Connect with us

technologia

Nowe zestawy Sims 4 zapewniają ekscytujące wieczory dla Simów dorosłych i dzieci

Published

on

Zrzut ekranu z The Sims 4 pokazuje dwie osoby całujące się na ulicy, podczas gdy inni jedzą i chodzą w tle, wszyscy mają na sobie stroje z zestawu Moonlight Chic

Ta sukienka i za duża marynarka w tle są naprawdę warte omdlewania.
zrzut ekranu: EA

The Sims 4 wydaje się, że ma zamiar odzyskać mnie swoim atakiem zestawów, a jego ostatnie podwójne wydanie może wystarczyć.

To księżycowy szyk oraz Małe obozowicze Ogólnie rzecz biorąc, zestawy wydają się oferować zarówno styl, jak i treść. księżycowy szyk zawiera wieczorowe kreacje inspirowane Paryżem, ale nie przypominają monochromatycznych sukienek do ziemi. EA powiedziało, że artykuły zostały „zainspirowane przez paryskiego twórcę Paola Locatelli i młodzieńcze mody dnia dzisiejszego”. Mam więc nadzieję, że mojego Sima będzie można przebierać na wiele nowych sposobów.

Tymczasem Małe obozowicze Kit na początku poczuł się przypomniany The Sims 4pierwszy pakiet gier, rekolekcje na świeżym powietrzu, który skupiał się na dużym kempingu i na świeżym powietrzu. Ale ten zestaw wydaje się obiecującym odświeżeniem. Zawiera nie tylko ekran projekcyjny na zewnątrz i ładne bajkowe światła, ale są też rzeczy do zrobienia dla dzieci.

The Sims 4 skłonny do nacisku Rozgrywka dla młodych dorosłych i dorosłych Simów, mniej dla małych dzieci, dzieci, młodzieży i osób starszych. Niemowlęta są dosłownie tylko przedmiotami, więc w ogóle niczego nie dostają. Ale według EA, Little Campers pozwala dzieciom zbudować fort sufitowy, w którym mogą bawić się na zewnątrz i czuć się przytulnie. Można je nawet wzorować na samochodzie lub statku kosmicznym. Zestaw zawiera również nowe zabawki oraz możliwość pieczenia pianek. Więc jest bliżej domu i mniej przypomina surowe klimaty rekolekcje na świeżym powietrzu.

Po prawie ośmiu latach i około 1500 godzinach gry często mam wrażenie, że nie ma już dla mnie symulacji. Ale do diabła, jeśli nie zdecyduję się na jakieś ładne oświetlenie zewnętrzne lub nowy, lśniący wygląd. Teraz muszę tylko poczekać, aż będzie dostępny i będę mógł przyjrzeć się wszystkim przedmiotom Stwórz Sima i Buduj.

Oba zestawy będą dostępne w czwartek 26 maja dla wszystkich graczy Sims na PC i Mac w Origin i Steam, PlayStation 4 i 5, Xbox One i X/S. Zestawy też są najtańsze Opcja DLC do Simowie za 4,99 USD.

READ  Epic twierdzi, że jest „otwarty” na gry oparte na technologii blockchain po tym, jak Steam je zbanował
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.