Connect with us

Zabawa

Więzień miłości. Ciotka Hatija chce zająć się Bahszende. Podsumowanie odcinka 392 [emisja – 21.09.2020]

Published

on

Produkcję znad Bosforu można oglądać od poniedziałku do piątku. O czym jest serial „Więzień miłości”? Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 392, który zostanie wyemitowany 21 września 2020 r. O godzinie 17:10.

Wideo: Najlepszy turecki serial – zobacz ranking redakcyjny Telemagazine.

W kilku ostatnich odcinkach Bahszende nie lubi, gdy Ajsze i Omer spotykają swoją matkę. Starsza pani robi im wyrzuty. Koraj już wie, że do konkursu zgłoszono dokumenty korporacyjne Ozge. Próbuje pogodzić się z Ipkiem. Ciotka Hatija chce zająć się Bahszende.

Więzień miłości. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 392?

W 392. odcinku serialu „Więzień miłości” Ömer zapewnia Zehrę, że ją kocha, ale bardzo ciepło rozmawia ze starym przyjacielem przez telefon. Zehra jest zazdrosna i pyta męża, kim jest Defne. Hatice mówi Bahszende, że nie pozwoli nikomu skrzywdzić Zehry. Salim (Ali Çoban) i Halit zaopatrują Aysel w ramę do cukierni. Ömer i Zehra są coraz bliżej. Dużo rozmawiają i przytulają się. Hatice przygotowuje się do opuszczenia rezydencji.

przeczytaj także

Więzień miłości. Co to za seria?

Turecka produkcja „Więźnia miłości” na ekranach telewizorów w Polsce miała swoją premierę we wtorek 19 lutego 2019 r. „Więzień miłości” to wieloodcinkowy serial składający się z 399 odcinków. Nie wiadomo jeszcze, ile odcinków tureckiego serialu wyemituje TVP.

Kolejne odcinki serialu można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:05 w TVP 2. Każdy odcinek trwa około 45 minut. Telewizja polska nie przewidywała powtórzeń poszczególnych odcinków programu.

Wideo

READ  Starsi złodzieje w polskiej komedii kryminalnej The Green Glove Gang trailer
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.