Connect with us

Sport

19 maja Indyjskie zestawienie sportowe: Sania wchodzi do półfinału w Strasburgu 2022, Hinduski zdobywają brąz recurve

Published

on

ŁUCZNICTWO

Mistrzostwa Świata w Łucznictwie, Etap 2: Indyjska drużyna kobiet zdobywa brązowy medal Recurve

Indyjska drużyna klasycznych kobiet wywalczyła brązowy medal, a Mohan Bhardwaj awansowała do półfinału, by w czwartek walczyć o indywidualny złożony medal mężczyzn na 2. etapie Pucharu Świata w Łucznictwie w Gwangju w Korei.

Zajmująca piąte miejsce drużyna kobiet z Indii, w skład której wchodzą Ridhi Phor, Komalika Bari i Ankita Bhakat, pokonała Brazylię 5:4 i Meksyk 6:2, ale w półfinale przegrała z Koreą 6:2.

Trio pokonało drugie miejsce w Chinach Taipei – w tym brązowy medalista Mistrzostw Świata Kuo Tzu Ying, medalista olimpijski Lei Chien-Ying i medalista Mistrzostw Świata Chiu Yi-Ching – 6:2 (56-52, 54-51, 54-55, 55). -). 54) zdobyć brązowy medal.

Indie, składające się z Tarundeep Rai, Neeraja Chauhana i Jayanty Talukdara, pożegnały się w pierwszej rundzie i pokonały Turcję 5-4 (Shoot Off 28-27), a następnie przegrały 6:2 w ćwierćfinale drużyn klasycznych mężczyzn, przegrywając z Francją.

W kategorii mieszanej gry pojedynczej mężczyzn Mohan wyprzedził Australijczyka Patricka Coghlana 146-144 i Scotta Brice’a 146-143, siódmego Słowaka Jozefa Bosansky’ego (149-145) i Koreańczyka Yang Jaewona (147-140) na 42. miejscu, by dotrzeć do ostatniej czwórki. Następnie Indianin spotyka Austriaka Nico Wienera.

Aman Saini przegrał w ćwierćfinale z Mathiasem Fullertonem z Danii 149:147. Abhishek Verma, który zajął trzecie miejsce, był oszołomiony na drugim okrążeniu, podczas gdy Rajat Chauhan upadł na pierwszym okrążeniu.

W złożonych zawodach indywidualnych kobiet Muskan Kirar odpadła w ćwierćfinale, przegrywając z Koreańczykiem Yunhee Kim 143-142. Priya Gurjar i Avneet Kaur nie awansowały do ​​drugiej rundy. Raginee Marko przegrał w pierwszej rundzie.

-Gwiazda sportów drużynowych

TENIS ZIEMNY

Strasburg 2022: Sani Mirza wchodzi do półfinału z Hradecką

Najwyżej rozstawione Sania Mirza i Lucie Hradecka pokonały Nadiię Kichenok i Ralucę Olaru w ćwierćfinale gry podwójnej turnieju tenisowego WTA 203 024 € w Strasburgu we Francji, 6:3, 7:6 (4).

W półfinale Sania i Lucie zmierzą się z Kaitlyn Christian i Lidziyą Marozawą.

Wyniki:

203 024 € WTA, Strasburg, Francja

Gra podwójna (ćwierćfinał): Lucie Hradecka (Cze) i Sania Mirza vs. Nadiia Kichenok (Ukraina) i Raluca Olaru (Rou) 6-3, 7-6(4).

Challenger 53 120 USD, Szymkent, Kazachstan

Gra podwójna (ćwierćfinał): Mikael Torpegaard (Den) i Kaichi Uchida (Jpn) kontra Vladyslav Manafov (Ukraina) i Arjun Kadhe 6-4, 6-7(5), [10-6].

53 120 $ Challenger, Tunis, Tunezja

Gra podwójna (przed ćwierćfinałem): Sriram Balaji i Jeevan Nedunchezhiyan bt Moez Echargui (Tun) i Elmar Ejupovic (D) 6-3, 6-4.

25 000 $ ITF Mężczyźni, Osijek, Chorwacja

Gra pojedyncza (przed ćwierćfinałami): Dusan Obradovic (Srb) kontra Dev Javia 6-2, 4-6, 6-4.

25 000 $ ITF Mężczyźni, Vic, Hiszpania

Gra pojedyncza (przed ćwierćfinałami): Pol Martin Tiffon (Esp) kontra Manish Sureshkumar 6-2, 6-4.

Gra podwójna (ćwierćfinały): Tiago Cacao (Por) i Benjamin Winter Lopez
(Hiszpania) bt Sai Karteek Reddy Ganta i Manish Sureshkumar 7-5, 7-6(2).

25 000 dolarów ITF dla mężczyzn, Monastir, Tunezja

Gra podwójna (przed ćwierćfinałami): Bohua Dong i Li Hanwen (Chn) vs. Joseph White (GBR) i Vishal Gautam 6-2, 6-0.

15 000 dolarów ITF dla mężczyzn, Monastir, Tunezja

Gra podwójna (ćwierćfinał): Alberto Barroso Campos (Hiszpania) i Niklas Schell (D) vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam i Karan Singh 6-4, 6-4.

15 000 USD ITF Mężczyźni, Kouvola, Finlandia

Gra pojedyncza (pierwsza runda): Ivan Denisov vs. Adil Kalyanpur 5-7, 6-4, 6-3.

15 000 USD Mężczyźni ITF, Oran, Algieria

Gra pojedyncza (ćwierćfinały): Aziz Dougaz (Tun) kontra Ishaque Eqbal 6-3, 6-4; Robin Bertrand (Fra) przeciwko Digvijay Pratap Singh 7-6 (3), 6-3.

Ćwierćfinały: Ishaque Eqbal v Toufik Sahtali (Alg) 7-6(2), 6-3; Digvijay Pratap Singh kontra Rodrigo More Clement (Esp) 6-3, 6-3.

Gra podwójna (ćwierćfinał): Benjamin Lock & Courtney John Lock (Zim) v Parth Aggarwal & Tushar Madan 6-1, 6-4; Robin Betrand (Fra) & Mirko Martinez (Sui) przeciwko Mohit Bhardwaj & Jagmeet Singh 6-2, 7-6 (6); Ishaque Eqbal i Digvijay Pratap Singh kontra Miguel Garcia (Esp) i Hichem Yasri (Alg) 6-1, 6-2.

15 000 dolarów ITF dla mężczyzn, Cancun, Meksyk

Gra podwójna (przed ćwierćfinałami): Jake Bhangdia (USA) i Dhruv Sunish bt Alejandro Mendoza i Frederico Zeballos (bol) 7-6(4), 6-2.

60 000 $ ITF Kobiety, Rzym, Włochy

Gra podwójna (przed ćwierćfinałem): Maja Chwalińska (Pol) i Cristina Dinu (Rou) vs. BerfuCengiz (Tur) i Ankita Raina 6-4, 7-5.

25 000 ITF kobiet, Montemor-O-Novo, Portugalia Gra pojedyncza (przed ćwierćfinałami): Kathleen Kanev (Niemcy) v Riya Bhatia 6:0, 6:4; Ines Murta (Por) przeciwko Sowjanyi Bavisetti 6:4, 6:0.

Gra podwójna (ćwierćfinał): Alana Parnaby (Aus) i Prarthana Thombare kontra Federica Rossi (Włochy) i Mel Yamaguchi (Jpn) 6:3, 6:3.

15 000 dolarów ITF kobiet, Oran, Algieria gra pojedyncza (ćwierćfinały): Ines Ibbou (Alg) v Smriti Bhasin 6:0, 6:0.

Azjatycki Turniej U-16

Czołowy rozstawiony Dhruv Sachdeva zakończył dobrą passę Levina Safoora Mydeena w czwartek, wygrywając 6:2, 6:4 w półfinale azjatyckiego turnieju tenisowego U16 na kortach Modern School przy Barakhamba Road.

Akshat Dhull (na zdjęciu) pokonał drugiego rozstawionego Jasona Davida w półfinale azjatyckiego turnieju tenisowego U16 w Delhi w czwartek. – KAMESH SRINIVASAN

Levin, zwycięzca turnieju U14 z zeszłego tygodnia, godnie kontynuował dobrą passę do półfinałów, zanim rozegrał swój mecz.

W finale Dhruv spotyka Akshat Dhull, który pokonał drugiego rozstawionego Jasona Davida, przegrywając cztery mecze.

Wśród dziewcząt dwie czołowe rozstawienia Riya Sachdeva i Nainika Bendram stoczyły walkę o tytuł.

Riya pokonał Aakruti Sonkusare, a Nainika pokonał Saumritę Vermę. Saumrita zdobyła tytuł debla grając drużyną z Aditi Rawat, pokonując w finale Nainikę i Ishi Maheshwari 6:2, 6:3.

Wyniki

Chłopcy (półfinały): Dhruv Sachdeva przeciwko Levinowi Safoor Mydeen 6-2, 6-4;
Akshat Dhull przeciwko Jasonowi Davidowi 6-2, 6-2.

Dziewczyny (półfinały): Riya Sachdeva kontra Aakruti Sonkusare 6:2, 6:3;
Nainika Bendram kontra Saumrita Verma 6-2, 6-1.

Podwójna (ostateczna): Aditi Rawat & Saumrita Verma bt Nainika Bendram &
Ishi Maheshwari 6-2, 6-3.

Kamesh Srinivasan

STRZELAĆ

Indie kończą sezon Mistrzostw Świata Juniorów srebrem i brązem ostatniego dnia

Po gorączce złota, w której drużyna zdobyła 13 z 31 medali, Indie zakończyły występ srebrnym i brązowym medalem w strzelectwie Pucharu Świata Juniorów w Suhl w Niemczech.

Sift Kaur Samra i Surya Pratap Singh zdobyli srebro w mieszanym zespole podatnym na 50 m po pokonaniu 17-15 przez polską drużynę Maję Magdalenę Gawendę i Wiktora Sajdaka.

Areeba Khan, Parinaaz Dhaliwal, Darshna Rathore, która zdobyła brąz z drużyną skeet na Mistrzostwach Świata Juniorów w Niemczech. – SPECJALNA ARANŻACJA

Indyjska para zdominowała pierwszą fazę kwalifikacyjną, ale straciła prowadzenie w kolejnych dwóch meczach, w tym w niewielkiej przegranej w rywalizacji o złoto.

W żeńskiej drużynie skeet Parinaaz Dhaliwal, Darshna Rathore i Areeba Khan zdobyli brąz, pokonując gospodarzy Niemcy 6:0. Indyjska drużyna strzeliła 194 w kwalifikacjach i straciła szansę na walkę o złoto o punkt przed ewentualnymi mistrzami Wielkiej Brytanii.

Ogólnie rzecz biorąc, był to asertywny występ z Indii, które zdobyły 13 złotych, 15 srebrnych i pięć brązowych medali, łącznie 33.

Włochy zajęły drugie miejsce z czterema złotymi, dwoma srebrnymi i pięcioma brązowymi medalami. Polska (4), USA (3), Niemcy (2), Francja (2), Australia, Wielka Brytania i Bułgaria to kolejne zespoły, którym udało się wywalczyć złote medale spośród 21 krajów reprezentowanych w medalowej tabeli.

Wyniki:

Skeet Team kobiet: 1. Wielka Brytania 7 (195); 2. Słowacja 1 (201); 3. Indie (Parinaaz Dhaliwal, Darshna Rathore, Areeba Khan) 6 (194); 4. Niemcy (Emilie Bundan, Annebella Hettmer, Hannah Middel) 0 (193).

50m karabin leżący drużyna mieszana: 1. Polska-2 (Maja Magdalena Gawenda, Wiktor Sajdak) 17 (414,1) 616,6; 2. Indie-2 (Sift Kaur Samra, Surya Pratap Singh) 15 (409,8) 622,8; 3. Polska-1 (Julia Ewa Piotrowska, Michał Chojnówki) 16 (405,9) 613,6; 4. Norwegia (Pernille Nor-Woll, Isak Gurrik) 12 (204,7); 616,4 5 India-1 (Surabhi Bharadwaj, Adarsh ​​​​Tiwari) 405,6.

Kamesh Srinivasan

READ  Anita Grace D'Eramo 1933-2021 | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.