Connect with us

technologia

Nowa aktualizacja One UI 6.1 wprowadza Galaxy AI na więcej urządzeń Galaxy – Samsung Global Newsroom

Published

on

Nowa aktualizacja One UI 6.1 wprowadza Galaxy AI na więcej urządzeń Galaxy – Samsung Global Newsroom

Samsung przyspiesza globalne przyjęcie mobilnej sztucznej inteligencji, umożliwiając użytkownikom korzystanie z Galaxy AI we wcześniejszych modelach

Firma Samsung Electronics ogłosiła dziś dostępność Galaxy AI1 Funkcje, które pojawią się na większej liczbie urządzeń Galaxy dzięki nowej aktualizacji One UI 6.1, zaprojektowanej w celu dalszej demokratyzacji mobilnej sztucznej inteligencji. Aktualizacja będzie dostępna dla serii Galaxy S23, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9 i zostanie wdrożona pod koniec marca. Pasujący do niedawno wprowadzonej serii Galaxy S24,2 Ta aktualizacja podnosi standard mobilnej sztucznej inteligencji użytkowników dzięki podejściu hybrydowemu, które łączy sztuczną inteligencję na urządzeniu i opartą na chmurze.

„Naszym celem w przypadku Galaxy AI jest nie tylko zapoczątkowanie nowej ery mobilnej sztucznej inteligencji, ale także wzmocnienie pozycji użytkowników poprzez uczynienie sztucznej inteligencji bardziej dostępną” – powiedział TM Roh, prezes i dyrektor Mobile eXperience Business w Samsung Electronics. „To dopiero początek Galaxy AI, ponieważ planujemy udostępnić to doświadczenie ponad 100 milionom użytkowników Galaxy do 2024 roku i nadal znajdować innowacyjne sposoby wykorzystania nieograniczonych możliwości mobilnej sztucznej inteligencji”.

Komunikacja, która pokonuje bariery

Jeszcze więcej użytkowników Galaxy może teraz skorzystać z usprawniających komunikację funkcji Galaxy AI dostępnych w modelach wyposażonych w sztuczną inteligencję. Funkcje obejmują możliwość dostosowania tonu wiadomości i tłumaczenia wiadomości na 13 różnych języków za pomocą funkcji Chat Assist.3 Użytkownicy Galaxy mogą doświadczyć mocy interakcji w czasie rzeczywistym dzięki tłumaczeniu na żywo.4 który zapewnia tłumaczenie głosu i tekstu dla połączeń telefonicznych. Tłumacz umożliwia użytkownikom spontaniczne rozmowy z mieszkańcami nawet podczas podróży, ponieważ funkcja podzielonego ekranu generuje tłumaczenia tekstu do rozmów na żywo.

Niezrównana produktywność

Szersza integracja Galaxy AI w całym ekosystemie Galaxy umożliwia także bezproblemową obsługę codziennych zadań na modelach wyposażonych w sztuczną inteligencję, zapewniając nowy poziom wydajności. Funkcje wyszukiwania zostały ulepszone dzięki Circle to Search with Google,5 który generuje intuicyjne wyniki wyszukiwania szybkim ruchem okrężnym. Funkcje organizacyjne ułatwiające życie, takie jak Note Assist6 Zezwalaj użytkownikom na tworzenie formatów, generowanie podsumowań i tłumaczenie notatek podczas przeglądania Asystenta7 umożliwia szybsze otrzymywanie informacji poprzez tworzenie kompleksowych podsumowań artykułów prasowych. Asystent transkrypcji może także łatwo transkrybować nagrania spotkań oraz tworzyć streszczenia i tłumaczenia.

READ  Blizzard, producent Overwatch 2 i Diablo 4, odmawia NFT

Niepowstrzymana kreatywność Twojego wewnętrznego artysty

Dzięki Galaxy AI firma Samsung podwaja swoją rolę w uwalnianiu twórczego potencjału ludzi. Najnowsza aktualizacja Galaxy zawiera pakiet narzędzi Galaxy AI, które zapewniają swobodę twórczą nawet po zrobieniu zdjęcia. Poprzez edycję generatywną8 Urządzenia wykorzystujące sztuczną inteligencję mogą z łatwością zmieniać rozmiar, położenie i orientację obiektów na zdjęciach, aby uzyskać doskonałe ujęcie. Edytuj sugestię pozwala także użytkownikom upiększać dowolne zdjęcie szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.9 Nie ma potrzeby wykonywania wielu ponownych zdjęć w trybie natychmiastowego spowolnienia10 może generować dodatkowe klatki dla filmów w zwolnionym tempie, aby uchwycić momenty pełne akcji.

Na tym nie kończy się kreatywność i personalizacja. Dostosowywanie urządzeń Galaxy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki tapetom generowanym przez sztuczną inteligencję, dzięki czemu urządzenia zasilane sztuczną inteligencją ożywiają kreatywność użytkowników.

Więcej informacji na temat Galaxy AI można znaleźć na stronie: Samsung Newsroom, Prasa mobilna Samsunga I SAMSUNG.

1 Firma Samsung nie składa żadnych oświadczeń, zapewnień ani gwarancji dotyczących dokładności, kompletności lub wiarygodności danych wyjściowych zapewnianych przez funkcje AI. Korzystanie z niektórych funkcji Samsung AI może wymagać zalogowania się na konto Samsung.
2 Niektóre funkcje AI w serii Galaxy S24 mogą nie być dostępne w modelach poprzedniej generacji.
3 Funkcja tłumaczenia w aplikacji Chat Assist może wymagać zalogowania się na konto Samsung. Niektóre aplikacje do czatowania mogą nie obsługiwać tej funkcji. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Ta funkcja jest aktywowana po wykryciu języka, który można przetłumaczyć. Nie można zagwarantować dokładności wyników.
4 Tłumacz na żywo wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Funkcja Tłumacz na żywo jest dostępna wyłącznie w preinstalowanej aplikacji Samsung Phone. Połączenia należy wykonywać przy użyciu natywnego dialera Samsung. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Nie można zagwarantować dokładności wyników.
5 Wyniki mogą się różnić w zależności od dopasowań wizualnych. Wymaga połączenia z Internetem. Użytkownicy mogą potrzebować aktualizacji Androida do najnowszej wersji. Funkcjonalność produktu może zależeć od ustawień aplikacji i urządzenia. Niektóre funkcje mogą nie być kompatybilne z niektórymi aplikacjami. Dostępność usług różni się w zależności od kraju i języka. Nie można zagwarantować dokładności wyników. Czas aktualizacji może się różnić w zależności od modelu.
6 Tylko dla tekstu w Samsung Notes. Wymaga logowania do konta Samsung i połączenia z Internetem.
7 Dostępne wyłącznie w aplikacji internetowej Samsung.
8 Edycja generatywna wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Edycja za pomocą edycji generatywnej powoduje zmniejszenie zdjęcia do 12 MP. Po zapisaniu na obraz wyjściowy nakładany jest widoczny znak wodny, wskazujący, że obraz został wygenerowany przez sztuczną inteligencję. Nie można zagwarantować dokładności i wiarygodności wygenerowanych wyników.
9 Edytuj sugestię jest zgodna z formatami JPG, PNG, GIF i MP4. Wyniki i jakość edycji mogą się różnić w zależności od warunków robienia zdjęć i filmowania. Nie można zagwarantować dokładności wyników.
10 Funkcja Instant Slow-Mo jest dostępna dla serii Galaxy S23, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *