Polska kontra Szwecja: Lewandowski i Zieliński wyrzucają Polskę do Kataru.

To była noc Polski, która pokonała Szwecję dwoma bramkami do zera i potwierdziła swoje miejsce na mundialu 2022 w Katarze.

Tak naprawdę jednak Szwedzi mieli większe szanse na prowadzenie aż do pierwszego gola, kiedy Wojciech Szczęsny strzelił dwie dobre interwencje Emila Forsberga, pokonując pomocnika RB Lipsk.

Następnie Robert Lewandowski dał Polsce prowadzenie na początku drugiej połowy z rzutu karnego po niezdarnym ataku Jespera Karlstroma. Frontman Bayernu Monachium nie popełnił błędu, strzelając 56. gola w sezonie.

Podwoili przewagę po kolejnym błędzie defensywnym szwedzkiej obrony; Tym razem to Marcus Danielson z luźnym dotykiem pozwolił Zielińskiemu przejąć piłkę i pobiec na bramkę. Zmobilizował się i potężnie wyprzedził Robina Olsena, który nie okrył się chwałą, pozostając bardzo we własnym boksie.

Zlatan Ibrahimovich wszedł jako rezerwowy w drugiej połowie po drugiej bramce Polski, a trener Szwecji Janne Andersson może żałować, że nie skorzystał wcześniej z talizmanu.

To była polska noc pod koniec, kiedy walczyli i zdobyli swoje miejsce na grudniowych mistrzostwach świata FIFA 2022 w Katarze. Po przegranej w fazie grupowej na Mistrzostwach Świata 2018, edycja turnieju w 2022 roku będzie pierwszym meczem w finale Pucharu Świata od czasu występów w 2002 i 2006 roku.

Polska vs Szwecja wyniki na żywo

1H 2H finał
Polska 0 2 2
Szwecja 0 0 0

Bramki: Lewandowski (P) 50′ Zieliński 73′

(Cały czas na Wielkanoc)

PEŁNY CZAS – POLSKA Kwalifikuje się do Pucharu Świata!

90 minut: 4 minuty czasu przestoju!

80 minut: żółta kartka dla Isaka i Bielika po wspólnym rzucie wolnym.

79 minut: Podwójna zmiana dla Szwecji i czas na Zlatana!

READ  Wietnam przegrywa z Polską w trzeciej rundzie Olimpiady Szachowej

Danielson i Olsson odpadają, a Ibrahimovic i Karlsson wchodzą, aby spróbować uratować Szwecję!

76 minut: MARTIN OLSEN PODWÓJNIE OSZCZĘDZA!

Najpierw Bednarek strzela głową z dużą prędkością, ale Martin Olsen popisuje się świetną interwencją, po czym Lewandowski oddaje strzał głową, którą pokonuje w następnym rogu.

Cała Polska!

73 min: CEL DLA POLSKI! ZIELIŃSKI PODWÓJNIE PROWADZENIE!!

To kluczowy błąd Danielsona, którego słaba kontrola pozwoliła Zielińskiemu na bramkę. Zachowuje spokój i potężnie odpycha Olsena!

69 minuta: Oto spojrzenie na bramę, która teraz oddziela obie strony!

67 min: Podwójna zmiana dla Szwecji!

To Anthony Elanga i Mattias Svanberg dla Robina Quaisona i Jespera Karlstroma.

57 min: SZANSE DLA SZWECJI!

Forsberg jest blisko, jego strzał jest dobrze sparowany przez Szczensy’ego i skręca w róg, a następnie głową Victora Lindelofa odlatuje tuż obok słupka!

52 minuty: Żółta kartka dla Piotra Zielińskiego i słusznie po jego lekkomyślnym pojedynku!

50 min: CEL DLA POLSKI! ROBERT LEWANDOWSKI NIE BŁĘDUJE SIĘ! PRZEWAGA POLSKA!

49 min: Kara dla Polski!

Niezdarny pojedynek w polu karnym Jespera Karlstroma i czysty rzut karny! Lewandowski przejmuje…

48 minut: Strzał na bramkę dla Kulusevskiego na początku drugiej połowy, który został łatwo uratowany.

45 minut: Zmiana do połowy dla Polski Góralski ustępuje Grzegorzowi Krychowiakowi!

W TOKU DRUGA POŁOWA

W POLSCE NA POŁOWĘ!

READ  Mary M. Seman 1935-2021 | Wiadomości, sport, praca

Szanse na obie strony w pierwszej połowie, ale obie strony są dobrze dopasowane w porywającej pierwszej połowie!

45 min: Są dwie minuty czasu przestoju.

39 minut: ŻÓŁTA KARTA DLA GORALSKIEGO!

Kiepski sprzęt do lonżowania Polaka, słusznie nagrodzony żółtą kartką.

36 minut: Jak dotąd bez celu, ale ta gra ładnie się nagrzewa! 10 minut do przerwy!

29 minut: Kolejny dobry mecz z Polski, którego presja spowodowała, że ​​Jan Bednarek strzelił z woleja prosto do Robina Olsen.

26 minut: Szansa dla Polski!

Spora szansa dla Matty Casha, który słabszą nogą nie trafił do niskiego dośrodkowania. Dobra gra z Polski!

20 minut: Kolejna szansa dla Szwecji, kiedy Dejan Kulusevski oddaje celny strzał, który jest blokowany przez polską obronę!

19 minut: SZANSA DLA SZWECJI!

Alexander Isak odrywa się i gra Emila Forsberga, którego strzał lewą nogą jest dobrze broniony przez Szensy’ego, który zakręca go wokół słupka na róg. Świetna gra młodego napastnika!

12 minut: Strzał na cel dla Szwecji, gdy Robin Quaison oddaje strzał z dużej odległości, który Szczęsny z łatwością zbiera.

9 minut: Połowa szansy dla Polski!

Matty Cash podkręca dośrodkowanie, a Lewandowski podnosi, ale głową szeroko!

8 minut: Dobra gra z Polski: Robert Lewandowski jest w polu karnym, ale jest spalony!

Mówiąc o napastnikach, czy zobaczymy w tym meczu Zlatana Ibrahimovica? Mamy nadzieję!

6 minut: Słaby początek gry, ale tłum jest w pełnym głosie!

READ  Gwiazda Spice Girls Mel C wycofuje się z koncertu sylwestrowego w Polsce z powodu „problemów, które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram”

ROZPOCZNIJ

13:45: Przed nami wielka noc międzynarodowego futbolu, ale kto dotrze na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze?