Rozmiar wszechświata to coś, w czym my, ludzie, naprawdę ciężko jest się poruszać, ale istnieje nowa aplikacja, która ma pomóc w tym w najbardziej uroczy sposób. Wszechświat w pigułce to wspólny wysiłek kanału YouTube W skrócie i Tim Urban Ale poczekaj, dlaczego, więc prawdopodobnie jest wart 2,99 USD, który będzie musiał kupić za to na Wczytaj grę.

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o kanale YouTube Krótko mówiąc – w pigułceTworzą pouczające filmy, głównie na tematy naukowe i filozoficzne, z pięknym stylem artystycznym, który wydaje się być przeniesiony do aplikacji. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć doskonały przykład tego, w czym są tak dobrzy.

Ale poczekaj, dlaczego to blog autorstwa Tima Urbana, który zajmuje się podobnymi tematami, ale jest bardziej komediowy, a te dwa wydają się idealnie pasować do takiego projektu. Aplikacja pozwala badać najmniejsze istniejące rzeczy, takie jak kwarki i neutrina, aż po największe obiekty we wszechświecie, takie jak supermasywna ściana Herkulesa Corona Borealis i wiele innych. Każdy wpis ma zabawną notkę, dzięki czemu możesz dowiedzieć się o nich więcej, a całość pięknie prezentuje się.

Przypomina o tym Skala wszechświata Narzędzie online, z którym jestem pewien, że wielu z Was grało wcześniej, ale w znacznie bardziej wyrafinowanym pakiecie. Możesz zainstalować Wszechświat w pigułce za pośrednictwem Sklepu Play pod poniższym linkiem i jest również dostępny na stronie internetowej Apple App Store. Ostrzegam jednak, że poczujesz się bardzo mały.

Wszechświat w pigułce
Wszechświat w pigułce