Connect with us

Nauka

Nowy post „wzruszające” doświadczenie dla Johnsona

Published

on

Refleksje Claude’a McIntosha ~ Maca

Podpułkownik Anthony (Tony) Johnson wkracza do przeprowadzki … w wielkim stylu.

48-letni pochodzący z Kornwalii i 16-letni weteran Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych spędził ostatnie dwa lata pracując w Stanach Zjednoczonych w ramach programu wsparcia lotów kosmicznych NASA. Johnson i jego zespół sił powietrznych Stanów Zjednoczonych opracowali plan awaryjny mający na celu odzyskanie astronautów w przypadku konieczności przerwania startu kosmicznego lub ponownego wejścia na pokład.

Absolwent St. Joseph’s High School, który posiada tytuł licencjata w dziedzinie sztuki na Uniwersytecie Carleton oraz tytuł magistra zarządzania biznesem (MBA) na Royal Roads w Victorii w Kolumbii Brytyjskiej, spędził sześć z ostatnich ośmiu lat w armii Stanów Zjednoczonych. Wcześniej odbył dwie podróże do Afganistanu. Pierwsza podróż Johnsona w ramach wymiany odbyła się z dowództwem południowego USA z siedzibą w Miami. Po zakończeniu wyprawy dowódca Dowództwa Południowego przyznał mu wyróżnienie (rzadkie dla zagranicznego oficera wojskowego) za pracę w Dowództwie.

Mając za sobą drugą misję w USA, Johnson ląduje z powrotem w 8 Wing Trenton. W czwartek (25 marca) zostaje nowym dowódcą 2. Dywizjonu Ruchu Powietrznego. Johnson obejmuje dowództwo nad eskadrą odpowiedzialną za transport wszystkiego, od pasażerów po ładunki.

Mottem jednostki jest „nigdy nie jest gotowy – nigdy nieprzygotowany”.

Średnio eskadra z Trenton obsługuje rocznie ponad 36 milionów funtów ładunku i 42 000 pasażerów. To są główne liczby lotnisk komercyjnych. Transportuje sprzęt wojskowy i zaopatrzenie w całej Kanadzie oraz tam, gdzie wojsko kraju jest wysyłane za granicę.
„Podobało mi się doświadczenie w pracy z Amerykanami, ale dobrze jest wrócić do Kanady”. powiedział. „Nie mogę się doczekać mojej nowej pracy”.

Johnson powiedział, że podstawy jego awansu w hierarchii zostały położone właśnie tutaj, w Kornwalii, w Zbrojowni Kornwalii, gdzie jako 17-letni uczeń szkoły średniej zdecydował się zaciągnąć do rezerwowej jednostki Stormont, Dundas i Glengarry. Górale.

READ  Polska wysyła kolejnych 500 żołnierzy do odizolowania granicy białoruskiej

To doświadczenie rozbudziło jego apetyt na karierę wojskową. Wybór, którego nigdy nie żałował.

„Szkolenie, które otrzymałem (jako góral) było fantastyczne” – powiedział. „Polecenie było doskonałe i wiele się nauczyłem. Pomogło mi to uczynić mnie tym, kim jestem dzisiaj. „

Jest żonaty i ma dwoje dzieci, jest synem adwokata Kornwalii Dona Johnsona i zmarłej Lindy Johnson. W Trenton stacjonuje jego brat Patrick, sierżant, który również służył w Afganistanie.

SPOJRZENIE W TYŁ – 1960

Decyzja o zlikwidowaniu 400-metrowego betonowego toru, niegdyś uważanego za jeden z najlepszych w Ontario, w celu zwolnienia miejsca na arenę młodzieżową (Bob Turner Memorial Center) w Athletic Grounds, może oznaczać koniec programu lekkoatletycznego w Cornwall Collegiate. dyrektor fitness szkoły, John Metcalf, w liście do redakcji z 22 marca 1960 roku.

W latach trzydziestych XX wieku prestiżowe zawody lekkoatletyczne w Ontario odbywały się w Athletic Grounds i przyciągały jednych z najlepszych lekkoatletów w kraju.

Szkoła nie miała bieżni ani boiska do piłki nożnej, a na boisku lekkoatletycznym stosowała lekkoatletykę. Szkoła miała mieć swoje boisko lekkoatletyczne i boisko do piłki nożnej po latach, kiedy rada szkolna nabyła kilka nieruchomości mieszkalnych po zachodniej stronie ulicy Amelia.

W TYM TYGODNIU RÓWNIEŻ 1960 – Orval Tessier, pochodzący z Kornwalii, pochodzący z Kingston Frontenacs z Eastern Professional Hockey League (EPHL), ustanowił rekord zawodowej strzelectwa hokejowego kończąc sezon z 126 punktami. Gdy Frontenacs odpadli z play-offów, Boston Bruins, który posiadał jego prawa zawodowe, wysłał go do Providence Reds z American Hockey League. Przed jego odejściem 1900 fanów Kingston wzięło udział w Nocy Wdzięczności Orval Tessier. … Sędzia Sądu Stanów Zjednoczonych George Brennan złożył przysięgę 74 nowym Kanadyjczykom. Przybyli z siedmiu krajów europejskich, 40 z Holandii, dziewięciu z Niemiec i sześciu z Czechosłowacji i Włoch. Inni pochodzili z Polski, Węgier, Norwegii i Austrii. … Zwycięzcą losowania samochodów Kinsmen Auto Show został Emile Landriault z 18 Seymour Ave.… Podchorąży pułkownik Brian Vooght został mianowany dowódcą korpusu kadetów Cornwall Collegiate. Major kadet Grant Bray był 2CO, a kapitan kadetów Peter Morgan był asystentem. Dowódcami firmy byli John Kibbee, Don Lebano, James Miller, Claude Shaver i John Firn. … Cornwall Lumbermen pokonali Hull Legionnaires 7-4 w meczu playoff w międzyprowincjalnej Senior Hockey League. Gary Grant, dwa, George Sinfield, Mink Dewar, Bill Ingram, Bill Quirk i Rheal Savard strzelili bramki Cornwall. … Zespół Tex Montana grał w hotelu De Grasse w Massenie. Zamierzał kupić klub w Massenie. Nazywała się Diamentowa Podkowa. Tuż przed zakupem baru Tex i jego zespół spędzili jedną noc w Water Street Arena. Kiedy wspomniał menadżerowi areny, że myśli o kupnie klubu nocnego i osiedleniu się, menadżer polecił mu przyjrzeć się Massenie.

READ  Koniec z „Minnesota Nice”: nowa kampania reklamowa COVID ma na celu pojawienie się Twojej twarzy - WCCO

WOKÓŁ I WOKÓŁ Im częściej oglądam filmy dokumentalne o celach śmierci, tym bardziej zastanawiam się, ilu niewinnych ludzi, zwłaszcza czarnych, zostało straconych w Stanach Zjednoczonych, zanim testy DNA zostały udoskonalone nie tak dawno temu. … Gdybym był gubernatorem Nowego Jorku, Andrew Cuomo, zadzwoniłbym do Billa Clintona z prośbą o radę, jak uniknąć zarzutów o niewłaściwe zachowanie seksualne. … Jeśli budzisz się i zastanawiasz, najbardziej znany oszust z Kornwalii, Willie Wise, ma zostać zwolniony z więzienia w kwietniu 2031 r.… Brent Gretzky, młodszy brat Wielkiego, został oficerem OPP po ukończeniu profesjonalnego hokeja kariera, która obejmowała 13 meczów NHL z Tampa Bay Lightning. Razem bracia zdobyli 2857 punktów w NHL. To dzieło dwóch braci NHL, którzy zdobyli najwięcej punktów. Wkład Brenta? Cztery punkty.

TRIVIA Charlebois Beverages butelkowała ten popularny wówczas napój gazowany – dwie 30-uncjowe butelki po 29 centów – w swojej fabryce we wschodniej Kornwalii w latach pięćdziesiątych XX wieku.

ODPOWIEDŹ TRIVII W marcu 1969 roku Eastside Dairy stała się pierwszą firmą mleczarską w Kornwalii i regionie, która sprzedawała mleko w plastikowych torebkach. Opakowania trzylitrowych worków nazywane były workami pitcher-pak.

CYTAT – „Żyjemy tak, że kiedy umieramy, nawet przedsiębiorca pogrzebowy żałuje”. – Mark Twain

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.