 8T ogłosił, że będzie wyposażony w szybkie ładowanie 65 W i wyświetlacz 120 Hz za 749 USD

Published

on

OnePlus oficjalnie zapowiedział OnePlus 8T. Jak wspomniano wcześniej, nowy telefon ma funkcje nowa technologia szybkiego ładowania 65 W. i wyświetlacz 120 Hz. Oprócz nowego telefonu OnePlus ogłosił również nową parę prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych za 45,99 USD (55 GBP) OnePlus Buds Z..

Istnieją dwa główne modele OnePlus 8T: jeden z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci, a drugi z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. W USA model o wyższej specyfikacji jest dostępny tylko za 749 USD, podczas gdy w Europie oba są dostępne odpowiednio za 599 i 699 EUR. W Stanach Zjednoczonych telefony będą dostępne od 23 października, natomiast w Europie od 20 października.

OnePlus 8T jest wyposażony w nową technologię firmy Warp Charge 65. Jako OnePlus ogłosił w zeszłym miesiącuDzięki technologii ładowania 65 W akumulator o pojemności 4500 mAh w OnePlus 8T można naładować do prawie 58 procent w zaledwie 15 minut, a pełne ładowanie trwa 39 minut. Zauważyłem, że te liczby były poprawne w ostatnim tygodniu na nowym telefonie i możesz przeczytać więcej na temat mojego pełna recenzja OnePlus 8T.

OnePlus 8T ma cztery tylne kamery, w tym czujnik monochromatyczny.
Zdjęcie: OnePlus

OnePlus 8T jest zasilany przez procesor Snapdragon 865, a telefon obsługuje 5G poniżej 6 GHz, ale nie mmWave. Ma również wbudowany czujnik odcisków palców i jest standardowo wyposażony w OxygenOS 11 oparty na systemie OnePlus Android 11.

Jeśli chodzi o aparaty, 8T ma cztery kamery z tyłu: 48-megapikselowy czujnik główny, 16-megapikselowy ultraszerokokątny z polem widzenia 123 stopni, 5-megapikselowe makro i 2-megapikselowy czujnik monochromatyczny z czarnym -Białe zdjęcia. To niezwykły wybór, ale wszystkie są zawarte w standardowym prostokątnym aparacie. W wycięciu na selfie z przodu telefonu znajduje się 16-megapikselowy aparat.

Możliwe są już zamówienia w przedsprzedaży na nowy OnePlus 8T.

READ  Miasta Teksasu przygotowują się na październikową turystykę Ring of Fire Eclipse
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *