Connect with us

technologia

Kostium Linda Evangelista CoolSculpting zachęca do kolejnych horrorów

Published

on

Kiedy aktorka Rae-Shan Barclift oddała się popularnemu zabiegowi zamrażania tłuszczu CoolSculpting, uzyskała kształt ciała, który był przeciwieństwem jej marzeń.

47-latka z East Orange w stanie New Jersey mówi, że: rozwinęły się groteskowe złogi tłuszczu pod skórą – Ten sam wyniszczający efekt uboczny, którego doświadczyła weteranka supermodelka Linda Evangelista, która w pozwie twierdziła, że ​​została „brutalnie oszpecona” niechirurgicznym zabiegiem.

„CoolSculpting zostawił mi coś, czego nie życzyłbym sobie, aby mój najgorszy wróg miał”, powiedział Barclift, u którego zdiagnozowano paradoksalny rozrost tłuszczu (PAH) po sesji za 2700 USD na brzuchu, talii i podbródku.

Dodała: „Czułam się przygnębiona i zdradzona”, wyjaśniając, jak niedawno przeszła liposukcję, aby poprawić rzekome nieudane wyniki.

Twórcy CoolSculpting – Ewangelista wytoczył pozew o 50 milionów dolarów w sądzie federalnym w południowej dzielnicy Nowego Jorku – powiedzmy, że PAH występuje rzadko i występuje tylko raz na 4000 cykli leczenia. Jednak coraz więcej ekspertów uważa, że ​​przypadki są znacznie częstsze. Twoje obawy będą napędzane przez wyniki samodzielna nauka z 2018 roku, w którym powikłanie występuje raz na 138 zabiegów.

Rae-Shan Barclift pokazuje efekty CoolSculpting na jej ciele (po lewej) i jak wygląda dzisiaj po korekcyjnej liposukcji.
Dzięki uprzejmości Rae-Shan Barclift / Stefano Giovannini

AbbVie, firma macierzysta wynalazcy CoolSculpting, Zeltiq Aesthetics, odmówiła komentarza do tego artykułu. Witryna CoolSculpting stwierdza: „Mogą również wystąpić rzadkie skutki uboczne. CoolSculpting i CoolSculpting Elite mogą powodować widoczne powiększenie leczonego obszaru, które może rozwinąć się od 2 do 5 miesięcy po zabiegu i wymaga korekty chirurgicznej.”

Dzieje się tak, gdy kriolipoliza, technika stojąca za CoolSculpting, która zabija komórki tłuszczowe po zamrożeniu, w niewytłumaczalny sposób działa odwrotnie, powodując, że komórki rozszerzają się i tworzą trwałe grudki.

Snafu generuje wielki biznes dla chirurga plastycznego w Nowym Jorku Dr. Ryan Neinstein. Powiedział, że nie mniej niż 20 procent jego całkowitej klienteli będzie miało liposukcję, aby skorygować skutki uboczne CoolSculpting, takie jak PAH i nieprawidłowy wzrost tkanek.

READ  Komisja parlamentarna Korei Południowej głosuje za ograniczeniem dominacji komisji Google i Apple

„Wielu z nich ma znaczące deformacje, które powodują poważny stres emocjonalny” – powiedział Neinstein The Post o swoich pacjentach. „Czują się przytłoczeni zakłopotaniem, ponieważ myślą, że zrobili coś głupiego.

„Mówią: ‘Jak dałem się nabrać na to oszustwo?’ Ale wszyscy na świecie chcą wyników chirurgicznych bez operacji. Problem polega na tym, że jeśli jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, jest zbyt piękne, aby było prawdziwe ”.

Dla Adriany Rodriguez ostrzeżenie lekarza nadeszło za późno. Mówi, że rozwidlała ponad 9000 dolarów dla „manipulującego i natrętnego” właściciela franczyzy CoolSculpting, Rodriguez powiedział The Post.

Adriana Rodriguez robi selfie, pokazując niechciane wybrzuszenia na swoim ciele.  Twierdzi, że były one wynikiem sesji CoolSculpting, które kosztowały ich łącznie 9000 USD.
Adriana Rodriguez robi selfie, pokazując niechciane guzy na jej ciele. Twierdzi, że były one wynikiem sesji CoolSculpting, które kosztowały ich łącznie 9000 USD.
dzięki uprzejmości Adriany Rodriguez

„Powiedziała, że ​​podobają mi się wyniki i nigdy nie zasugeruję usługi, która nie działa”, wspomina marketer z Palo Alto w Kalifornii, który był niezadowolony z wyglądu jej brzucha. Dodała: „Chciałam, żeby zdjęto mój fartuch mamy”.

Jesienią 2019 roku Rodriguez podpisał zrzeczenie się prawa, nie zwracając uwagi na drobny druk, stwierdzając, że przypadki PAH są „niesamowicie rzadkie” i „występują w niezwykle rzadkich okolicznościach”.

Mimo to jej nazwisko zostało dodane do rzekomo małej listy ofiar zaledwie kilka miesięcy po jej leczeniu. „Pamiętam, jak mój partner w tamtym czasie wziął mnie w ramiona i powiedział: „Co jest pod twoją koszulą?” – powiedział 43-latek.

Była przerażona, widząc w żołądku serię guzków o konsystencji pieczonej „gliny”. „Było tak ciężko, że można było w niego zapukać” – dodał Rodriguez.

Samotna matka, która wierzy, że trauma doprowadziła do dysmorfii ciała, poskarżyła się zarówno franczyzie, jak i AbbVie, mówiąc, że otrzymała 16 000 dolarów odszkodowania.

Transakcja okazała się o 800 USD niższa niż koszt bolesnej i inwazyjnej plastyki brzucha wykonanej przez Rodrigueza, aby naprawić uszkodzenie CoolSculpting. A ponieważ PAH pozostaje w jej podbrzuszu, planuje kolejny zabieg na dotkniętym obszarze, korygującą liposukcję za 8000 USD.

Kaye Whitley, na zdjęciu po korekcyjnej liposukcji, stała się samotnikiem po CoolSculpting, który, jak miała nadzieję, ujędrniłby jej ciało, rzekomo odwrócony.
Kaye Whitley, na zdjęciu po korekcyjnej liposukcji, stała się samotnikiem po CoolSculpting, który, jak miała nadzieję, ujędrniłby jej ciało, rzekomo odwrócony.
Dzięki uprzejmości Kaye Whitley

„CoolSculpting to najgorsza decyzja w moim życiu” – podsumował Rodriguez, który podobnie jak Barclift należy do nowej grupy samopomocy na Facebooku CoolSculpting: skutki uboczne i informacje.

READ  Left 4 Dead Wiki zbezczeszczone, aby dodać piątego ocalałego, który jest teraz Canon, takie są zasady

Grupa 500 została założona przez prawnika ds. obrażeń ciała Luiza Tarasowa przygotowując pozew zbiorowy przeciwko AbbVie. „To publiczny zapis, który otrzymał producent [7,798] Raporty PAH – powiedział w rozmowie z “Post” prawnik, powołując się na dokumenty sądowe. Tassanova uważa, że ​​mogą być również inne przypadki.

Potencjalnymi powodami są Kaye Whitley z Atlanty, były dyrektor Departamentu Obrony. Twierdzi, że wyglądała na „dziewięć miesięcy ciąży” po zabiegu CoolSculpting o wartości 5000 dolarów, który miała na brzuchu. Wstyd był tak głęboki, że mówi, że porzuciła swoją ulubioną rozrywkę, taniec na zawodach i wyszła z domu, by kupić artykuły spożywcze.

„Wzięłam dwa lata życia, ponieważ czułam się tak zdeformowana” – powiedziała 72-latka, która w zeszłym roku musiała wycofać się ze swojego konta emerytalnego, aby poddać się korekcyjnej liposukcji. „Mam nadzieję, że pozew – i rozgłos wokół sprawy Lindy Evangelista – pociągnie CoolSculpting do odpowiedzialności”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *