Connect with us

Sport

Urzędnik: Damjan Bohar to najlepiej sprzedający się obcokrajowiec w historii Zagłębia

Published

on

Odejście Damjana Bohara z Zagłębia było znane od kilku dni, kiedy żegnał się z kibicami drużyny. najwyższa dywizja. – Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim w klubie, całej drużynie, naszym kibicom. Jestem tu od dwóch lat, byłem bardzo szczęśliwy, ale on jest profesjonalistą jak każdy zawodnik. Kiedy nadeszła oferta, zdecydował się zmienić kluby. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za to, co razem dla mnie zrobiliście – – powiedział Bohar, przekazując wiadomości za pośrednictwem nagrania opublikowanego w mediach społecznościowych.

Obejrzyj wideo
Vuković zwolniony z Legii. Statystyki go nie chronią

Bohar zagra w zespole Nenada Bjelicy. Rekordowy transfer z Zagłębia Lubin

W środę oficjalnie został zawodnikiem NK Osijek. Słoweński skrzydłowy będzie grał w chorwackim klubie przez najbliższe trzy lata. Kwota przelewu była po „Przegląd Sportowy” wyniosła 800 tys. Euro, co oznacza, że ​​jest to najdroższy obcokrajowiec w historii sprzedany przez Zagłębie Lubin. Bułgar nazywał się Ilijan Micański, który dziesięć lat temu zmienił Zagłębie na 1. FC Kaiserslautern za 600 tys. Euro.

Najpierw o przejściu Bohara do zespołu kierowanego przez Nenad Bjelicę powiadomiony kilka dni temu Piotr Koźmiński z „Super Expressu”. W środę dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie Bohara w barwach nowego klubu.

– Stało się. Damjan Bohar i Nenad Bjelica witają z Osijekiem. Właśnie dostałem zdjęcie. Jeszcze ciepło – napisał Koźmiński pod zdjęciem Bohara na swoim koncie na Twitterze.

Słoweński piłkarz miał ważny kontrakt z Zagłębiem na koniec tego sezonu, więc była to jego ostatnia szansa na zarobienie z nim pieniędzy. Zagłębie negocjowało też kwotę 10 proc. z następnego transferu Bohar.

Damjan Bohar przyjechał do Zagłębia Lubin w lipcu 2018 roku. Od tego czasu rozegrał 80 meczów z 28 bramkami i 14 asystami. W niedzielę po raz ostatni zagrał w barwach „Miedziowych” w remisie 1: 1 Cracovi ±.

READ  CNN zdezorientował Lewandowskich! Polak w artykule o doradcy Trumpa! Piłka nożna

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]

Przeczytaj także:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *