Niles przeciw Polsce, 1-0 | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Allison Cline Joela Whetzela Nilesa namierza zagubioną piłkę, gdy Sophia Generalovich próbuje przejąć piłkę podczas meczu w Niles w środę.

NILES – W środową noc Niles zamrugał pierwszy.

Czerwone Smoki przez większą część wieczoru toczyły defensywną walkę z gościem polskiego seminarium.

The Bulldogs (4-1-1, 4-1) strzelili jedynego gola w połowie pierwszej połowy po błędnym zagraniu w polu karnym przez bramkarza Nilesa rzutu rożnego. Ava Blinsky odbiła się i dała PSHS prowadzenie 1:0.

„Jeśli gramy z Polską, wygrywa drużyna, która się nie pomyli” Tak powiedział główny trener Nilesa, Scott MacMillan. „Nasz bramkarz źle zagrał piłkę w powietrzu. Niestety dużo się dzieje. Różnica polegała na graniu ich tak, jak graliśmy ich przez 80 minut i to naprawdę jest załamanie. (Polska to) dobry zespół i zawsze jest to zacięty mecz.”

„Po prostu wyszedłem na zewnątrz i odcięło to bramkarzowi ręce, więc włożyłem go do środka”. Blinsky powiedział o jej wyniku.

Seminarium kontrolowało tempo przez większą część nocy, ale przede wszystkim przez pierwszą połowę. Niles nie prezentował się zbyt dobrze w pierwszych 40 minutach, głównie dzięki posiadaniu Polaków.

Największą szansę Red Dragons przyszło po rzucie rożnym 14:50, ale Polska szybko poradziła sobie z zagrożeniem.

Kilka minut później Ariana prawie zwiększyła przewagę Daniela, gdy przedzierała się przez obronę Niles, zanim oddała strzał, który ostatecznie poszybował wysoko.

Jednak w drugiej połowie Niles wyszedł strzelając i zdobył kilka rzutów rożnych w pierwszych minutach. Ale każda z tych prób została udaremniona przez skąpą polską obronę, aby utrzymać przywództwo Bulldog.

Avrey Grischow strzelił na bramkę dla Polski w 32. minucie przed przerwą, ale Alexis Macciocca z Niles trzymał piłkę, która wpadła po 12 trafieniach. Czerwone Smoki skontrowały strzałem Briony Bash, ale Williams poddał strzał.

READ  Nastoletni rowerzysta zeznaje w śmiertelnym procesie wypadkowym Wiadomości, sport, praca

Niles oddał kilka pospiesznych strzałów na około 10 minut przed meczem, ale nic nie zagroziło i Polska się utrzymała.

MacMillan powiedział, że Ofensywa Czerwonego Smoka wciąż buduje chemię.

„Chodzi tylko o połączenie. Jeśli nie możesz się połączyć, a czas i tempo nie są odpowiednie, jest to trudne, ale tak długo, jak możemy zdążyć na czas turnieju przed końcem sezonu, to jest najważniejsze. powiedział. „Więc będziemy dalej pracować.”

Zadowolony ze zwycięstwa główny trener Polski Neil Huda chciałby zobaczyć bardziej ofensywne akcje. Przypisał też obronie Nilesa minimalizowanie szans Polski.

„Myślałem, że Niles będzie dziś dla nas świetnym przeciwnikiem i świetną rywalizacją”. powiedział. „Chciałbym poprawić naszą ofensywę. Myślę, że trochę zabrakło nam dzisiaj w ofensywie; Zwykle jesteśmy przyzwyczajeni do szybszych ruchów, ale dajmy zasługę Nilesowi. Byli dobrzy w defensywie ”.

Tymczasem dla Nilesa porażka doprowadziła do zwycięskiej serii czterech meczów i oznaczała, że ​​Czerwone Smoki po raz trzeci zostały wykluczone z rozgrywek.

Podobnie jak Huda, MacMillan mówi, że chciałby, aby ofensywa jego zespołu była słuszna. Gol Blinsky’ego był tylko siódmym golem Nilesa, który poddał się przez cały sezon, ale powiedział, że chciałby przejść do ofensywy i zacząć żelować.

„Naszym największym problemem jest zamknięcie. Trudno nam się połączyć w górę ”, powiedział. „Wciąż próbujemy dowiedzieć się wszystkiego. … Musimy nauczyć się zdobywać bramki, a to przychodzi wraz z dojrzewaniem zawodników i wspólną grą. Mamy kilku nowicjuszy bawiących się z drugoklasistami, więc się rozwijamy.”

Obie drużyny wracają na konferencję w poniedziałek, ponieważ Polska odwiedza Struthers i przyjmuje Nilesa Hubbarda.