Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Nike prezentuje stroje piłkarskie Polska 2022 FIFA World Cup

Published

on


Nike zaprezentowało w tym tygodniu nowe polskie stroje domowe i wyjazdowe na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 / Nike


Nike prezentuje stroje piłkarskie Polska 2022 FIFA World Cup


Warszawa, Polska. 15 września (PSN) – Polski strój domowy na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze został oficjalnie zaprezentowany w tym tygodniu podczas globalnej premiery Nike.

Amerykański producent zestawów wypuścił w czwartek szereg strojów na nadchodzący turniej, prezentując wszystkie narody wspierane przez Nike na wydarzeniu – w tym oczywiście Polskę.

Każda z nowych koszulek jest wykonana w technologii Nike Dri-FIT ADV, zaprojektowanej piksel po pikselu, aby zapewnić precyzyjne wzmocnienie i wentylację, aby gra nie rozpraszała uwagi.

Zestaw domowy dla Polski 2022 wprowadza prosty design w kolorze białym z czerwonymi logo i subtelną grafiką na ramionach i rękawach. Ta misterna grafika na rękawie z piórami białego orła jest hołdem dla symbolu polskiej suwerenności i jedności.

Tymczasem, głównie czerwony strój wyjazdowy ma biały kołnierzyk i mankiety rękawów, z których oba mają czerwoną linię przechodzącą przez środek.

„Koszulki reprezentacji Polski to jeden z symboli jednoczących cały kraj. Ma wyrażać marzenia każdego fana. Już w dniu oficjalnej prezentacji nowej koszulki można powiedzieć, że zyskuje ona tytuł „historycznej” ze względu na przełomowe wydarzenie, jakim są Mistrzostwa Świata, które po raz pierwszy w historii odbyły się na przełomie listopada i grudnia. . Chcę, aby nowy zestaw został zapamiętany przez fanów na długo po zakończeniu Mistrzostw Świata, a także pozostał przedmiotem kolekcjonerskim. To by oznaczało, że nasz zespół odniósł sukces w Katarze. I to jest moje prywatne marzenie o tej pięknej koszulce – powiedział Cezary Kulesza, prezes PZPN.

Od dziś każdy biało-czerwoni kibic może kupić nowe koszulki reprezentacji Polski w oficjalnym sklepie reprezentacji Polski, zarówno przez Internet na Sklep.LaczyNasPilka.pl (R-Gol), jak i przez sklep internetowy Nike.

Kibice będą mogli zobaczyć te stroje w akcji już niedługo, ponieważ Polska założy nowe stroje w nadchodzących meczach Ligi Narodów UEFA w tym miesiącu.

Za łamanie historii i wszystkie świetne żarty, polub nas na Facebooku:
facebook.com/psnfutbol

READ  Poza³ Lewicy chce, aby Kościół przekazał 100 mln zł na walkę z epidemią. List ma trafić do Papieża
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.