Connect with us

Gospodarka

Okrągły stół gospodarczy Katar-Polska pokazuje możliwości inwestycyjne

Published

on

minister handlu i przemysłu JE Szejk Mohammed bin Hamad bin Qassim Al Abdullah Al Thani; Prezydent RP JE Andrzej Duda i II Wiceprzewodniczący Izby Kataru Rashid bin Hamad Al Athaba oraz inni dygnitarze podczas Katarsko-Polskiego Okrągłego Stołu Gospodarczego, który odbył się wczoraj w hotelu Sheraton Doha.

Doha: Prezydent RP Andrzej Duda wziął udział w otwarciu Katarsko-Polskiego Okrągłego Stołu Gospodarczego, w którym wziął również udział minister handlu i przemysłu JE Szejk Mohammed bin Hamad bin Qassim Al Thani.

W okrągłym stole zorganizowanym przez Izbę Kataru we współpracy z Ambasadą RP w Dosze wzięli udział Dyrektor Naczelny Qatar Airways Group i Prezes Qatar Tourism HE Akbar Al Baker oraz Dyrektor Naczelny Agencji Promocji Inwestycji z. część Qatar (IPA Qatar) SE Sheikh Ali Alwaleed Al Thani, wraz z wieloma starszymi biznesmenami, inwestorami, menedżerami i przedstawicielami dużych katarskich i polskich firm specjalizujących się w różnych dziedzinach.

Proces okrągłego stołu obejmował dyskusję i prezentacje na temat otoczenia biznesowego w Katarze iw Polsce. Rozmowy rzuciły również światło na możliwości inwestycyjne dla firm i ludzi biznesu oraz zwróciły uwagę na szereg sektorów inwestycyjnych dostępnych w obu krajach.

Celem Okrągłego Stołu jest poprawa współpracy handlowej, inwestycyjnej i przemysłowej między dwoma narodami. Ma również na celu otwarcie horyzontów dla komunikacji między przedstawicielami katarskiej i polskiego sektora prywatnego w celu tworzenia projektów inwestycyjnych, które służą interesom obu krajów.

READ  COP26: Protestujący atakują londyńskie banki przed szczytem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.