Connect with us

Zabawa

Niesamowita wiadomość, fani Anny Jantar będą poruszeni. Córka podjęła przełomową decyzję

Published

on

Wielu Polaków pamięta Annę Jantar. Wielu słuchaczy nie zdaje sobie nawet sprawy, że dobrze zna hity, które charyzmatyczna piosenkarka zaśpiewała lata temu. Pod koniec lipca media rozpowszechniły sensacyjne wiadomości. Teraz pojawiają się nowe plotki o planowanej produkcji Telewizji Polskiej.

Anna Jantar to jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Legendarna piosenkarka zginęła w tragicznych okolicznościach, ale jej postać wciąż inspiruje artystów i Polaków. Niedawno w mediach pojawiła się sensacyjna wiadomość, że powstaje serial o losach gwiazdy. Produkcja ma zostać przejęta przez TVP, a córka artysty aktywnie współtworzy historię, której poznają widzowie. Wiadomo, jaką decyzję podjęła Natalia Kukulska.

Kościół w Katowicach przekroczył granicę? Wszystko jest na zdjęciach, trudno w to uwierzyćKontynuuj czytanie

Anna Jantar to bohaterka nowego serialu TVP

Anna Jantar odpowiada za takie hity jak „Tyle słońca w całym mieście” czy „Nic nie może trwać wiecznie”. Praktycznie każdy Polak może zaśpiewać fragmenty tych piosenek. Już niedługo fani piosenkarki będą mogli poznać szczegóły życia matki Natalii Kukulskiej. Wśród osób, które zasługują na zainteresowanie telewizji publicznej, znajdzie się Anna Jantar. Po świetnym przyjęciu serialu o Annie German i filmu o królu disco polo TVP sięga po tragiczną historię damy polskiej piosenki. Natalia Kukulska uznała, że ​​nie może biernie śledzić produkcji matki.

Kinga Duda dostała specjalny Kinga Duda ma specjalną „misję”? Zaskakujące sugestie mogą wszystko wyjaśnićKontynuuj czytanie

Za scenariusz odpowiadała Natalia Kukulska

Anna Jantar prowadziła burzliwe życie, a jej dziecko nie chciało, aby ktokolwiek czuł się urażony faktami przedstawionymi w serialu. Media piszą o dyplomatycznej roli Natalii Kukulskiej, która zadbała o to, by w serialu, w którym główną bohaterką będzie jej matka Anna Jantar, nie było tajemniczych, wrażliwych ludzi, którzy mogliby urazić osoby z bliskich rodzin. Miała zatwierdzić serial dopiero pod koniec lipca i od razu zasugerowano, aby monitorować scenariusz produkcji. Teraz role mają jeszcze jeden pomysł. Nie wiadomo jednak, czy piosenkarka już usłyszała oficjalną propozycję i jak mogła na nią zareagować.

READ  Fakty: Powrót do pubów, siłowni i filmów: Planowanie powrotu do normalności

DZISIAJ GRA: 1. Miliony poszły w luksus zamiast w biednych. Dla nich Tadeusz Rydzyk to asceta, skandal
2. Emeryt zamówił obiad, po pierwszym ugryzieniu pomyślał, że uderzył w ludzki ząb. Szybko wyszła szokująca prawda
3. Samobójstwo 12-letniej kobiety z powodu molestowania seksualnego nie jest pierwszym przypadkiem. Rok temu 14-letni Viktor rzucił się pod warszawskie metro

Czy córka zagra słynną matkę?

Anna Jantar z twarzą Natalii Kukulskiej? Najwyraźniej producenci są przekonani, że nikt lepiej nie odda charakteru gwiazdy piosenki niż ich córka. Czy po zakończeniu scenariusza czas zacząć grać?

– Producenci chcą się dowiedzieć, czy córka Anny Jantar może zagrać własną matkę, zanim ogłoszą casting do głównej roli i szukają odpowiedniej aktorki. – Plotka zacytowała oświadczenie opublikowane w tygodniku „Na żywo”. To nie byłby pierwszy raz, kiedy Natalia Kukulska zagrała tę rolę. W Opolu Anna Jantar w drugim dniu spektaklu „wzięła udział” w wyimaginowanej rozmowie z córką. Natalia Kukulska zadawała mamie pytania, po czym głos legendarnej gwiazdy został umieszczony pod przebranym dzieckiem. Jednak oficjalne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

Mąż Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał.  Poszedł do Andrzeja Dudy, czy to zakończy się walką?Mąż Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Poszedł do Andrzeja Dudy, czy to zakończy się walką?Kontynuuj czytanie

Źródło: plotki

ZOBACZ TEŻ:

  1. Indeksacja w 2021 r. Jednak rośnie inaczej niż oczekiwano
  2. TVP podpisała umowę z Episkopatem. Czy szykuje się drugi tramwaj telewizyjny?
  3. W „Top Model” uczestniczka nagle wyszła bez ubrania, a Julia Wieniawa zaczęła nerwowo reagować. Ich zachowanie było nieprzewidywalne
  4. Ministerstwo Zdrowia informuje o rekordowej liczbie zakażeń. Liczba zarażonych jest ogromna
  5. Kardynał Dziwisz przemilczał kwestie związane z pedofilią w Kościele? Wiemy, o czym milczy hierarcha
  6. Kolejny wypadek na turze mistrzów. Wideo

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *