Connect with us

technologia

Co to jest Xbox All Access i czy powinieneś go używać?

Published

on

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Xbox All Access jest głęboko myląca, ale myślę, że to rozgryzłem

wizerunek:: Microsoft / Xbox

Xbox All Access jest stosunkowo nowy program firmy Microsoft umożliwiający dokonywanie miesięcznych płatności na nowej konsoli przez dwa lata. Zaczęło się w 2018 rokuPo premierze Xbox One wraca na konsole następnej generacji. Jeśli kiedykolwiek dokonałeś comiesięcznych płatności nowym telefonem, dokładnym czyszczeniem zębów lub roczną przepustką do Disneylandu, prawdopodobnie wiesz już, jak to działa.

Ale na wypadek, gdyby było to Twoje pierwsze finansowanie, dokonując zakupu, wybierz Xbox All Access podczas płacenia, a zostaniesz automatycznie zarejestrowany w programie. (Wymaga to również otwarcia linii kredytowej w Citizens One, jeśli jeszcze jej nie masz). Jeśli otrzymasz Xbox Series S, Twoje miesięczne płatności będą wynosić 25 USD miesięcznie. Xbox Series X kosztuje 35 USD miesięcznie.

Oba plany obejmują Xbox Game Pass Ultimate, który umożliwia użytkownikom dostęp do gier Project xCloud, Xbox Live Gold i Xbox na komputerach PC i urządzeniach z systemem Android Gry EA Subskrypcje bez dodatkowych kosztów. Obie subskrypcje są wyceniane indywidualnie na 15 USD i 5 USD miesięcznie lub 30 USD rocznie w przypadku EA Play.

Kiedy rejestrujesz się w programie po raz pierwszy, comiesięczne płatności oraz subskrypcje Game Pass Ultimate i EA Play wydają się być okazją! W przypadku obu modeli konsoli ostatecznie płacisz nieco mniej niż sugerowana cena detaliczna i Otrzymujesz dwie bezpłatne subskrypcje, z których obie oferują zniżki na gry, a niektóre gry są dostępne bezpłatnie przez pewien czas. To naprawdę dobry interes, jeśli możesz zaplanować miesięczne płatności!

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Xbox All Access jest głęboko myląca, ale myślę, że to rozgryzłem

ilustracja:: Microsoft / Xbox

Przeczytaj jednak drobny druk. Po dwóch latach płatności Xbox Series S lub X będzie Twój i będziesz musiał osobno zapłacić za Game Pass Ultimate i EA Play. Jeśli w przyszłości zechcesz ponownie skorzystać z programu Xbox All Access, musisz wymienić serię S lub X, jeśli chcesz uaktualnić i nie opłaciło się. To samo dotyczy obecnych właścicieli Xbox, którzy wcześniej sfinansowali te konsole Xbox w ramach programu Xbox All Access. Jeśli masz w programie starą konsolę Xbox One X lub S i chcesz uzyskać nową serię X lub S, musisz wymienić tę starą konsolę.

Oczywiście wymóg ten dotyczy tylko obecnych członków programu Xbox All Access, którzy chcą dokonać aktualizacji. Jeśli jednak zdobędziesz serię S lub X, pomyśl o przyszłości. Masz również pełny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate i EA Play trwa tylko 24 miesiące (dwa lata), jest to cały okres obowiązywania planu płatności.

Ponadto, i to jest ważna część, często zadawane pytania dotyczące Xbox All Access mówią, że „musisz najpierw spełnić minimalne wymagania dotyczące płatności za swój oryginalny zakup Xbox All Access”, aby otrzymać zestaw do wymiany, który wynosi 18 miesięcy ilości. Jeśli kupiłeś Xbox One X z Xbox All Access przed 31 grudnia 2019 r., Musisz dokonać co najmniej 12 terminowych płatności. Jeśli nigdy nie spieniężyłeś swojej konsoli Xbox One, ale chcesz ją zatrzymać, nadal będziesz musiał dokonać wypłaty i dokonać płatności na nowej konsoli.

Jeśli nie dbasz o swoją konsolę Xbox One, spoko! Odejdź! Moja mentalność jest trochę stara, jeśli chodzi o rzeczy, które kupuję na kredyt: chcę i oczekuję, że zachowam to, gdy się opłaci. Dlatego natychmiast płacę za sprzęt, gadżety i gry i trzymam się z dala od programów subskrypcyjnych, kiedy tylko jest to możliwe.

Korekta 20/10/20 16:33 ET: Okazuje się, że właściciele Xbox One, którzy zapłacili za swoją konsolę w całości w ramach umowy Xbox All Access, w rzeczywistości nie muszą jej odsyłać. (To dobra wiadomość!) Zgodnie z Warunkami korzystania z usługi właściciele Xbox One, którzy obecnie mają umowę Xbox All Access i chcą uaktualnić, muszą zwrócić swoją konsolę, jeśli chcą zostać wykluczeni z umowy. W przeciwnym razie użytkownik nadal będzie odpowiedzialny za płacenie na obu konsolach, jeśli jest jakieś zaległe saldo. Ten artykuł został zaktualizowany, aby to odzwierciedlić.

READ  Soundbites: Konferencja prasowa po meczu (Old Dominion)
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.