Connect with us

Sport

Toronto zatrzaskuje, United Local wymiata Wiadomości, sport, praca

Published

on

PRÓBA NURKOWANIA – Abby Liddick z Toronto rzucił się w sobotę na faul piłki przeciwko United. -Ron Firth

HANOVERTON – Drużyna softballu z Toronto pokonała w sobotę United Local w podwójnym uderzeniu głową.

Czerwoni Rycerze wygrali 12-7 w konkursie otwarcia. Riley Kinsey wygrał, pozwolił na siedem trafień i strzelił dziewięć goli w całym meczu. Michelle Anderson miała wielkiego nietoperza z dwoma podwójnymi, jednym potrójnym i czterema RBI. Brianna Burruss zebrała jeden singiel, dwa podwójne i trzy rundy. Andrea Reeves dodał pojedynczy, podwójny i RBI.

W drugiej grze Toronto potrzebowało tylko pięciu rund, aby wygrać 17-6. Reeves pokonał dystans i wygrał, pozwalając na siedem trafień i trafiając cztery. Pomogła swojej sprawie pojedynczym, podwójnym i wielkim szlemem. Anderson miał cztery inne RBI i trzy single. Ashton Thomas wyprodukował home run i trzy RBI. Kinsey podbił dwa razy i raz podwoił, podczas gdy Abby Liddick podwoiła się i podwoiła.

Steubenville wymiata Tri

STEUBENVILLE – Drużyna softballu Steubenville pokonała w sobotę uniwersytet i Polskę.

W meczu 1 Big Red wygrał 9-3 z uniwersytetem. Lakyn Blackburn pokonała dystans, by wygrać. Pozwoliła na trzy biegi z pięcioma uderzeniami, sześcioma spacerami i czterema uderzeniami. Na płycie umieściła home run, singiel i cztery RBI.

Jules King śpiewał trzy razy. Mary Marshall miała jedną, podwójną i RBI. Adrianna Brown również zebrała single i double. Mea Lulla złapała za sznurkiem koparkę z dwoma uszczypnięciami.

W meczu 2 z Polską Steubenville wygrało 9: 5. King wygrał w klasyfikacji generalnej, pozwolił na cztery zasłużone przejazdy z siedmioma trafieniami, dwoma spacerami i zaliczył zadziwiającą liczbę 13. Ofensywnie, miała jeszcze trzy uderzenia z ziemi.

Marshall miał dwa single i trzy RBI. Blackburn spotkał się i pojechał kilkoma biegami do domu. Maggi Cucarese był także dwoma singlami. Tori Mitchell i Gia Bowman podzielili po równo dwa RBI.

READ  Team Nigeria jest teraz 29. Oluwafumiayo wygrywa złoto i ustanawia nowy rekord świata | Wiadomości Guardian Nigeria

BASEBALL

Big Red wymiata coschocton

COSHOCTON – Drużyna baseballowa Steubenville wyciągnęła miotły w sobotę, zamiatając podwójną główkę z Coshocton w sobotę.

Po wygranej 11: 5 na starcie, ekipa Freda Heatheringtons 7: 3 poprowadziła znakomity rzut karny Andrew Gresko do werdyktu 5: 0 w przedpolu.

Redskins zepchnęli trzy rundy u siebie w połowie trzeciego i po czterech prowadzili mecz 1, 4-3. Big Red zdobył trzy punkty na piątym miejscu, dodał jeden rekord na szóstym miejscu, a na siódmym miejscu eksplodował na cztery, aby wstrzymać grę.

Caesen Sutton zbliżył się do dziewięciu uderzeń Big Reda z trzema singlami i RBI. Quinn McCoy i Cooper Blackburn zremisowali w deblu i singlu. Obaj pojechali do domu dwa razy. Kye Fleming miał jeden i dwa RBI. Gresko przyczynił się do zdobycia podstawowego gola.

Lee Sewell rozpoczął na wzgórzu. Debiutant oddał cztery trafienia i cztery zasłużone rundy. Na trzecim miejscu dał Aarona Fergusona. Ferguson był niezwykle skuteczny, ponieważ nie pozwolił na trafienie w swoich 4 2/3 rund. Zarejestrował siedem uderzeń i zrezygnował z biegu w piątym.

Podczas przedpołudniowego drinka Gresko zaprezentował kompletną perełkę do pitchingu. Ograniczył Coshocton do zaledwie dwóch hitów, obu singli. Rozłożył trzy wachlarzem i przeszedł tylko jedną.

Sutton pozostał gorący na talerzu, sklejony na dwa podwójne i rzucił kilka biegów do domu. Big Red zdobył dwa trafienia zarówno w pierwszej, jak i czwartej rundzie. Odwiedzający dodali samotną równowagę w trzeciej.

JT Thompson wydał singiel RBI. Hakim Edwards, Ferguson, Gresko i Zach Francis również zostali uznani za Big Red.

Steubenville ma rozpocząć trzy mecze u siebie we wtorek, kiedy Edison odwiedzi Vaccaro Field. Weir High przecina rzekę w środę, a New Philadelphia jest w czwartek.

Brooke 6, Beaver Local 5

CALCUTTA – drużyna baseballowa Brooke pokonała Beaver Local 6-5 w sobotę.

READ  Łyżwiarki figurowe Barrie podniosą polską flagę na Mistrzostwach Świata Juniorów (4 zdjęcia)

Alex Jezierski odniósł emocjonalne zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Jezierski, bratanek nieżyjącego już trenera Rona Ujcicha Jr., pozwolił na dwa zasłużone przejazdy z sześcioma trafieniami, przeszedł parę i trafił osiem. Na talerzu policzył pojedynczy, podwójny i dwa RBI.

„Jestem dumny ze sposobu, w jaki radził sobie i grał do tej pory w tym roku” – powiedział. Powiedział główny trener CJ Besece. „To również wywołało duży plusk na talerzu. Doprowadziliśmy go do trudnej sytuacji na szóstym miejscu z kilkoma błędami, ale nigdy nie pozwolił, żeby do niego doszło. Posiadanie twardej mentalności jest tym, co głosimy, a on był jej definicją (sobota).

„Ronnie czuwa nad nim i jest bardzo dumny ze swojego siostrzeńca, podobnie jak my wszyscy”.

Braelynn Sperringer miała dwa single i wróciła do domu. Andrew Coursin wyprodukował singiel i RBI. Anthony Bachinski zaśpiewał dwukrotnie.

Edison 14, Wellsville 1st

RICHMOND – Drużyna baseballowa Edison potrzebowała zaledwie pięciu rund, aby pokonać Wellsville 14-1 w sobotę.

Cam Cooley wygrał na skoczni. Pozwolił na bieg z dwoma trafieniami, bez chodzenia i trafił sześć w czterech rundach. Blake Connelly i Ian McBane byli dwoma indywidualnymi graczami, a McBane jechał do domu dwa razy. Eli Wilson również dwukrotnie zaśpiewał i pojechał do domu. Joey Booth podniósł parę RBI. Matt Parsons i Isaac Zastudil podzielili po równo dwa single i dwa RBI.

Toronto 13, Youngstown East 1

TORONTO – Drużyna baseballowa z Toronto pokonała Youngstown East 13-1 w pięciu rundach w sobotę.

Chris Parker rozpoczął pierwsze dwie klatki, podczas gdy Avery Wiegand rzucił trzecią. Obaj w połączeniu, aby nie biegać bez uderzeń, dwa stoki i sześć uderzeń. Blake Close zakończył ostatnie dwie rundy, trafiając w dwa i pozwalając na jedno trafienie.

Ofensywnie Dom Bouscher pokonał cztery biegi do domu i podwoił się. Brant Reeves miał jeden i dwa RBI, a Evan Wolter również zawiózł parę do domu. Ryan Matyas dodał podwójną i RBI.

READ  Kazimierz Deyna i rocznica jego śmierci. Manchester City pamięta Polaka

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *