Connect with us

technologia

Najlepsze oferty Prime Day TV wciąż dostępne: oszczędzaj na produktach Sony, Vizio, Toshiba i nie tylko

Published

on

Ta historia jest częścią Amazon Prime Day, Przewodnik CNET zawierający wszystko, co musisz wiedzieć i jak upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Amazon Prime Day 2020 już się skończyło, ale jeśli dużo szukasz na nowym telewizorze, nadal można znaleźć kilka okazji na duże i małe telewizory. Oto nasz skład Najlepsze oferty Prime Day są nadal dostępne od marek takich jak Sony i Samsung oraz mniej znanych marek, takich jak Element i Westinghouse. Nie zapomnij też o ofertach Roku. Wiele z najlepszych dostępnych obecnie ofert telewizyjnych w ogóle nie jest dostępnych na Amazon, są one dostępne Najlepsza oferta, Target i Sam’s Club.

Będziemy aktualizować tę historię o najnowsze oferty w tej kategorii, gdy pojawi się więcej rabatów.

Kontynuuj czytanie: Oferty transmisji strumieniowych Prime Day 2020: Obniżki cen Roku i Fire TV

Najlepsze oferty Prime Day TV są nadal dostępne

Toshiba

Telewizory sprzedawane przez Amazon to początkowo Fire TV Edition (model 32LF221U21) firmy Toshiba. My Nie podobała mi się wersja tego telewizora z 2019 roku ponieważ jego menu Fire TV zbytnio przesuwa zawartość Amazon i generalnie jest bardziej zagmatwane w porównaniu z prostotą Roku TV. Ale ma wbudowaną Alexę i być może jest warta kolejne 20 USD więcej niż wspomniany powyżej JVC.

element

Ten produkt to 50-calowy telewizor 4K z HDR i podobnie jak powyższy JVC, obsługuje nasz ulubiony system operacyjny Smart TV, Roku TV. Posiada trzy wejścia HDMI. Ta cena jest najniższą ceną za 50-calowy telewizor Smart TV, jaki widzieliśmy do tej pory w Prime Day i który ma poprzedniego mistrza, JVC Roku TV w Walmarto 18 $.

Sarah Tew / CNET

Jak dotąd telewizory z tej listy to okazyjne modele bez funkcji jakości obrazu, które naprawdę sprawiają, że dobry film, w tym wysoki zakres dynamiczny, świeci. Seria M Vizio oferuje lokalne, pełne przyciemnianie, które poprawia kontrast i jasność. Nie sprawdziliśmy jeszcze tego telewizora i spodziewamy się, że nie będzie działać tak dobrze Seria TCL 6, jest dużo tańszy, zwłaszcza podczas tej wyprzedaży.

Poniższa cena dotyczy modelu 65-calowego, ale Sam’s Club też to ma 55-calowy za 429 USD, również 50 dolarów zniżki.

Przeczytaj więcej o serii Vizio M..

Sarah Tew / CNET

65-calowy telewizor XBR-X900H to pierwszy telewizor na tej liście, który sprawdziliśmy. Ma najniższą cenę w historii w porównaniu z pierwotną ceną katalogową wynoszącą 1600 USD i jest teraz tylko o 100 USD więcej niż konkurencyjna seria TCL 6. Ten doskonały Sony oferuje system operacyjny Android TV, a także świetną jakość obrazu i łączność nowej generacji, która przewyższa Roku i inne niedrogie urządzenia – w samą porę na nowe. Xbox Series X. i PlayStation 5. Jasne, jest to duży wzrost ceny w porównaniu z pozostałymi trzema tutaj, ale oszczędności też są duże.

Aktualizować: Sony również obniżyło cenę 75 cali do 1600 USD, oszczędność 900 dolarów. I chociaż oba rozmiary wydają się być wyprzedane w Amazon, nadal są dostępne w Best Buy.

Przeczytaj naszą recenzję Sony XBR-65X900H.

Sony

Jeśli powyższy Sony to dobry telewizor, to ten jest jeszcze lepszy. To dlatego, że używał Technologia OLEDW naszych testach zapewnia to znacznie lepszą jakość obrazu niż wszystkie inne telewizory inne niż OLED. Nie testowaliśmy jeszcze A8H, ale na podstawie naszego doświadczenia wierzymy, że będzie prawie tak dobry, jak najlepszy telewizor OLED, który testowaliśmy – LG’s CX – o 700 dolarów mniej za rozmiar 65-calowy. A8H znajduje się obecnie na najniższych poziomach wśród głównych sprzedawców detalicznych, w tym Amazon i Best Buy. 65-calowy (wymieniony poniżej) kosztuje 1800 USD, a 55 incher na 1300 $.

JVC

Jeśli chcesz kupić telewizor za mniej niż 100 USD, LT-32MAW205 firmy JVC może być właśnie tym. Przecież Roku jest zintegrowany z tym 32-calowym telewizorem HD (o rozdzielczości 720p). Kiedy więc weźmiesz pod uwagę wydatki na odtwarzacz multimedialny Roku, możesz kupić telewizor za około 70 USD. Ten zestaw posiada trzy wejścia HDMI, USB oraz szereg złączy audio i wideo.

Przy regularnej cenie 130 USD możesz zaoszczędzić około 24% podczas sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Samsung

Samsung QLED nie jest tak dobry jak OLEDale ten telewizor jest dużo większy i tańszy od wspomnianego wcześniej Sony. Q60T to najtańsza seria QLED firmy Samsung, która nie zapewnia żadnej korzyści w zakresie jakości obrazu lokalne ściemnianie z pełną tablicą. Nie testowaliśmy Q60T, ale ze względu na jego specyfikację wątpimy, że będzie działał tak dobrze, jak takie telewizory Seria 75-calowych TCL 6. Z drugiej strony cena ta jest o 200 USD niższa od wartości TCL. Jeśli więc bardziej interesuje Cię rozmiar niż maksymalna jakość obrazu, warto o tym pomyśleć.

READ  AirPods Max może kosztować 549 USD - ale brakuje mu ważnej funkcji


Bieganie:
Spójrz na to:

Amazon Prime Day 2020: wszystko, co musisz wiedzieć


2:20

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *