Connect with us

Świat

Oczekujące wybory w Arizonie, Alasce, Północnej Karolinie i Gruzji! W ostatnim stanie najtrudniejsza konkurencja

Published

on

Arizona, Alaska, Karolina Północna i Georgia – W tych czterech stanach bitwa o Biały Dom nie jest zakończona. Najostrzejsza rywalizacja jest ostatnia.

Przeczytaj także:

Według amerykańskich mediów demokrata Joe Biden otrzymał już ponad 270 głosów na prezydenta. Media ogłosiły to w sobotę na podstawie danych z komisji wyborczych, przyznając byłemu wiceprezydentowi Stanów Zjednoczonych zwycięstwa w Pensylwanii (20 głosów) i Nevadzie (6).

Wybory trwają w czterech stanach

Pojedynek o Biały Dom nie został jeszcze rozstrzygnięty w czterech stanach, z których najbardziej brutalny jest w Gruzji z 16 głosami.

Biden prowadzi w poniedziałek i jest faworytem do zwycięstwa w tym południowym stanie USA. To byłaby największa niespodzianka w tegorocznych wyborach, ponieważ zwykle wybiera Republikanów. Demokrata ma ponad 10 000 osób. Przewaga głosów, nieoficjalnie liczy się tylko kilka tysięcy głosów. Różnica między nim a republikaninem Donaldem Trumpem będzie tak mała, że ​​Gruzja prawie na pewno będzie liczyła głosy.

Jest też niewielka różnica w porównaniu z rywalami w Północnej Karolinie, gdzie karty do głosowania wysłane przed terminem wyborów (3 listopada) są przyjmowane i liczone do czwartku. Prezydent Trump tutaj w poniedziałek ponad 70 tys. więcej głosów i prawdopodobnie zapewni 15 głosów.

Podobnie powinno być na Alasce (3 głosy), gdzie Republikanin ma pewną przewagę prawie 30 punktów procentowych, ale ze względu na to, że tylko 61 proc. Zostało zamienionych. Głosy mediów nie wskazują zwycięzcy.

Żaden zwycięzca nie został jeszcze przyznany w Arizonie. Ponad 17 tysięcy Bidenów ma w poniedziałek więcej głosów w tym pustynnym stanie, policzono ponad 98 procent.

Przewaga Bidena w Pensylwanii

W Pensylwanii, gdzie wygrał ugodę Biden, ma w poniedziałek 45 000 przewagi. Mieć rację. Pozostaje tylko policzyć małe pakiety do głosowania pocztowego, które prawdopodobnie jeszcze bardziej zwiększą przepaść między Demokratą a Trumpem. Cztery lata temu republikańska Hillary Clinton pokonała Pensylwanię nieco ponad 44 000. Mieć rację.

READ  Szef niemieckiej marynarki odchodzi po stwierdzeniu, że Putin zasługuje na szacunek Ukrainy | Ukraina

gah / PAP

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.