Connect with us

technologia

Nowy telefon Nubia Red Magic ma ekran 165 Hz i do 18 GB pamięci RAM

Published

on

Nubia przeszła długą drogę od swojego powstania wypchał wentylator do swoich telefonów do gier Red Magic. Dziś chińska marka powraca z serią Red Magic 6 opartą na Snapdragon 888, która ma nie tylko szybszy wewnętrzny wentylator, ale także dwie światowe nowości na rynku komórkowym: wyświetlacz 165 Hz i do 18 GB pamięci RAM. Dodatkowo telefony oferują szybkie ładowanie do 120W (już wykorzystane) Xiaomi i Vivo), Pojemnościowy zwalniacz ramienny z częstotliwością 400 Hz i opcjonalną, przypinaną chłodnicą podwójną TEC z dwoma TEC (chłodzenie termoelektryczne).

Nubia

Red Magic 6 z systemem Android 11 jest dostępny w trzech wariantach, z których wszystkie mają ten sam 6,8-calowy ekran FHD + AMOLED z próbkowaniem jednodotykowym 500 Hz lub wielodotykowym 360 Hz dla lepszej reakcji w grze. Podobnie, te urządzenia są wyposażone w identyczne aparaty: 64-megapikselową główną strzelankę, 8-megapikselowy ultraszerokokątny aparat i 2-megapikselowy aparat makro z tyłu i 8-megapikselowy aparat do selfie na drugiej stronie. W całym asortymencie można również znaleźć gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Nubia Red Magic 6

Nubia

„Basic” Red Magic 6 ma całkowicie szklaną tylną obudowę i jest dostępny w kolorze „Carbon Fibre Black” lub w bardziej ekstrawaganckim „Cyber ​​Neon”. Zawiera baterię 5050 mAh, która obsługuje ładowanie do 66 W, a także wewnętrzny wentylator o prędkości 18000 obr./min (w porównaniu z poprzednimi 15000 obr./min), który obsługuje komorę chłodzenia parowego telefonu i płytę grafenową.

Nubia Red Magic Pro 6

Nubia

Robi się ciekawiej z Red Magic 6 Pro, który jest dostępny w kolorach „Iron Black” lub „Ice Blade Silver”. Z tyłu znajduje się kawałek aluminium, który poprawia odprowadzanie ciepła. Pojedynczą baterię zastępują dwa ogniwa, które razem dają 4500 mAh. Pomimo niższej całkowitej pojemności pozwala to na szybsze ładowanie przy 120 W – zaledwie pięć minut przywraca martwy telefon 50 procent. Ponadto prędkość wentylatora Pro wzrasta do 20000 obr / min.

Nubias Red Magic 6 Pro

Nubia

I w końcu mamy przezroczystą edycję specjalną „Dao”, która ma nie tylko świecący wentylator, ale także aż 18 GB pamięci RAM.

Red Magic 6, zoptymalizowany pod kątem Tencent Games, można już zamówić w Chinach. Model podstawowy zaczyna się od 3799 juanów (około 590 USD), a model Pro od 4399 juanów (około 680 USD). Przezroczysta edycja premium „Dao” kosztuje 5599 juanów (ok. 865 USD; 16 GB RAM + 256 GB pamięci) i 6599 juanów (ok. 1120 USD; 18 GB RAM + 512 GB pamięci).

Czerwona magia 6

Nubia

Dobra wiadomość dla większości z nas jest taka, że ​​Nubia przygotowuje również plik globalny start na serię Red Magic 6 16 marca, która prawdopodobnie będzie preinstalowana z usługami Google. Wtedy usłyszymy więcej.

READ  L & T zabezpiecza zamówienie na budowę elektrowni słonecznej o mocy 1,5 GW w Arabii Saudyjskiej, Energy News, ET EnergyWorld
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *