Connect with us

technologia

Ogłoszono ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę lutego

Published

on

Ogłoszono ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę lutego

Microsoft potwierdził, że gry będą dostępne w ramach Xbox Game Pass w drugiej połowie lutego.

Dzisiaj ukazała się pierwszoosobowa narracyjna przygoda Return to Grace (w chmurze, na konsole i PC) oraz gra RPG fantasy Tales of Arise (w chmurze, na konsole i na PC). Już wkrótce, 22 lutego, Bluey: The Videogame (w chmurze, na konsolach i PC). Ta gra, oparta na niezwykle popularnym programie telewizyjnym dla dzieci, otrzymała od IGN ocenę 4/10. „Bluey: The Video Game może tak wyglądać, ale przy kiepskim sterowaniu i zaledwie dwóch godzinach rozgrywki wszędzie jest to psie śniadanie” – powiedzieliśmy.

27 lutego w usłudze Game Pass pojawią się dwie gry: RPG akcji dla jednego gracza Maneater (w chmurze, na konsole i komputery PC) oraz Madden NFL 24 (w chmurze) za pośrednictwem EA Play. (Madden NFL 24 jest już dostępny na konsoli Game Pass i komputerze PC.) W recenzji Maneater IGN wystawiła jej ocenę 7/10. Powiedzieliśmy: „Szaleństwo żerowania rekinów przez Maneatera jest zabawne, ale proste, a brak głębi sprawia, że ​​z biegiem czasu staje się powtarzalne”. Daliśmy Madden NFL 24 ocenę 6. „Nowe animacje i ulepszona sztuczna inteligencja sprawiają, że akcja na boisku w Madden NFL 24 jest najlepsza w historii, ale wszystko, co dzieje się poza boiskiem, to zbiór przestarzałych trybów i opóźnionych menu, które się z tym wiążą”. Wszystko dookoła w dół” – powiedzieliśmy .

28 lutego w ramach Game Pass powróci także ręcznie rysowana platformówka RPG akcji studia Lab Zero Indivisible. W recenzji IGN Indivisible przyznano jej ocenę 8,8: „Indivisible łączy platformówkę 2D, ekscytującą walkę i zmuszającą do myślenia historię, czego efektem jest jedna z najbardziej kreatywnych gier RPG roku”.

READ  Komisja parlamentarna Korei Południowej głosuje za ograniczeniem dominacji komisji Google i Apple

Dzień później, 29 lutego, w ramach Game Passa pojawi się sandboksowa gra Space Engineers (w wersji na chmurę, konsolę i PC). Następnie, na początku marca, boomerowa strzelanka Warhammer 40,000: Boltgun (w chmurze, na konsolach i PC) trafia do Game Pass. Recenzja IGN dotycząca Warhammer 40,000: Boltgun przyznała jej ocenę 7/10. „Strzelaniny w stylu retro i dynamiczne areny dobrze pasują do scenerii Warhammera 40K, ale Boltgun nie jest naprawdę świetny, ponieważ jego pomysły zbyt szybko się kończą. Dobry projekt poziomów i piękne otoczenie rekompensują brak różnorodności” – powiedzieliśmy.

Jak wcześniej ogłoszono, Diablo 4 firmy Blizzard zadebiutuje w ramach Game Pass 28 marca, co czyni ją pierwszą grą dostępną w usłudze subskrypcji dewelopera po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft za 69 miliardów dolarów.

Oto pełna oferta Xbox Game Pass w ramach Wave 2 z lutego 2024 r.:

  • Return to Grace (chmura, konsola i PC) – 20 lutego
  • Tales of Arise (chmura, konsole i PC) – 20 lutego
  • Bluey: The Video Game (w chmurze, na konsole i PC) – 22 lutego
  • Maneater (chmura, konsola i PC) – 27 lutego
  • Madden NFL 24 (w chmurze) EA Play – 27 lutego
  • Indivisible (chmura, konsola i PC) – 28 lutego
  • Inżynierowie kosmiczni (chmura, konsole i PC) – 29 lutego
  • Warhammer 40,000: Boltgun (w chmurze, na konsole i PC) – 5 marca

Jak zawsze, wraz z wydawaniem nowych gier, w ramach Game Pass traci się także gry. 29 lutego Game Pass opuści Madden NFL 22 (na konsole i PC) za pośrednictwem EA Play i Soul Hackers 2 (w chmurze, na konsole i PC).

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdź go na Twitterze pod adresem @wyp100. Z Wesleyem można się skontaktować pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *