Connect with us

Zabawa

Odkrywanie tajemnic noży na konferencji prasowej Glass Onion — The Nerds of Color

Published

on

Czas na kolejną tajemnicę, ludzie, a Benoit Blanc, ostatni detektyw dżentelmena, wraca do swojej sprawy! Szklana cebula: tajemnica noża pojawia się w wybranych kinach w samą porę na Święto Dziękczynienia i aby to uczcić, chcemy zabrać was w całą zabawę i tajemnicę światowej konferencji prasowej poświęconej filmowi.

Obecni byli scenarzysta/reżyser Rian Johnson oraz gwiazdy Edward Norton, Janelle Monáe i Kathryn
Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson i koproducent Ram Bergman. Chociaż Daniel Craig, człowiek stojący za Blanc, nie mógł przybyć, a utalentowany Dave Bautista przebywał w Polsce, kręcąc film, wydarzenie było nadal świetną zabawą, a niesamowita obsada odpowiedziała na tak wiele wspaniałych pytań dotyczących Vor – i wad najnowszego wyjąć nóż Sekret. Oto, co mieli do powiedzenia:

LOS ANGLES, CA — 14 LISTOPADA: (LR) Gospodarz Josh Horowitz i reżyser Rian Johnson przemawiają na konferencji prasowej Netflix „Glass Onion: A Knives Out Mystery”, 14 listopada 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii. Kr Eric Charbonneau/Netflix © 2022.

Zapytany o wyzwania związane z tworzeniem filmu od podstaw, reżyser/scenarzysta Johnson powiedział: „Cóż, to było, to znaczy, było to wyzwanie, ale myślę, że było to również wtedy, gdy Daniel i ja go zrobiliśmy”. , nawet gdy byliśmy na planie, po prostu świetnie się bawiliśmy. Pomyśleliśmy, że jeśli wszystko idzie nawet w połowie dobrze, byłoby naprawdę zabawnie robić to dalej. Ale tryb, w którym myśleliśmy o posunięciu ich dalej, był zawsze [makes noise] nie kontynuując historii pierwszej, ale traktując ją tak, jak Agatha Christie traktowała swoje książki, za każdym razem rozwiązując zupełnie nową tajemnicę, nowe miejsce, nową galerię zbuntowanych postaci… A każda pojedyncza książka miała zupełnie nowy powód, aby Istnienie. Kiedy usiadłem, aby to napisać, był to rodzaj rozkazu wymarszu. Nie przekręcajmy korby i nie róbmy jeszcze jednej, wymyślmy coś naprawdę innego, co sprawi, że publiczność pomyśli: „Och, wow”. Mam taką samą przyjemność jak za pierwszym razem, ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. I właśnie to jest ekscytujące.

LOS ANGLES, CA — 14 LISTOPADA: (LR) Prowadzący Josh Horowitz, Kathryn Hahn, reżyser Rian Johnson i Leslie Odom Jr. przemawiają na konferencji prasowej Netflix „Glass Onion: A Knives Out Mystery” 14 listopada 2022 r. w Los Angeles, Kalifornia. Kr Eric Charbonneau/Netflix © 2022.

Omów, jak zespół pracował razem, WandaVision Star Hahn miał to do powiedzenia: „Naprawdę spędzaliśmy razem każdy dzień, mimo że wydawało się, że był jeden za kulisami i jeden na scenie. Na przykład mieliśmy te obszary przetrzymywania, w których byliśmy wszyscy razem. Zwykle jedliśmy razem lunch. Czuliśmy się bardzo, jakbyśmy byli w teatrze. Leslie mówił o tym zeszłej nocy i zna to z teatrów… Jakby udało mu się znaleźć grupę ludzi, którzy to mają. To naprawdę rzadkie. Jak grupa ludzi, którzy w jakiś sposób mogliby po prostu być tam dla sprawy. A także zaczynając od Daniela, który przeszedł przez to wcześniej i był tam z tak gościnną hojnością dla każdej osoby, aby po prostu móc – jak
Było tak wiele strzałów [makes noise] gdzie kamera była wycelowana w jedną osobę, ale kiedy odwróciłeś ją i zobaczyłeś, jak reszta z nas zbiera się za kamerą, aby zobaczyć czyjąś reakcję na wszystkich obecnych, było to dość niezwykłe i przezabawne”.

READ  Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Brukseli oferuje bogaty program swojej czwartej edycji
LOS ANGLES, CA — 14 LISTOPADA: (LR) Jessica Henwick, Kate Hudson, Madelyn Cline, Edward Norton i producent Ram Bergman przemawiają na konferencji prasowej Netflix „Glass Onion: A Knives Out Mystery”, 14 listopada 2022 r. w Los Angeles. Kalifornia. Kr Eric Charbonneau/Netflix © 2022.

Norton został zapytany o swoją rolę Milesa Brona i jej związek z komediowymi aspektami tej postaci. „Chodzi mi o to, że jeśli ktoś taki jak Rian zadzwoni i powie, wiesz, po prostu będę prowadził letni obóz dla głęboko niegodnych zaufania ludzi i potrzebuję ludzi, którzy chcą to schrzanić. Wiesz, to było w zaproszeniu, wiesz.
Ale myślę, że tak, myślę, że kiedy jesteś z grupą ludzi i staje się oczywiste, że słowa „powtarzalny” i „nudny” nigdy nie zostały zastosowane do żadnego z nich, ułatwia to, no wiesz, dużo zabawy . To znaczy rozmawialiśmy o tym
dużo, powiedzieliśmy to… Dla wielu z nas wejście w to poprzez teatr lub po prostu pomysł bycia w grupie repertuarowej lub zespole, to wyjątkowa gratka. Przypomina ci twój licealny klub aktorski dla tych, którzy są na tyle głupi, by być w licealnym klubie aktorskim. Ale wiesz, jest dziwna ironia w kręceniu filmów lub występach w teatrze, gdzie grupa dorosłych przebiera się i udaje innych ludzi. To niesamowite, jak poważnie podchodzimy do tak wielu rzeczy, które robimy. Kiedy wtedy
Zdejmij to z tego i nie twierdzę, że jest to oczywiście ciężko pracująca grupa ludzi, ale myślę, że jeśli pozbędziesz się udawania, że ​​robisz coś innego niż zabawianie publiczności, zabawiaj
rozmawianie ze sobą jest niesamowicie cudowne. A po półtora roku w piżamie jest to szczególnie wspaniałe”.

LOS ANGLES, CA — 14 LISTOPADA: (LR) Prowadzący Josh Horowitz, reżyser Rian Johnson, Janelle Monáe, producent Ram Bergman i Kate Hudson przemawiają na konferencji prasowej Netflix „Glass Onion: A Knives Out Mystery” 14 listopada 2022 r. w Los Angeles Angeles Angeles, Kalifornia. Kr Eric Charbonneau/Netflix © 2022.

Monae (która jest właścicielem tego filmu) zapytana o jej znakomitą rolę w filmie i jej relacje z kolegami z obsady: „Jestem fanem wszystkich na tej scenie. Wiesz, myślę, że to marzenie móc pracować z Rianem. Dosłownie powiedziałem sobie, że jeśli kiedykolwiek będę miał szansę, to tak. A potem, po przeczytaniu tego scenariusza, to było pieprzone tak. Wiesz, ponieważ jest to postać, którą możesz grać. Tak wiele warstw, tak tajemniczo. Wymagało to dużej koncentracji. Były momenty, kiedy obsada świetnie się bawiła po swoich scenach. I wiesz, może byłem zdenerwowany, zazdrosny, zły w kącie. nie Nie, nie, nie, nie byłem. Poza kręceniem thrillera mieliśmy coś w rodzaju imprez z thrillerami kryminalnymi. Jesteśmy w Grecji, na co mogę narzekać, wiesz? Miałem okazję rozwinąć się jako aktor, miałem też okazję mieć coś, co lubię nazywać rodziną”.

READ  Ken i Ric Burns o Erneście Hemingwayu, Oliverze Sacksie i ich współpracy
LOS ANGLES, CA — 14 LISTOPADA: Jessica Henwick przemawia na konferencji prasowej Netflix „Glass Onion: A Knives Out Mystery” 14 listopada 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii. Kr Eric Charbonneau/Netflix © 2022.

Zapytano Henwicka, jak to jest dołączyć do jednego z nich wyjąć nóż Filmuj i zobacz Monae na planie w pełnym kostiumie. Miała to do powiedzenia: „To było niesamowite. Janelle, to był gwarantowany serwis. Gdyby Janelle przyszła na obiad, wyglądałoby to nieestetycznie, a wszyscy inni byliby niewłaściwie ubrani. Tak tak. Nawet nie wiem, jak znalazłaś czas na szukanie tych kostiumów w Serbii”. Monae odpowiedziała, że ​​właściwie spakowała swoje stroje na sesję.

klina, który był partnerem Henwicka podczas wyjść prasowychZapytano ją, jak to jest otrzymać wezwanie do strzelania szklana cebula. „Wylądowałem w Nowym Jorku. I będziesz wiedział, kiedy zbliżysz się wystarczająco do ziemi, kiedy wszystkie telefony zaczną dzwonić. I dostałem wiadomość od Rian. Powiedział, czy masz czas na telefon? I wpadłem w panikę. Myślałem, że powie mi, że nie rozumiem. I tak powiedziałem za godzinę. Musiałem się przygotować. Potem pomyślałem, czekaj, nie, nie, to jest głupie. Oczywiście, że tak. I tak, Rian, skuliłem się w kącie przy odbiorze bagażu, ponieważ było tak głośno, a Rian zapytał mnie przez telefon, czy chcę być tego częścią. Myślałem, że pytasz, czy to w ogóle jest pytanie? Oczywiście, że tak. Więc tak. A potem zacząłem mieć najlepszy weekend w moim życiu i pozdrawiam. Było cudownie.”

LOS ANGLES, CA — 14 LISTOPADA: (LR) Jessica Henwick, Janelle Monáe, Madelyn Cline i Kate Hudson przemawiają na konferencji prasowej Netflix „Glass Onion: A Knives Out Mystery”, 14 listopada 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii. Kr Eric Charbonneau/Netflix © 2022.

Złodziej sceny Hudson, który gra ikonę mody Birdy Jay, został poproszony o rozmowę na temat akcentu Craiga Blanca. Opisując, jak to było usłyszeć to po raz pierwszy, powiedziała: „Tak. To w pewnym sensie podnosi zasłonę. Jak cholera, naprawdę tu jestem. jestem w jednym wyjąć nóż Sekret. TAk. To znaczy, oglądanie pracy Daniela było dla mnie przywilejem, a on jest całkowitym profesjonalistą. Mam na myśli, że pojawia się gotowy do wygłoszenia każdej kwestii. Szanuje słowa Riana i przynosi ze sobą coś po prostu spektakularnego, jak każda gwiazda filmowa. Bycie tego częścią, uczenie się na podstawie tego i obserwowanie było dla mnie czymś naprawdę”.

READ  10 najważniejszych wiadomości ze świata: Chiny rozwijają przemysł rozrywkowy, wzrost liczby zgonów w Nowym Jorku i nie tylko, Wiadomości ze świata
LOS ANGLES, CA — 14 LISTOPADA: (LR Top) Jessica Henwick, Janelle Monáe, Madelyn Cline, Kate Hudson, producent Ram Bergman i Edward Norton przemawiają na konferencji prasowej Netflix „Glass Onion: A Knives Out Mystery” 14 listopada 2022 w Los Angeles w Kalifornii. Kr Eric Charbonneau/Netflix © 2022.

Zapytany o teatralną relację zespołu, Odom miał to do powiedzenia. „O tak. To znaczy, myślę, że tak. Wiesz, miałem kilka okazji, by być częścią świetnych zespołów Hamiltona oraz Noc w Miami. I to jest, tak, to jedno z najlepszych, wiesz. Ale myślę, że to naprawdę niemożliwe bez zdobycia przewagi. Wiesz, to jest od góry do dołu. Wiesz, naprawdę nie możesz prowadzić od tyłu lub od dołu arkusza zgłoszeń, ani od środka arkusza, wiesz. To naprawdę Rian, Daniel i Ram sprawiają, że jest to tak kreatywne i wolne i zawiera wiele zabawa. Więc tak, czułem to. TAk.”

LOS ANGLES, CA — 14 LISTOPADA: Leslie Odom Jr. przemawia na konferencji prasowej Netflix „Glass Onion: A Knives Out Mystery” 14 listopada 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii. Kr Eric Charbonneau/Netflix © 2022.

Ogólnie rzecz biorąc, podobnie jak thriller kryminalny Benoit Blanc, był to wnikliwy, zabawny i stylowy sposób na spędzenie poranka z jednymi z najlepszych aktorów w jednym z najlepszych zespołów, jakie zobaczysz na ekranie w tym roku! Szklana cebula: tajemnica noża jest teraz w wybranych kinach i pojawi się w serwisie Netflix 23 grudnia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.