Connect with us

technologia

Oficjalny dziennik zmian aktualizacji beta One UI 3.0 dla systemu Android 11 jest już dostępny!

Published

on

Po tym Ogłoszenie programu beta One UI 3.0 opartego na systemie Android 11 dla Galaxy S20 W zeszłym miesiącu firma Samsung udostępniła nowe oprogramowanie zarejestrowanym programistom w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych zeszły tydzień. Teraz pojawił się oficjalny dziennik zmian aktualizacji beta dla One UI 3.0, wyjaśniający zmiany i ulepszenia, które Samsung wprowadza w swoim nowym oprogramowaniu.

Wraz z nowymi funkcjami Android 11One UI 3.0 zawiera również własne ulepszenia i ulepszenia Samsunga. Plik Jeden interfejs użytkownika 3.0 Aktualizacja jest obecnie dostępna tylko dla zarejestrowanych programistów z Galaxy S20. Galaxy S20 +, albo Galaxy S20 Ultra. Jednak w najbliższych tygodniach firma udostępni go publicznym beta testerom w Chinach, Niemczech, Indiach, Polsce, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i USA. Aktualizacja (z wersją oprogramowania G986U1UEU1ZTI7 dla Galaxy S20 +) ma rozmiar pliku 2507,68 MB i jest dostarczany z poprawką zabezpieczeń z września 2020 r.

Firma Samsung zauważa, że ​​niektóre aplikacje, w tym Kalkulator, Samsung Health, Samsung Internet, Samsung Notes i Samsung Pay, wymagają indywidualnej aktualizacji po zainstalowaniu aktualizacji systemu operacyjnego. Ponadto motywów nie można używać w wersji beta One UI 3.0. Jednak Samsung doda obsługę motywów w ostatecznej wersji One UI 3.0. Zastąpił również asystenta głosowego Talkback.

Oficjalny dziennik zmian dla UI 3.0 beta

Oto nowe funkcje i ulepszenia, które Samsung wprowadza w One UI 3.0:

Dostępność

Samsung dodał szybki dostęp do najważniejszych Dostępność Ustawienia procesu konfiguracji urządzenia. W menu Ustawienia można łatwiej ustawić skróty ułatwień dostępu. Detektory dźwięku pracować z SmartThings Urządzenia takie jak Samsung Smart TV i światła.

Bixby Routines and Photo Editor

Możesz użyć zgrupowanego ustawienia wstępnego Procedury Bixby korzystać z tej funkcji i nauczyć się ją szybko tworzyć. Dzięki Samsungowi możesz teraz zobaczyć, jakie czynności są cofane po zakończeniu rutyny. Do procedur Bixby dodano nowe akcje i warunki. Nowe promocje obejmują promocje dostępności i rozmowy z Bixby. Nowe warunki obejmują odłączenie urządzenia Bluetooth i sieci Wi-Fi, określoną godzinę, połączenie z określonego numeru i nie tylko. Samsung umożliwia także dostosowanie ikony dla każdej procedury i procedur dostępu z ekranu blokady.

READ  IPhone 13 brzmi jeszcze bardziej rozczarowująco, biorąc pod uwagę przeprojektowanie Pixela 6

Firma dodała możliwość cofania zmian w obrazie w edytorze zdjęć, dzięki czemu można wrócić do oryginalnej wersji obrazu.

aparat fotograficzny

Firma twierdzi, że poprawiła działanie autofokusa i stabilizację w serii Galaxy S20 podczas robienia zdjęć księżyca przy wysokich poziomach zoomu.

Kontakty, wiadomości i telefon

Interfejs użytkownika 3.0 oferuje opcję szybkiego usuwania zduplikowanych kontaktów. Ulepszono wyszukiwanie w aplikacji Kontakty, a do aplikacji Wiadomości dodano funkcję „Kosz”. Ekran połączenia można dostosować za pomocą osobistych zdjęć i filmów. Możesz włączyć lub wyłączyć funkcję Zadzwoń i przetestuj na innych urządzeniach za pomocą procedur Bixby.

Kalendarz i przypomnienia

W najnowszej wersji aplikacji Kalendarz w One UI 3.0 wydarzenia o tej samej godzinie rozpoczęcia i zakończenia są wyświetlane razem w widokach Plan i Miesiąc. Zmieniono organizację opcji dodawania i edytowania wydarzeń, a układ ostrzeżeń pełnoekranowych z aplikacji Przypomnienie został ulepszony.

Cyfrowe samopoczucie i kontrola rodzicielska

Samsung dodał trendy do swojego cotygodniowego raportu Cyfrowa równowaga, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak zmieniło się Twoje wykorzystanie w porównaniu z poprzednim tygodniem. Możesz nawet sprawdzić czas użytkowania każdej funkcji. Firma dodała również funkcję, która pozwala zobaczyć, ile czasu spędziłeś na rozmowach podczas jazdy. Dodano również widżet ekranu blokady, który umożliwia sprawdzanie czasu ekranu bez odblokowywania urządzenia. Istnieją teraz oddzielne cyfrowe profile dobrego samopoczucia dla trybu osobistego i pracy, dzięki czemu można oddzielnie śledzić czas spędzany przed ekranem.

Ekran główny, ekran blokady, szybki panel i funkcje AOD

Możesz dotknąć i przytrzymać aplikację, aby dodać powiązaną aplikację i wyłączyć ekran, dwukrotnie dotykając pustego obszaru na ekranie głównym. Samsung dodał również bardziej dynamiczne opcje ekranu blokady i ulepszone widżety ekranu blokady. Widżety rozmów i odtwarzania multimediów mają teraz swoje własne sekcje w Szybkim panelu. Firma ulepszyła także Always On Widgets.

Internet

Przeglądarka internetowa firmy z Korei Południowej otrzymała szereg ulepszeń dzięki One UI 3.0, w tym możliwość blokowania przekierowań witryn internetowych na inną stronę po dotknięciu przycisku Wstecz. Nowa wersja Samsung Internet otrzymuje zreorganizowane menu i kilka nowych dodatków, w tym ten, który może służyć do tłumaczenia stron internetowych z jednego języka na inny. Dostępna jest nowa opcja ukrywania paska stanu w celu pełniejszego przeglądania sieci. Możesz teraz otworzyć do 99 kart, a nawet je zablokować i zmienić ich kolejność. Projekt paska kart również został ulepszony. Jednak firma Samsung przestała wspierać Samsung Internet Edge Panel.

READ  Tak, możesz pracować w hotelarstwie i mieć śliczne paznokcie

Klawiatura Samsung i bezprzewodowy DeX

Ustawienia klawiatury Samsung są teraz łatwiejsze do znalezienia w sekcji Zarządzanie ogólne w menu Ustawienia. Firma przeorganizowała ustawienia tak, aby te najważniejsze były łatwiejsze do znalezienia. Chociaż opcja bezprzewodowego łączenia smartfonów z serii Galaxy S20 z kompatybilnymi telewizorami Wireless DeX Tryb był dodano w One UI 2.5Ta funkcja jest również wymieniona w dzienniku zmian One UI 3.0.

  • Model: SM-G985F
  • Wymiary: Szerokość: 161,9 x 73,7 x 7,8 mm
  • Pokaz: 170,18 mm Dynamic AMOLED 2X
  • CENTRALNY PROCESOR: Exynos 990
  • Aparat fotograficzny: 12 MP

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *