Connect with us

technologia

Najpierw wypróbuj nowego klienta poczty e-mail One Outlook firmy Microsoft dla systemu Windows 11

Published

on

Microsoft nowy internetowy klient Outlook jest rozwijany od ponad roku. W rzeczywistości sam klient wyciekł w zeszłym roku, ale do tej pory nie był dostępny dla nikogo spoza firmy. Od dzisiejszego ranka aplikacja wydaje się działać na kontach służbowych i szkolnych, co oznacza, że ​​w końcu otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na nowego klienta poczty e-mail Microsoft Outlook.

Nowa aplikacja jest prawie identyczna z aplikacją Outlook Web, którą można znaleźć dzisiaj, przechodząc do witryny Outlook.com. Jest kilka nowych dodatków, które są dostępne wyłącznie dla tego klienta, takich jak: B. Możliwość skonfigurowania wstążki u góry w bardziej tradycyjnym stylu Outlooka. Niestety, aplikacja nie działa jeszcze z osobistymi kontami e-mail, chociaż podejrzewamy, że wsparcie dla tego zostanie dodane, gdy Microsoft oficjalnie ogłosi klienta.

Jedyną inną zauważalną różnicą, jaką zauważyliśmy na kliencie, jest to, że Microsoft umieścił kontrolki okien w nagłówku Outlooka, aby wyglądały bardziej natywnie dla systemu operacyjnego. Skomponowanie wiadomości lub utworzenie wydarzenia w kalendarzu otworzy nowe okno, podobnie jak istniejący klient komputerowy Outlook.

Raporty Windows Central w styczniu 2021 r. Microsoft miał nadzieję zastąpić wbudowane aplikacje poczty i kalendarza w systemach Windows 10 i Windows 10 Okna11 z tym klientem. Na to jest jeszcze za wcześnie, ponieważ aplikacja jest w wielu miejscach oznaczona jako „Podgląd” lub „Beta”. Microsoft zamierza również ostatecznie dostarczyć tę aplikację na systemy MacOS i Linux. W końcu to tylko aplikacja internetowa.

Microsoft nie ogłosił jeszcze oficjalnie tej nowej obsługi poczty e-mail, ale prawdopodobnie zostanie ujawniona wkrótce, ponieważ aplikacja wygląda na stosunkowo dopracowaną. Kompilacja 2022 jest później w tym miesiącu, więc możemy tam zobaczyć oficjalne ogłoszenie.

Aplikację można pobrać ze strony ten linklub możesz sprawdzić więcej zrzutów ekranu aplikacji poniżej:

READ  Dataminery odkrywają nieużywane pliki głosowe postaci w Hyrule Warriors: Age of Calamity

Dziękuję bardzo temmie za uznanie!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.