Connect with us

Sport

Transfer Milika zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych kilku godzin. Kluby rozmawiały o piłce nożnej

Published

on

Istnieje wiele dowodów na to, że ta saga transferu dotyczyła Arkadiusz Milik powoli dobiega końca. Jeden z najlepiej poinformowanych włoskich dziennikarzy, Fabrizio Romano, napisał na Twitterze, że Napoli osiągnęło porozumienie z AS Roma. Rzymianie płacą za polskiego napastnika 25 mln euro. La Gazzetta dello Sport dodaje, że oficjalne potwierdzenie transmisji zostanie ogłoszone w najbliższych godzinach. Brakuje tylko decyzji Polaka.

Arkadiusz Milik w pobliżu nowego klubu

Dzięki przeprowadzce Milika do Romy, szefowie rzymskiego klubu sprzedadzą Juventusowi Edinę Dzeko. Do Juventusu, gdzie Milik naprawdę chciał grać. Wiadomo, że mistrz Włoch był zainteresowany pozyskaniem reprezentanta Polski, ale oczekiwania Napoli nie zostały spełnione. W sytuacji, gdy transfer do „Starej Damy” nie wyszedł, Milik zdecydował się pozostać w Neapolu. Kiedy to zrobił, było już za późno, ponieważ szefowie klubu i trenerzy nie widzieli dla niego miejsca.

Wydaje się więc, że przejazd do Rzymu był dla Milika ostatecznością i jedyną szansą na pozostanie we Włoszech. Wiadomo, że opcja z transferem do Premier League (Tottenham chciał Polaka) nie zainteresowała Milika.

Przeczytaj także:

READ  Z debiutem gry na horyzoncie, Neeraj Chopra pracuje nad udoskonaleniem techniki wydawania - Wiadomości sportowe, Firstpost
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *