Connect with us

Zabawa

Peaky Blinders ukoronowało najpopularniejszy na świecie program Netflix

Published

on

PEAKY BLINDERS została uznana za najpopularniejszą na świecie wersję serwisu Netflix, zgodnie z zupełnie nowym badaniem nawyków obserwacyjnych planety.

Ponieważ większość z nas utknęła w domu podczas blokady, można śmiało powiedzieć, że większość ostatnich 12 miesięcy spędziliśmy na oglądaniu ekranów i czekaniu, aż to szaleństwo się skończy.

Teraz, gdy pierwszy kwartał roku dobiega końca, a sezon nagród w pełni, zespół gra HighSpeedInternet.com Postanowił zrobić trochę badań, aby dowiedzieć się, co wszyscy widzieli w ciągu ostatniego roku.

Po przeanalizowaniu liczby wyszukiwań najczęściej oglądanych tytułów Netflix w 70 krajach znaleźli to Peaky Blinders był w tym roku najpopularniejszym programem Netflix na świecie.

Serial dramatyczny, którego gospodarzem był Cillian Murphy, był najpopularniejszym tytułem w 24 krajach, a za nim uplasował się Dziwne rzeczy i Riverdale.

Podczas Peaky Blinders zdominował hitowy serial telewizyjny w całej Europie Schitt’s Creek umieścił najpopularniejszą publikację w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Dziwne rzeczy był również wielkim faworytem 15 krajów, w tym Turcji, Polski i Węgier.

Jedenaście krajów na świecie wciąż było entuzjastycznymi „pełnymi romansu” programami dla nastolatków Riverdale i Zajęcia edukacyjne podczas gdy Australijczycy wydają się być tym zainteresowani Cobra Kaiktóry jest teraz w swoim trzecim sezonie.

Aby określić najpopularniejszy program Netflix w każdym kraju, wykorzystaliśmy średnią miesięczną liczbę wyszukiwań w ciągu ostatnich 12 miesięcy z Planera słów kluczowych Google.

Zbadaliśmy, a następnie skompilowaliśmy naszą listę programów Flix Patrol Netflix, odfiltrowując wszystkie programy wydane przed 2011 rokiem.

Cztery programy przechwycone przez ponad milion wyszukiwań każdego miesiąca: Peaky Blinders, Cobra Kai, Dziwne rzeczy, Enola Holmes.

Podczas gdy pierwsze trzy programy przyniosły najwięcej wyszukiwań w różnych krajach, Enola Holmes zdobył ogromną publiczność wśród swoich fanów w Indiach i pomógł mu awansować na najwyższe pozycje w wyszukiwaniach na całym świecie.

READ  Sara Boruc zdradziła kulisy macierzyństwa. Tym samym złamała tabu show biznesu

Peaky Blinders Jednak był on zdecydowanym liderem i wygenerował 2 280 600 zapytań, o krok do przodu Dziecko karate zmielone Cobra Kai co dało 1500000 na drugim miejscu.

Wiadomości o niesłabnącej popularności Peaky Blinders jest oklaskiwany przez twórców serialu, gdy donosi się, że po jego ostatniej passie, serial może być kontynuowany w jakiejś formie z spin-offem, który nie dotyczy Tommy’ego Selby’ego z Murphy’ego.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *