Connect with us

Najważniejsze wiadomości

NHL zapewnia dalszy zasięg NENT w Polsce poprzez rozszerzenie partnerstwa

Published

on

ten Narodowa Liga Hokejowa (NHL) ma pięcioletnią umowę dotyczącą praw medialnych z Nordycka grupa rozrywkowa (grupa NENT) transmituj 1400 meczów NHL na żywo w Polsce każdego sezonu na NENT Viaplay Usługa przesyłania strumieniowego.

Umowa rozszerza relacje uczestników na dziewięć krajów europejskich i wzmacnia ofertę sportową premium Viaplay w Polsce, a Premier League i Formuła 1 będą podążać „w nadchodzących latach”.

David Proper, Starszy Wiceprezes Wykonawczy NHL ds. Mediów i Strategii Międzynarodowej: „Nasza długa i rozwijająca się współpraca z Grupą NENT pozwoliła nam dostarczyć naszą grę większej liczbie fanów w Europie niż kiedykolwiek wcześniej”.

Od 12 października w godzinach Pingwiny z Pittsburgha oraz Błyskawica w Zatoce Tampawidzowie w Polsce mogą oglądać na żywo wszystkie mecze sezonu NHL na Viaplay, w tym każdą transmisję NHL w sobotę i niedzielę.

Ponadto Viaplay będzie oferować relacje na żywo z meczów Stanley Cup Playoffs i finałów Pucharu Stanleya oraz innych wydarzeń NHL Festival przez cały sezon, w tym NHL Winter Classic, NHL All-Star Game, NHL Stadium Series, NHL Heritage Classic i NHL Global Series.

„Ten układ pozwala nam Superserwować Önaszych bardzo pełnych pasji polskich fanów. Czekamy na kontynuacjęiPragniemy zaoferować naszym polskim fanom niezwykły program,„Prawidłowo dodane.

W 2020 roku Grupa NENT rozszerzyła swoje wyłączne prawa do transmisji NHL w regionie skandynawskim. Oznacza to, że do 2026 roku będzie posiadać wyłączne prawa NHL w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Islandii, Estonii, Łotwie i Litwie.

NENT wykorzystuje obecnie swoją markę Viaplay, aby stworzyć silną pozycję w transmisji sportowej w całej Europie, w tym w Polsce, gdzie organizuje ponad 120 meczów na żywo rocznie jako siedziba Liga Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA.

Inne sporty w turnieju to W Series, 24-godzinny wyścig na torze Nürburgring i Ferrari Challenge Motorsport, piłka ręczna Bundesligi, snooker, bilard i rzutki PDC.

READ  Najlepsi polscy artyści konfrontują się z przeszłością Holokaustu na wystawie w Muzeum Żydowskim

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *