Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Nowy Radisson Resort otwarty w pobliżu Morza Bałtyckiego

Published

on

Tylko kilka kroków od malowniczego Bałtyku, Radisson Resort Kołobrzeg Otwarty jako 15. hotel Radisson Hotel Group w Polsce.

Położony w cichej, kameralnej okolicy na wschód od centrum miasta, hotel jest nową, ekscytującą opcją na wakacje na Pomorzu Zachodnim i pierwszym hotelem w Kołobrzegu z własnym aquaparkiem. Wraz z otwarciem nowego obiektu, Radisson Hotel Group potwierdza swoją pozycję wiodącego międzynarodowego operatora kurortów w Polsce.

209 pokoi i apartamentów w Radisson Resort Kołobrzeg jest inspirowanych położeniem przy plaży i charakteryzuje się minimalistycznym i jasnym wystrojem, inspirowanym morzem i okolicznymi parkami naturalnymi, aby stworzyć wrażenie przebywania na plaży. Pokoje urządzone są w delikatnym skandynawskim stylu i ozdobione grafikami autorstwa polskiej artystki Zuzanny Zakrzewskiej. Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają balkony, dzięki czemu goście mogą cieszyć się widokiem i cieszyć się wakacjami w prawdziwym relaksie.

Własny aquapark hotelowy jest idealny na rodzinne wakacje i oferuje dwa kryte baseny i podgrzewany basen odkryty, zjeżdżalnie zewnętrzne i wewnętrzne, jacuzzi oraz przestronną strefę relaksacyjną z leżakami. Na tarasie na dachu goście mogą kąpać się w zapierającym dech w piersiach basenie bez krawędzi, opalać się i podziwiać Morze Bałtyckie. W hotelowym spa znajduje się łaźnia parowa i osiem gabinetów zabiegowych do doświadczenia Ostseebad, z którego słynie Kolberg, i oferuje rytuały relaksacyjne, zabiegi rehabilitacyjne oraz szereg zabiegów na twarz i ciało z użyciem produktów Phytomer z aktywnymi składnikami pochodzenia morskiego.

Radisson Resort Kołobrzeg łączy wyśmienitą kuchnię z nieformalnymi restauracjami i oferuje wybór regionalnej sceny kulinarnej, z naciskiem na dania rybne. Stylowa restauracja la carte Persante wzięła swoją nazwę od rzeki o tej samej nazwie i koncentruje się na lokalnej kuchni ze składnikami z regionu Pomorza Zachodniego, podczas gdy międzynarodowa restauracja bufetowa Salmo oferuje opcje dla wszystkich gustów. Bar przy basenie serwuje orzeźwiające napoje i przekąski w Aquaparku przez cały dzień, a bar w holu, w którym panuje swobodna atmosfera, jest idealnym miejscem na koktajle, lżejsze dania i ciasta.

READ  Sprzedaż rozpoczyna się od finału Ligi Europy z 9500 biletami w Polsce

Kołobrzeg jest największym uzdrowiskiem w Polsce i stolicą uzdrowiskową kraju, odwiedzanym przez ponad milion turystów rocznie. Wzdłuż 11-kilometrowej linii brzegowej plaże mają do 100 metrów szerokości i oferują wystarczająco dużo miejsca dla miłośników słońca nawet w ruchliwe letnie miesiące. Ze swoją tradycją uzdrowiskową i niedawnym rozwojem licznych obiektów uzdrowiskowych i wellness, Kolberg przyciąga turystów przez cały rok. Radisson Resort Kołobrzeg znajduje się w spokojniejszej części miasta, obok Parku Aleksandra Fredo, popularnego hotspotu z amfiteatrem, w którym latem odbywają się koncerty. Plaża znajduje się 500 m od hotelu i oferuje fantastyczny wgląd w lokalne życie nad Morzem Bałtyckim. Kompleks leśny Ekoparku Wschodniego oferuje malownicze krajobrazy typowe dla regionu zachodniopomorskiego. Życie nocne Kołobrzegu i jego zabytków, takich jak latarnia morska i molo, znajdują się zaledwie kilka kilometrów, podobnie jak dworzec kolejowy Kołobrzeg z bezpośrednim połączeniem z lotniskiem Solidarno Szczecin-Goleniów i Warszawą.

Yilmaz Yildirimlar, starszy wiceprezes ds. regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i Turcji w Radisson Hotel Group, mówi: „Cieszymy się, że możemy otworzyć drzwi naszego pierwszego Radisson Resort na wybrzeżu Bałtyku. Radisson to ekskluzywna marka hotelowa, która oferuje inspirowaną Skandynawią gościnność, która pozwala gościom skupić się na równowadze między pracą a życiem prywatnym i znaleźć harmonijne wrażenia z podróży. Z tym ekscytującym dodatkiem do naszego polskiego portfolio kontynuujemy naszą historię sukcesu jako największy międzynarodowy operator kurortów w kraju.”

Radisson Resort Kołobrzeg jest obsługiwana przez Zdrojowa Hotels, wiodącego inwestora i operatora hoteli resortowych w Polsce, który jest również Radisson Blu Resort, Świnoujście oraz Radisson Hotel Schreiberhau, m.in. hoteli w Polsce.

– Radisson Resort Kołobrzeg będzie piątą nieruchomością Zdrojowej w Kolbergu, która wzmocni naszą pozycję na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Dzięki pierwszemu w mieście hotelowemu aquaparkowi, hotel będzie również doskonałym uzupełnieniem oferty turystycznej. Kołobrzeg to największe polskie uzdrowisko z największą liczbą noclegów w Polsce Maciej Wyskiel, dyrektor generalny hotelu.

READ  Polski InPost ujawnia francuską transakcję za 674 mln dolarów za granicą

Z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie gości i członków zespołu, Radisson Resort Kołobrzeg wdraża program Radisson Hotels Safety Protocol. Szczegółowe protokoły czystości i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z SGS, wiodącą na świecie firmą inspekcyjną, weryfikacyjną, testującą i certyfikującą i mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa gości od momentu zameldowania do wymeldowania.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *