Connect with us

technologia

Najnowszy wideodomofon Arlo ciągnie za drut

Published

on

Firma Arlo ogłosiła nowy bezprzewodowy dzwonek wideo, który działa na akumulatorach. Powinno to znacznie ułatwić instalację większości ludzi. Plik Bezprzewodowy dzwonek wideo Arlo Essential jest dostępny w przedsprzedaży już teraz za 199,99 USD, a Arlo twierdzi, że wysyłka rozpocznie się „w tym okresie świątecznym”.

Oprócz nowego akumulatora, nowy dzwonek ma bardzo podobne parametry, jak w zeszłym roku wideodomofon Arlo. Nadal otrzymujesz kamerę z polem widzenia 180 stopni i współczynnikiem proporcji 1: 1, która nadal obsługuje HDR i noktowizor oraz obsługuje rozmowy wideo, dwukierunkowe połączenia audio i możliwość wysyłania nagranych wiadomości. Nadal masz możliwość podłączenia nowego dzwonka na baterie i ciągłego ładowania, jeśli nie musisz ładować baterii co kilka miesięcy.

Nowy wideodomofon Arlo obsługuje połączenia wideo bezpośrednio z urządzeniami mobilnymi i dwukierunkowy dźwięk.
Zdjęcie: Arlo

Cena dzwonka obejmuje trzy miesiące Arlo Smart. Usługa subskrypcji oferuje 30 dni ciągłego nagrywania w chmurze, a także inteligentne rozpoznawanie obiektów, które umożliwia dzwonkowi do drzwi automatyczne rozpoznawanie ludzi, pojazdów, zwierząt i paczek oraz wysyłanie powiadomień o nich na Twój telefon. Po zakończeniu bezpłatnego okresu ceny zaczynają się od 2,99 USD miesięcznie za stały dostęp do usługi.

Dzwonki wideo na baterie są dostępne u innych producentów, takich jak pierścień i sierpień. Jeśli jednak zainwestowałeś już w ekosystem inteligentnych kamer monitorujących Arlo i masz subskrypcję wielu kamer Arlo Smart, nowy dzwonek wideo powinien być bezproblemowym dodatkiem.

READ  Przedstawiamy NVIDIA Scrubs GeForce RTX 4080 12 GB; 16 GB jako jedyna karta RTX 4080
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.