Connect with us

Sport

Już tak nie wygląda. Zarażony Ronaldo zmienił się nie do poznania – o2

Published

on

Cristiano Ronaldo zarażony koronawirusem. Portugalczyk wypadł pozytywnie na obozie reprezentacyjnym w pierwszej połowie października.

35-latek znalazł się w izolacji. Wcześniej został oskarżony o złamanie procedur związanych z ucieczką z Portugalii do Włoch, gdzie na co dzień mieszka.

Odpowiedź gracza była zaskakująca. Ronaldo zamieścił w Internecie zdjęcie basenu, na którym napinają mu mięśnie i wydaje się, że bagatelizuje chorobę.

Nie złamałem protokołu. Mówią, że złamałem włoskie prawo, ale to wszystko kłamstwo. (…) Zgodziłem się na wszystko – mówił w rozmowie z „The Sun”.

Portugalczyk zmienił się nie do poznania. Opublikował film ze swojego treningu przed powrotem na boisko. Uwagę przykuła jego fryzura. 35-latek ogolił głowę.

bDeWPCyR

Koronawirus na świecie

Od początku pandemii na całym świecie odnotowano 41 milionów przypadków zakażeń koronawirusem. W & nbsp Portugalii, ojczyźnie Ronaldo, zachorowało ponad 100 000 osób. Ludzie.

Ronaldo ściga się z czasem. Portugalczyk uważa, że ​​może zagrać w Lidze Mistrzów 28 października. Aby było to możliwe, należałoby przyjść na tydzień przed spotkaniem negatywny wynik testu.

bDeWPCyS

Kolejny rekord Guinnessa. Egipcjanin to najstarszy piłkarz świata

bDeWPCzm

READ  Lekkoatletyka - po pokonaniu „mitologicznego” Bubki, Duplantis spojrzał na Tokyo Gold | Sporty
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *