Connect with us

technologia

Oferty telewizyjne na wczesny dzień premiery 2020: kup 32-calowy telewizor Fire TV za 120 USD i zaoszczędź 600 USD na 65-calowym Sony

Published

on

Ta historia jest częścią Amazon Prime Day, Przewodnik CNET zawierający wszystko, co musisz wiedzieć i jak upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Czas jest teraz oficjalny: Amazon Prime Day 2020 została potwierdzona na następny tydzień rozpoczynający się od wtorku 13 października i środę 14 października i rozpoczynający się wkrótce po północy. Amazon uruchomił już kilka Oferty odliczania Prime Day, do. Jeśli szukasz ofert na urządzenia do przesyłania strumieniowego i telewizory, to tutaj podkreślamy. Będziemy aktualizować tę historię o najnowsze oferty Prime Day w tej kategorii, gdy będą dostępne.

Porady dotyczące ofert Prime Day dla telewizorów i urządzeń do przesyłania strumieniowego

  • Amazon właśnie ogłosił dwa nowe streamery Fire TV: Nowa Fire TV Stick Lite (Cena katalogowa 30 USD) i Fire TV Stick (Lista 40 dolarów) zostały ogłoszone dopiero pod koniec września. Pierwsza oferuje strumieniowanie w rozdzielczości 1080p z obsługą HDR, a druga pilotem sterującym zasilaniem i głośnością telewizora. Dołączają do istniejących Fire TV Stick 4Kto pozostaje na poziomie 50 dolarów. W zeszłym roku model 1080p spadł do 15 USD, a model 4K do 25 USD.
  • Roku wprowadził również dwa nowe serpentyny: Roku łączy się z wewnętrzną linią Fire TV firmy Amazon z własnym silnym streamerem od 30 USD. W przeciwieństwie do platformy Fire TV, Roku nadaje teraz usługę Peacock NBC, ale HBO Max jest nadal niewidoczny w obu przypadkach. Na samym końcu to nowe 100 dolarów Roku Ultra i 130 USD Roku Streambar (mini soundbar) oba zapewniają strumieniowanie 4K HDR. Najlepszym miejscem pozostaje to Roku Streaming Stick Plus, w tym pilota, który również steruje głośnością i mocą telewizora: Przy cenie katalogowej 49 USD, Streaming Stick Plus często spada do 39 USD i spada do zaledwie 30 USD w ostatni czarny piątek. Wytrzymaj co najmniej 39 USD lub mniej w Prime Day.
  • Zwróć też uwagę na zniżki na telewizory: Prawie wszystkie nowe telewizory mają na pokładzie własne aplikacje do przesyłania strumieniowego i spodziewamy się wielu rabatów w ramach Prime Day również na te modele. W ostatni dzień premiery widzieliśmy 32-calowe telewizory Smart TV za 100 USD i 50-calowe telewizory Smart TV za 280 USD. ((Sprawdź najnowsze ceny katalogowe telewizorów Roku z 2020 roku jako punkt odniesienia dla cen bieżących).
READ  W 36 stanach DC pozywa Google za domniemane naruszenia prawa antymonopolowego w swoim sklepie z aplikacjami na Androida

Jak dotąd najlepsze oferty Prime Day TV

Jak wspomniano powyżej, Amazon widział już kilka fajnych spadków cen telewizorów z wbudowanym streamingiem Fire TV, z których dwa mają najniższe ceny.

Aktualizacja, piątek, 9 października: Ceny detaliczne telewizorów wymienionych poniżej obowiązują, chociaż niektóre oferty z początku tego tygodnia, takie jak: B. dla DVR Fire TV Recast, wygasły i zostały usunięte. Nie jest jasne, czy wrócą.

Toshiba

My Nie podobała mi się wersja tego telewizora z 2019 rokuPo stwierdzeniu, że jakość obrazu i oferta aplikacji są niższe niż te, które można uzyskać z równoważnego telewizora Roku. Ale konflikty o dolara wciąż się pojawiają, ponieważ jest to nowszy model, a obniżka ceny oznacza nowy najniższy poziom, który jest o 10 USD niższy od ceny 32-calowy model Roku.

Amazonka

Inteligentny dom tworzy dziwne łóżka, ale przypuszczam, że Amazon, który sprzedaje własną markę Best Buy, Insignia, nie jest obcy Best Buy, który sprzedaje głośniki Amazon Echo. Oba sklepy sprzedają teraz ten 43-calowy telewizor za 100 USD, nowy najniższy poziom, który spycha go poniżej magicznej wartości 200 USD. Znowu to lubimy 43-calowy telewizor TCL Roku Ogólnie lepiej, mimo że nie jest to 4K, ale TCL nie ma wbudowanej kontroli głosowej i obecnie kosztuje 20 USD więcej.

Sarah Tew / CNET

Oszczędności nie są (jeszcze) ogromne, ale teraz jest to najlepsza oferta na 50-calowy telewizor, głównie dlatego, że korzysta z systemu operacyjnego Roku, który ogólnie lubimy bardziej niż Fire TV. Jako 4K Roku będzie Pobierz aktualizację AirPlay pojawi się jeszcze w tym roku i pozwala dobrze bawić się telefonami i tabletami Apple, a także zawiera aplikację Peacock, której brakuje Fire TV.

READ  Wczesne oferty na Czarny piątek: Amazon, Best Buy, Home Depot i nie tylko

Z drugiej strony nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby cena spadła między teraz a Prime Day. Najlepiej poczekać kilka dni, jeśli możesz.

Przeczytaj naszą recenzję TCL 50S425 Roku TV.

Sarah Tew / CNET

Chcesz mieć dużo większy, lepszy telewizor? XBR-X900H spadł do najniższej ceny w historii, tylko o 100 USD więcej niż konkurencyjna seria TCL 6. Ten Sony zawiera system operacyjny Android TV, a także doskonałą jakość obrazu i łączność nowej generacji, która przewyższa Roku i inne niedrogie urządzenia – w sam raz na nowe Xbox Series X. i PlayStation 5. Jasne, jest to duży wzrost ceny w porównaniu z pozostałymi trzema tutaj, ale oszczędności też są duże.

Przeczytaj naszą recenzję Sony XBR-65X900H.


Bieganie:
Spójrz na to:

Amazon Prime Day 2020: wszystko, co musisz wiedzieć


2:20

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *