Connect with us

technologia

Muzyka Mario Kart jest teraz popularna wśród nastolatków odrabiających lekcje na ostatnią chwilę

Published

on

Kiedy ludzie myślą o melodiach, które pomogą im się uczyć i skupić, pierwszą rzeczą, która może przyjść na myśl, jest relaks Melodie z bitów lo-fi. Ale kiedy zegar tyka i rano masz wypracowanie, którego nawet nie zacząłeś, „chill” może być ostatnią rzeczą, jakiej chcesz.

To mogłoby wyjaśniać, dlaczego kobiecy TikTok pochylał się nad komputerem pod koniec października, kiedy to szybka melodia Mario kart Boom overhead stał się wirusowy, z ponad milionem polubień na platformie wideo. „Mój poziom stresu spadł [up] Ale moje słowo też się liczyło ”, głosi nagłówek.

Mówiąc dokładniej, piosenka wydaje się odtwarzana, gdy używasz gwiazdy niezwyciężoności w Mario Kart. Gdy przedmiot jest aktywny, muzyka zmienia się, aby podkreślić zarówno nowo odkrytą moc, jak i jej tymczasowy stan. Powinieneś starać się jak najlepiej wykorzystać to jak najszybciej, dlatego działa tak dobrze w stresującej sytuacji, takiej jak ciągnięcie całonocnej pracy lub łamanie wielostronicowego eseju.

„Całkowicie to robię”, mówi główny komentarz na TikTok. „DLACZEGO TO TAKIE INTELIGENTNE” – woła inny.

Stąd muzyka Mario Kart Ogólnie Według trackerów wykresów nastąpił wzrost na platformach takich jak Spotify. Dziwne jest to, że żaden z plików przesłanych do jakiejkolwiek witryny, czy to YouTube, czy Spotify, nie jest oficjalny Nintendo. Obecnie istnieje ogromne zapotrzebowanie na coś, czego japońska firma nie oferuje.

W mediach społecznościowych kawaleria nastolatków mówi, że wypróbowuje tę metodę lub informuje, jak używanie muzyki Mario Kart pomaga im odrobić lekcje.

„Dosłownie słucham MARIO KART MUSIC podczas pracy w szkole i mówię sobie, dlaczego czuję się jak w ADDERALL RN, jak jestem tak cholernie skupiony, że to szalone”. Tweet czyta.

READ  Wyprzedaż Amazon w Czarny piątek 2020

„Ludzie, którzy słuchają muzyki Mario Kart podczas pracy, są bardzo skuteczni. Pracowałem bez przerwy przez dwie godziny i czułem się jak 30 minut, to magia”. Mówi inny tweet.

„Właśnie napisałem 600 słów na 1000 [word] Esej za pół godziny, to naprawdę działa ” mówi inny użytkownik Twitterapod względem skuteczności muzyki Mario Kart.

Większość tweetów zgadza się co do jednego: muzyka Mario Kart pomaga szybciej znaleźć słowa na stronie. Czy te słowa są dobre? Trudno powiedzieć, ale jakość może nie być tam, gdzie chcesz po prostu położyć szkic na stole.

Polygon rozmawiał z 19-letnim studentem cosplaybysabktóra niedawno napisała na Twitterze o używaniu melodii Mario Kart do ukończenia eseju składającego się z 1000 słów na zajęciach z mitologii. Według cosplaybysab, ditty pomogło jej napisać 500 słów w mniej niż pół godziny.

Podczas gdy wielu wskakuje teraz w ten trend, skuteczność Mario Kart nie jest dla niej niczym nowym – jest graczem wystarczająco długo, aby wiedzieć o muzyce do gier wideo.

„Używam Mario Kart / Nintendo Fast Music od lat i to naprawdę działa na wszystkich moich zajęciach !!” powiedziała za pośrednictwem wiadomości na Twitterze. Mówi, że w przeszłości wraz z Kirstep używała muzyki Kirby, aby znaleźć właściwy sposób myślenia, aby wydobyć z tego słowa.

Synergia między Muzyka z gier wideo a produktywność ma sens, ponieważ wiele ścieżek jest specjalnie zaprojektowanych, aby przenieść graczy do strefy, podczas gdy wykonują powtarzalne zadania w grze. Jest to jedna z bardziej stresujących decyzji, jakie można podjąć, i odpowiednio To nie jest metoda, która działa dla każdego.

W przypadku cosplaybysab nie wie, czy jej esej mitologiczny nadal ma dobrą ocenę, czy nie. Jest jednak bardzo szczęśliwa, że ​​coraz więcej osób odkrywa magię muzyki z gier wideo w związku z odrabianiem prac domowych.

READ  Konsole PS5 są obecnie obciążone mediami i wpływami

„Ludzie zasługują na dobre oceny i szybkie zakończenie pracy!” Powiedziała.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *