Connect with us

technologia

Plotka: Insider mówi, że N64 przejdzie online, wierząc, że wprowadzi „wyższy poziom subskrypcji”

Published

on

Obraz: Życie Nintendo

Kilka tygodni temu znany insider „NateDrake” ujawnił w swoim podcaście, jak Gry Game Boy i Game Boy Color ma pojawić się w serwisie internetowym Nintendo Switch w niedalekiej przyszłości.

Dodano Eurogamer – zauważył, jak “inne platformy retro„Prawdopodobnie też się pojawi. Chociaż nie wspomniano o żadnym konkretnym systemie, ten sam informator mówi teraz, że jedną z tych innych platform jest Nintendo 64. Oto, co miał do powiedzenia”. najnowszy odcinek jego podcastu:

„Eurogamer poszedł o krok dalej i odkrył, że w przyszłości do Nintendo Switch Online zostaną dodane inne platformy – Nintendo Switch Online przyszłości to rewolucyjne Nintendo 64”.

Podczas gdy reszta dyskusji na temat wprowadzenia N64 do NSO jest w dużej mierze spekulacyjna, Nate wydaje się wierzyć, że Nintendo wykorzysta tę generację gier do wprowadzenia nowego poziomu cenowego Switch Online. Innymi słowy, możesz oczekiwać, że zapłacisz więcej za dostęp do tych gier – szacuje się, że zwiększy to członkostwo od 5 do 15 USD rocznie.

„Zamierzam zasugerować, że jeśli chodzi o Nintendo Switch Online, Nintendo 64 będzie droższe – wersja premium Nintendo Switch Online, jeśli wolisz”.

„Nie sądzę, żeby próbowali podwoić cenę… Przyniosłbym 30 dolarów rocznie, 35 dolarów byłoby ograniczeniem i myślę, że Nintendo naprawdę posunęłoby się do przodu”.

Dalsze spekulacje wtajemniczonych i jego współmoderatora „MVG” dotyczą „słonia w pokoju” jako rzadkiej biblioteki gier (np. Złote Oko 007), Licencjonowanie, a nawet fakt Super Mario 64 był dopiero niedawno pod Super Mario 3D All-Stars Kolekcja.

Podczas gdy wtajemniczony jest „pewny”, że N64 pojawi się w NSO w pewnym momencie, nie jest do końca pewien co do daty swojego przybycia:

Podałbym bardzo realistyczne prawdopodobieństwo, że stanie się to w bieżącym roku podatkowym… ale to domysł. To znaczy, to zgadywanie, ale dowiemy się tak, jak powiedzieliśmy, wrzesień to miesiąc objawień, rocznica samej platformy, więc miejmy nadzieję, że w tym miesiącu mamy jakieś nowości dotyczące Nintendo Switch Online, ale nie ma reguły że musi nadejść w tym miesiącu ”.

Głównym celem jest jednak to, że gry Nintendo 64 pojawią się w serwisie internetowym Nintendo. Gdyby tak się stało, które klasyki z tamtej epoki chciałbyś, aby powróciły? Powiedz nam poniżej.

READ  W imprezie NFT wezmą udział luksusowe marki modowe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *