Connect with us

technologia

Google Nest Audio może mieć sztuczkę kina domowego w rękawie

Published

on

W naszej recenzji głośnika Nest Audio za 99 USD od GoogleNapisaliśmy, że „szkoda, że ​​nie można używać dwóch głośników Nest Audio w połączeniu z Chromecastem do odtwarzania dźwięku kina domowego, tak jak w przypadku kilku głośników Amazon Echo i Fire TV”.

Wygląda jednak na to, że pierwotnie Google zamierzał oferować taką funkcję – i zastanawiamy się, czy firma może ją wprowadzić w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Tak jak 9to5Google Wspomnieć o tymGoogle najwyraźniej zapomniał usunąć dość opisowy zestaw słów ze źródła HTML dla strony produktu Nest Audio:

Dzięki Chromecastowi i Google TV Nest Audio staje się Twoim systemem dźwiękowym kina domowego.

Brytyjska wersja strony miała nawet alternatywną lokalizację tego samego zdania, co wskazuje na zamiar.

Dzięki Chromecastowi i Google TV Nest Audio staje się Twoim systemem dźwiękowym kina domowego.

Nie ma wielu sposobów interpretacji tego wyrażenia. Oto kilka, które przychodzą na myśl:

  1. Google pracowało dokładnie nad tym, czego chcieliśmy, ale zdecydowaliśmy się porzucić tę funkcję przed uruchomieniem i zapomniało zaktualizować część swojej witryny.
  2. Google jest teraz Pracowaliśmy dokładnie nad tym, czego chcieliśmy i po cichu umieściliśmy notatkę na stronie internetowej.
  3. Ktoś, kto stworzył stronę internetową, drastycznie źle zinterpretował instrukcje i popełnił zabawny błąd.

Ale chociaż łatwo byłoby przyznać się do błędu, nie jest to kierunek obrany przez Google: mówi firma Krawędź Nie ma „żadnych wiadomości na ten temat”, co sugeruje, że jest to bardziej prawdopodobne, że będzie to numer 1 lub 2.

Nie jesteśmy pewni, który z nich, ale nie byłoby to aż tak zaskakujące, gdyby ta funkcja była dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania. Znamy już nowego Chromecasta z Google TV otrzyma aktualizację z obsługą gier Google Stadia Cloud w pierwszej połowie 2021 roku. Być może doda też parę par głośników.

READ  Opis, zrzuty ekranu i data premiery Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name pojawiają się w narzędziu śledzenia cen PlayStation Store
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *