Connect with us

technologia

Wiadomości „Save Titanfall” przerywają wielomiliardową serię EA „Apex Legends”

Published

on

Strzelanka Battle Royale od Respawn Entertainment Entertainment Legendy Apex okazał się strzałem w dziesiątkę ponad 100 milionów unikalnych graczyi liczył ponad 300 000 osób grających na Steamie wszystko na raz w maju. Ale problem, który wypływa z przeszłości Upadek Tytana Gry mają teraz wpływ wierzchołekJak doniesienia w mediach społecznościowych pokazują, że gracze napotykają wiadomości od osób hakujących grę z komunikatem „Save Titanfall”. Odrodzenie potwierdził problemy na Twitterzektóry stwierdza: „Jesteśmy świadomi i aktywnie badamy problemy mające wpływ na playlisty @PlayApex, które uniemożliwiają graczom wejście do gier”.

Problem trwa już od wielu godzin, a gdy gracze są dotknięci, nie mogą jednocześnie rejestrować się w nowych grach wierzchołek organizuje specjalne wydarzenie, które zabierze graczy z powrotem do oryginalnych wersji dwóch pierwszych map (w tym podzielonych obszarów, takich jak Skulltown na zdjęciu powyżej). W jaki sposób Odtwarzacz PC i Kotaku raporty, komunikaty były wyświetlane graczom na PC i PS4. Dołączyłem do gry na PC i po jej zakończeniu zostałem powitany następującym komunikatem wskazującym na stronę „Save Titanfall”.

Wygląda na to, że ktokolwiek stoi za tym atakiem, robi to z powodu podobnych problemów, które Upadek Tytana Gry sprzed lat. Problem przypisywany jednej osobie wyeliminował graczy z gry Titanfall 1 Sesje na PC i zasypane rasistowskimi wiadomościami, przez co w jednym wydaniu nie da się w dużej mierze zagrać w czysty tytuł dla wielu graczy od 2019.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Respawn napisał na Twitterze, że „Pomoc nadejdzie tak szybko, jak to możliwe” i „badany zespół„Problemy takie jak ataki DDOS na Upadek Tytana Seria, ale problemy trwają. Ponieważ hakowanie staje się zmieniającym grę problemem dla franczyzy, w przypadku której EA spodziewa się, że w roku fiskalnym 2022 księgowania netto przekroczą 750 milionów dolarów, rozwiązania nie mogą długo czekać.

Apex Legends to jedna z najbardziej udanych gier na rynku. Mamy teraz ponad 100 milionów unikalnych graczy w grze na konsole i komputery PC, a zaangażowanie graczy na całym świecie rosło w niesamowitym tempie w ciągu ostatniego roku – i prognozujemy dalszy wzrost… Przewidujemy blisko 20% rok do roku. Roczny wzrost do 750 milionów dolarów w rezerwacjach netto dla Apex Legends w roku finansowym 22, ze znaczącym wzrostem w tym roku i później, ponieważ wprowadzamy gry mobilne na rynek. – Andrew Wilson, dyrektor generalny EA (PDF)

READ  Apple rozszerza funkcję aplikacji pogodowej „Jakość powietrza” z iOS 14.7 na inne kraje
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *