Connect with us

technologia

Obniżki cen Prime Day wracają do Best Buy: 55 USD Fire Tablet, 45 USD Echo Show 5, 30 USD Fire TV Stick 4K i więcej

Published

on

Ta historia jest częścią Przewodnik po prezentach świątecznych 2020, Wybór prezentów CNET z poradami ekspertów, recenzjami i rekomendacjami dotyczącymi najnowszych prezentów technologicznych dla Ciebie i Twojej rodziny.

Przegapiłeś oferty Prime Day w zeszłym tygodniu na Amazon? Mamy dobrą wiadomość: niektóre z najlepszych ofert na urządzenia Amazon powróciły … ale tym razem w Best Buy. Wyprzedaż trwająca 60 godzin rozpoczęła się o godz. 10:00 we wtorek i kończy o godz. 22:00 w czwartek. Zaczęło się głównie od głośników i wyświetlaczy Echo (patrz poniżej), ale od środowego poranka na półki Best Buy w Prime Day powróciły niższe ceny. Aby było jasne, wszystkie te urządzenia Amazon są teraz dostępne w Best Buy za znacznie mniej niż zapłaciłbyś na Amazon. Wiele z tych rabatów jest dostępnych pod adresem Home Depot, do.

Wymienione oszczędności są porównywane z cenami na Amazon w momencie pisania tego tekstu. Jak zawsze, ceny i stany mogą ulec zmianie.

Nie widzisz tu niczego, co chcesz? Nie martw się – nadchodzi więcej sprzedaży, w tym Czarny piątek i Cyber ​​poniedziałek.

Tyler Lizenby / CNET

Podstawowy inteligentny głośnik Amazona spadł z powrotem do 19 USD, czyli tak niskiego poziomu, jak zwykle. Pamiętaj, że to nie to nowy model kulisty 2020 – Ten nawet nie został opublikowany.

Tyler Lizenby / CNET

Jeśli chcesz używać wyświetlacza do rozmów wideo, Netflix lub po prostu jako inteligentnego budzika, Show 5 – najmniejszy inteligentny wyświetlacz Amazona – to świetne małe urządzenie. W zeszłym roku w Prime Day, Echo Show 5 osiągnął najniższy poziom 50 USD. W tym roku spadł do 45 USD, a Best Buy jest teraz taką ceną, jeśli przegapiłeś ją w zeszłym tygodniu.

Przeczytaj naszą recenzję Echo Show 5.

READ  Afganistan otrzymuje pierwszą partię nowych banknotów z Polski

Chris Monroe / CNET

Zwykle dzwonek wideo Ring kosztuje 200 USD, a inteligentny wyświetlacz Echo Show 5 kosztuje 90 USD. Ten sam pakiet jest Obecnie sprzedawane za 275 USD na Amazon. Ale Best Buy oferuje dzwonek do drzwi za 140 USD i dorzuca inteligentny wyświetlacz za jedyne 10 USD więcej. Jeśli chcesz założyć inteligentny dom wokół dzwonka wideo, ta lista jest jedną z najlepszych, jakie znajdziesz.

Amazonka

Jeśli nadal transmitujesz telewizję na żywo na antenie, DVR Fire TV Recast jest zawsze gotowy do nagrywania i oglądania. Ta wersja ma dysk twardy o pojemności 500 GB (dostępna jest również pełna wersja 1 TB) z dwoma tunerami, dzięki czemu można nagrywać dwa programy w tym samym czasie.

Sarah Tew / CNET

Największy, najgłośniejszy i najlepiej brzmiący głośnik firmy Amazon to Twój wybór dla inteligentnego głośnika, który musi wypełnić pomieszczenie. Świetnie współpracuje z różnymi rodzajami dźwięku, od filmów akcji po muzykę. Obsługuje również Dolby Atmos i Fire TV. Ten głośnik prawdopodobnie uszczęśliwi prawie wszystkich (z wyjątkiem oddanych audiofilów).

Tyler Lizenby / CNET

Amazon Echo Auto to sprytne małe urządzenie, które integruje Alexę z samochodem i pozwala asystentowi głosowemu mówić i odtwarzać muzykę przez stereo. Z rabatem w wysokości 30 USD Echo Auto to solidna propozycja dla każdego, kto chce ulepszyć swój samochód bez konieczności posiadania sprzętu do mowy.

Ten artykuł został wcześniej opublikowany w ramach relacji z Prime Day 2020. Został zaktualizowany, aby odzwierciedlał ceny i oferty sprzedaży w Best Buy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.